Ίντερ-Μίλαν

Καλησπέρα σε όλους. Κύπελλο Ιταλίας, προημιτελικά με Derby della Madonnina. Ίντερ και Μίλαν κοντράρονται σε νοκ άουτ ματς με φόντο τα ημιτελικά. by Γιώργος Σπανομανώλης
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων by Γιώργος Σπανομανώλης
Ίντερ (Αντόνιο Κόντε): Χαντάνοβιτς, Σκρίνιαρ, Ντε Φράι, Κολάροφ, Νταρμιάν, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Βιδάλ, Πέρισιτς, Λουκάκου, Σάντσες by Γιώργος Σπανομανώλης
Μίλαν (Στέφανο Πιόλι): Ταταρουσάνου, Νταλότ, Κιάερ, Ρομανιόλι, Ερναντέζ, Μεϊτέ, Κεσιέ, Σάλμακερς, Ντίαθ, Λεάο, Ιμπραΐμοβιτς by Γιώργος Σπανομανώλης
Οι δύο ομάδες φέτος διεκδικούν το "Σκουντέτο" και σίγουρα θέλουν να χτυπήσουν και το Κύπελλο. Ένα τέτοιο ματς, αποτελεί και γόητρο για την πόλη. by Γιώργος Σπανομανώλης
Στον αγωνιστικό χώρο του "Τζουσέπε Μεάτσα" στο Σαν Σίρο οι παίκτες των δύο ομάδων by Γιώργος Σπανομανώλης
Όποιος περάσει θα πέσει πάνω σε Γιουβέντους ή ΣΠΑΛ by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο παιχνίδι by Γιώργος Σπανομανώλης
2' Ευκαιρία η Μίλαν: Ωραίο σουτ του Λεάο έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ by Γιώργος Σπανομανώλης
4' Σέντρα του Πέρισιτς, κόρνερ για την Ίντερ by Γιώργος Σπανομανώλης
7' Ανέβηκε η Ίντερ, νέο κόρνερ by Γιώργος Σπανομανώλης
Μοιρασμένο ματς, δραστήρια η Μίλαν έχει τη μοναδική ευκαιρία ως τώρα στο ματς με τον Λεάο by Γιώργος Σπανομανώλης
13' Ευκαιρία η Μίλαν: Σέντρα του Λεάο στην περιοχή, κεφαλιά πάσα του Ίμπρα, δεν τη βρίσκει για χιλιοστά με το κεφάλι ο Ντίας προ κενής εστίας by Γιώργος Σπανομανώλης
17' Κίτρινη στον Κιάερ by Γιώργος Σπανομανώλης
19' Αναγκαστική αλλαγή. Στη θέση του Κιάερ ο Τομόρι by Γιώργος Σπανομανώλης
24' Ευκαιρία η Ίντερ: Βρίσκει χώρο και σουτάρει από κοντά ο Λουκάκου, αλλά με τα πόδια διώχνει δύσκολα ο Ταταρουσάνου by Γιώργος Σπανομανώλης
31' ΓΚΟΛ η Μίλαν με τον Ίμπρα by Γιώργος Σπανομανώλης
Κεφαλιά πάσα του Μεϊτέ, ο Ζλάταν είχε μισό μέτρο χώρο στην περιοχή εκτελεί και βάζει σε ρόλο οδηγού την ομάδα του Πιόλι by Γιώργος Σπανομανώλης
38' Ευκαιρία η Ίντερ: Ο Σάντσες πήρε την κεφαλιά μέσα στην περιοχή αλλά ο Τέο Ερναντέζ αρχικά και στη συνέχεια ο Κεσιέ έδιωξαν πάνω στη γραμμή by Γιώργος Σπανομανώλης
by Γιώργος Σπανομανώλης
44' Νεύρα τώρα. Πρωταγωνιστές Ρομανιόλι, Ζλάταν και Λουκάκου by Γιώργος Σπανομανώλης
Μοιράζει κίτρινες ο Βαλέρι by Γιώργος Σπανομανώλης
Μέτωπο με μέτωπο Λουκάκου και Ίμπρα by Γιώργος Σπανομανώλης
Ημίχρονο: Ίντερ-Μίλαν 0-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Ο Λουκάκου είναι ταύρος μαινόμενος. Δεν μπορεί να τον συγκρατήσει κανείς! by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο β' ημίχρονο by Γιώργος Σπανομανώλης
46' Μέσα ο Χακίμι, έξω ο Νταρμιάν by Γιώργος Σπανομανώλης
50' Ευκαιρία η Ίντερ: Σέντρα του Χακίμι, στην κίνηση ο Σάντσες κόρνερ ο Ταταρουσάνου by Γιώργος Σπανομανώλης
55' Ευκαιρία η Ίντερ: Ο Τομόρι βάζει το πόδι σωτήρια στην προβολή του Λουκάκου by Γιώργος Σπανομανώλης
59' Κόκκινη στον Ζλάταν: Δεύτερη κίτρινη για μαρκάρισμα από πίσω, με δέκα η Μίλαν για τα επόμενα 30 λεπτά by Γιώργος Σπανομανώλης
60' Ρέμπιτς μέσα αντί του Ντίας by Γιώργος Σπανομανώλης
67' Στη θέση του Πέρισιτς ο Λαουτάρο by Γιώργος Σπανομανώλης
Έλεγχος VAR για πέναλτι by Γιώργος Σπανομανώλης
70' Πέναλτι για την Ίντερ στον Μπαρέλα by Γιώργος Σπανομανώλης
71' ΓΚΟΛ η Ίντερ ο Λουκάκου νικάει από την άσπρη βούλα τον Ταταρουσάνου και κάνει το 1-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
74' Τραυματισμός για τον διαιτητή Βαλέρι, θα τον αντικαταστήσει ο τέταρτος by Γιώργος Σπανομανώλης
Ο Κίφι πλέον διαιτητής στο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
Πάνω από επτά λεπτά φάγαμε με την αλλαγή διαιτητή by Γιώργος Σπανομανώλης
85' Μέσα ο Καστιγέχο, έξω ο Λεάο και μέσα ο Κρούνιτς έξω Σάλμακερς by Γιώργος Σπανομανώλης
87' Σουτ του Βιντάλ η μπάλα άουτ by Γιώργος Σπανομανώλης
87' Μέσα ο Έριξεν, έξω ο Μπρόζοβιτς by Γιώργος Σπανομανώλης
88' Ευκαιρία η Ίντερ: Ο Λαουτάρο απέναντι από τον Ταταρουσάνου, τον νικάει ο πορτιέρε της Μίλαν by Γιώργος Σπανομανώλης
Δέκα λεπτά καθυστερήσεις by Γιώργος Σπανομανώλης
Μέσα ο Γιανγκ, έξω ο Κολάροφ by Γιώργος Σπανομανώλης
Όλη η Μίλαν πίσω by Γιώργος Σπανομανώλης
90+6' ΓΚΟΛ η Ίντερ: Φοβερή εκτέλεση φάουλ του Έρικσεν και ολική ανατροπή για την Ίντερ by Γιώργος Σπανομανώλης
90+8' Κίτρινη κάρτα για Κεσιέ. by Γιώργος Σπανομανώλης
90+9' Κίτρινη και για Χακίμι, θα χάσει τον ημιτελικό. by Γιώργος Σπανομανώλης
Η Ίντερ με σπουδαία ανατροπή επιβλήθηκε με 2-1 της Μίλαν και πέρασε στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ιταλίας. by www.sport-fm.gr