Παναιτωλικός-Ατρόμητος

Καλησπέρα σας! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Ατρόμητο στο Αγρίνιο, στο πλαίσιο της 19ης αγωνιστικής της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Σε ένα ματς οι γηπεδούχοι θέλουν να ξεφύγουν από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας, ενώ οι Περιστεριώτες επιθυμούν να επιστρέψουν στις νίκες μετά τις ήττες από ΑΕΚ, Ολυμπιακό και την ισοπαλία με τον ΠΑΣ Γιάννινα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Παναιτωλικός νίκησε για τελευταία φορά στην έδρα του τον Ατρόμητο στις 4 Φεβρουαρίου 2017. Είναι η μοναδική νίκη του επί του Ατρομήτου σε οκτώ αγώνες στα χρόνια της Super League, αφού η άλλη ήταν το 1976. Ο Ατρόμητος δεν έχει χάσει τα τρία τελευταία στο Αγρίνιο, με δύο νίκες και μια ισοπαλία. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Ατρόμητος ταξίδεψε στο Αγρίνιο χωρίς τους Λάζαρο Χριστοδουλόπουλο, Γιώργο Μανούσο και Κλαρκ Ενσικουλού. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Αντίθετα νοκ άουτ για τον Παναιτωλικό παραμένουν οι Καρασαλίδης και Ματσόλα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων by Χρήστος Κατριμουστάκης
Παναιτωλικός: Κνετ, Περέιρα, Κωνσταντόπουλος, Τσότσαλιτς, Τζανακάκης, Αρσούρα, Αριγίμπι, Ταχάρ, Μπαρμπόσα, Μάζουρεκ, Ντίας by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ατρόμητος: Μανδάς, Γούτας, Στρούγγης, Τομάσεβιτς, Κιβρακίδης, Γκάλο, Σάλομον, Χαρίσης, Μουνίθ, Αγκάγιεφ, Μάτιτς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Όλα έτοιμα για την έναρξη του παιχνιδιού by Χρήστος Κατριμουστάκης
Σέντρα στο παιχνίδι by Χρήστος Κατριμουστάκης
4' Ο Παναιτωλικός πιέζει λίγο περισσότερο στα πρώτα λεπτά by Χρήστος Κατριμουστάκης
6' Μικρή διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Μουνίθ by Χρήστος Κατριμουστάκης
8' Με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ο Μάτιτς λίγο έλειψε να ανοίξει το σκορ!
by Χρήστος Κατριμουστάκης
10' Παρατηρήσεις από τον Τραϊανό Δέλλα στον Μάζουρεκ μετά από... τραβηγμένο σουτ by Χρήστος Κατριμουστάκης
16΄ Δυνατό σουτ του Γκάλο, λίγο έξω από το δοκάρι του Κνετ by Χρήστος Κατριμουστάκης
20' Ο Ατρόμητος έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο και προσπαθεί να επιβάλλει τον ρυθμό του by Χρήστος Κατριμουστάκης
25' Συνεχίζουν να έχουν το πάνω χέρι οι φιλοξενούμενοι που μοιάζει πιο ικανοί να πετύχουν κάποιο τέρμα, την δεδομένη χρονική στιγμή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
26' Δεύτερη καλή στιγμή στο ματς για τους Περιστεριώτες, με το σουτ του Γκάλο εντός μεγάλης περιοχής να βρίσκει στα σώματα.
28' Μετά από κόρνερ, οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων δεν μπόρεσαν να διώξουν την μπάλα, όμως το γυριστό σουτ του Τσότσαλιτς κατέληξε στην αγκαλιά του Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
35' Δυσκολία του Παναιτωλικού να επιτεθεί στην οργανωμένη άμυνα του Ατρομήτου by Χρήστος Κατριμουστάκης
Φτωχό σε θέαμα το πρώτο ημίχρονο μέχρι στιγμής by Χρήστος Κατριμουστάκης
40' Ο Ντίας φεύγει στην πλάτη άμυνας του Ατρομπήτου, όμως με την πίεση του Στρούγγη χάνει την μπάλα by Χρήστος Κατριμουστάκης
42' Πέναλτι για τον Παναιτωλικό! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τελικά ο διαιτητής έχει δώσει φάουλ, αφού η φάση είναι οριακά εκτός περιοχής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Ντίας έφυγε ξανά στην πλάτη της άμυνας των φιλοξενούμενων, ο Γούτας άπλωσε το πόδι του και τον χτύπησε στο πρόσωπο, με αποτέλεσμα να δεχθεί κίτρινη κάρτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
44' Η εκτέλεση του Αραγίμπι βρίσκει στο τείχος και καταλήγει κόρνερ
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος by Χρήστος Κατριμουστάκης
45+ Τρομερή ευκαιρία για τον Ατρόμητο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Το δυνατό γύρισμα του Αγκάγιεφ, πέρασε από όλους όσους βρίσκονταν στην μικρή περιοχή.
Τέλος 1ου ημιχρόνου by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ξεκίνησε το 2ο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες by Χρήστος Κατριμουστάκης
50' Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ για διαμαρτυρία by Χρήστος Κατριμουστάκης
54' Γκολλλλ για τον Ατρόμητο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Το τρομερό σουτ του Χουάν Μουνίθ εκτός περιοχής, προσγειώνεται στα δίχτυα του Κνετ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
58' Λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μανδά η κεφαλιά του Ντίας by Χρήστος Κατριμουστάκης
60' Πιέζει ο Παναιτωλικός να ισοφαρίσει by Χρήστος Κατριμουστάκης
62' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό: Μέσα ο Αζάντι, έξω ο Μάζουρεκ by Χρήστος Κατριμουστάκης
65' Απευθείας κόκκινη στον Μουνίθ για σκληρό μαρκάρισμα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο: Μέσα οι Εντομβονγί και Ραμπέγιο, έξω οι Μάτιτς και Αγκάγιεφ by Χρήστος Κατριμουστάκης
69' Επικίνδυνη κεφαλιά του Γούτα, κόρνερ για τον Ατρόμητο by Χρήστος Κατριμουστάκης
74' Συνεχίζουν την πίεση οι Αγρινιώτες by Χρήστος Κατριμουστάκης
75' Κίτρινη κάρτα στον Αρσούρα by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μέσα ο Μεντόζα, έξω ο Κωνσταντόπουλος by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μέσα ο Νάτσος, έξω ο Χαρίσης by Χρήστος Κατριμουστάκης
78' Φωνάζουν για πέναλτι στον Αραγίμπι οι γηπεδούχοι by Χρήστος Κατριμουστάκης
Υπάρχει πάτημα πάνω στον Αραγίμπι, το συζητάει με τον VAR ο Καραντώνης by Χρήστος Κατριμουστάκης
Το έδωσε! by Χρήστος Κατριμουστάκης
82' Γκολλλλλ για τον Παναιτωλικό και 1-1 με τον Μπαρμπόσα by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μεγάλη η αγωνία λίγα λεπτά πριν την λήξη by Χρήστος Κατριμουστάκης
88' Πιέζει ο Παναιτωλικός, ψάχνοντας και το δεύτερο γκολ by Χρήστος Κατριμουστάκης
89' Μέσα ο Λιάβας, έξω ο Τζανακάκης by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ευκαιρία ο Ατρόμητος, βγήκε στην κόντρα με τρεις παίκτες ο Γκαλβάο δεν εκτελεί σωστά by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τέλος: Παναιτωλικός-Ατρόμητος 1-1 by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ σε όλους by Χρήστος Κατριμουστάκης