ΑΕΛ-Βόλος

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον Βόλο by www.sport-fm.gr
Όπως αντιλαμβάνεται κανείς, πρόκειται για έναν «τελικό» για την ΑΕΛ, που έχει εδώ και δύο αγωνιστικές προπονητή τον Τζανλούκα Φέστα by www.sport-fm.gr
ΑΕΛ: Μπάγιτς - Μπέρτος, Τσόσιτς, Ζίζιτς, Μιχαήλ - Μιλοσάβλιεβιτς, Κολομπίνο, Νικολιάς - Πινακάς, Ακούνια, Ντουρμισάι by www.sport-fm.gr
Βόλος: Κλέιμαν – Γκρίλο, Μήτογλου, Τέκιο, Φεράρι – Ριένστρα, Τσοκάνης – Μπαρτόλο, Ρενάτο, Μαρτίνες - Δουβίκας by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο της ΑΕΛ: Νάγκι, Καρανίκας, Ηλιάδης, Μπεν-Χατίρα, Μουκάντζο, Χουσίνο, Μαϊδάνος, Νούνιτς, Τρούγιτς by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο του Βόλου: Γκαραβέλης, Κολόμπο, Σάντσες, Λογαράς, Κανελλάκης, Μπάλλας, Κιάκος, Περέα by www.sport-fm.gr
Διαιτητής: Αριστοέλης Διαμαντόπουλος
Α’ βοηθός: Κωνσταντίνος Ψάρρης
Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου
4ος: Σπυρίδων Ζαμπαλάς
VAR: Ιωάννης Διαμαντόπουλος
10' Κεφαλιά του Τσοκάνη με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει εκτός αγωνιστικού χώρου. by www.sport-fm.gr
19 Ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Ντουρμισάι κάνει το σουτ αλλά η μπάλα πέρασε ψηλά άουτ. by www.sport-fm.gr
26' Καλή ευκαιρία για τον Βόλο. Ο Δουβίκας πλασάρει από καλή θέση με την μπάλα να περνάει άουτ. by www.sport-fm.gr
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, δίχως σκορ, με τον Βόλο να είναι ανώτερος από την ΑΕΛ αλλά να μην έχει καταφέρει να βρει δίχτυα. by www.sport-fm.gr
51' Λάθος του Μπάγιτς, όμως έγινε φάουλ στην εξέλιξη της φάσης από τον Μπαρτόλο. by www.sport-fm.gr