Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Ατρόμητο και τον Αστέρα Τρίπολης στο Περιστέρι, για την 25η αγωνιστική της Super League. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ατρόμητος: Θεοδωράκης, Γούτας, Μαυρομμάτης, Τομάσεβιτς, Νάτσος, Σάλομον, Χαρίσης, Ούμπιδες, Αγκάγιεφ, Μουνίθ, Μανούσος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Αστέρας Τρίπολης: Τσιφτσής, Κότσιρας, Άλβαρες, Χριστόπουλος, Σουάρεθ, Βαλιέντε, Μουνάφο, Ριέρα, Σίτο, Μπαράλες, Ρίτζις. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Σάββας Παντελίδης δεν μπορεί να υπολογίζει τον Λεωνίδα Κιβρακίδη που έχασε όλες τις προπονήσεις της εβδομάδας, όπως και τον Ανδρέα Γιαννιώτη, που επίσης κρίθηκε ανέτοιμος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Ο Μίλαν Ράσταβατς δεν μπορεί να υπολογίζει στις υπηρεσίες του Καστάνιος, ο οποίος αισθάνθηκε ενοχλήσεις, και του τιμωρημένου Τίλικα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Διαιτητές: Εμμανουήλ Σκουλάς, Βοηθοί: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος, Θεόδωρος Αϊναλής, 4ος Διαιτητής: Γεώργιος Βρέσκας by Χρήστος Κατριμουστάκης
Όλα έτοιμα για την έναρξη του παιχνιδιού by Χρήστος Κατριμουστάκης
Σέντρα στο ματς by Χρήστος Κατριμουστάκης
3' Πρωτοβουλία των κινήσεων για τον Ατρόμητο στα πρώτα λεπτά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
6' Χωρίς φάση μέχρι στιγμής το παιχνίδι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
8' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Αστέρα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
9' Η μπάλα κοντράρει στα σώματα και καταλήγει στην αγκαλιά του Θεοδωράκη. by Χρήστος Κατριμουστάκης
13' Αρκετές μονομαχίες με πολλά φάουλ στο χώρο του κέντρου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
14' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μουνίθ, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Τσιτφτσή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
16' Ο Ριέρα κλέβει την μπάλα αλλά η άμυνα του Ατρομήτου σώζει τον κίνδυνο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
19' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μετά από εκτέλεση κόρνερ, ο Μανούσος με όμορφη γυριστή κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Τσιφτσή, την στιγμή που οι αμυντικοί του Αστέρα "πέταγαν" χαρταετό ενόψει Καθαράς Δευτέρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
23' Προσπαθεί να πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Αστέρας. by Χρήστος Κατριμουστάκης
24' Στο έδαφος ο Θεοδωράκης, μπαίνει το ιατρικό επιτελείο του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
28' Αναγκαστική αλλαγή τερματοφύλακα για τον Ατρόμητο, μέσα ο Μανδάς, έξω με δάκρυα στα μάτια ο Θεοδωράκης. by Χρήστος Κατριμουστάκης
30' Ο Αστέρας έχει την κατοχή και ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης, με τους γηπεδούχους να έχουν κλείσει τους χώρους. by Χρήστος Κατριμουστάκης
by Χρήστος Κατριμουστάκης
34' Ζητούν πέναλτι οι παίκτες του Ατρομήτου για χέρι, τίποτα λέει το VAR. by Χρήστος Κατριμουστάκης
36' Η κεφαλιά του Μπαράλες περνάει λίγο πάνω από τα δοκάρια του Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
39' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον Αστέρα by Χρήστος Κατριμουστάκης
Μπλοκάρει ο Μανδάς που έδειχνε να ελέγχει την φάση. by Χρήστος Κατριμουστάκης
40' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους, με τον Μπαράλες να μην μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα από κοντά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
44' Δύο συνεχόμενες επεμβάσεις από τον Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
45+3' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο by Χρήστος Κατριμουστάκης
Οφσάιντ λέει ο επόπτης by Χρήστος Κατριμουστάκης
Θα το δουν στο VAR by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τελικά το γκολ του Αγκάγιεφ δεν μετράει, συνέχεια στο ματς. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τέλος πρώτου ημιχρόνου, με τον Ατρόμητο να προηγείται με 1-0, χάρη στο γκολ του Μανούσου στο 20'. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες για το δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Νταβιώτης, έξω ο Αγκάγιεφ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο! by Χρήστος Κατριμουστάκης
47' Αδύναμο σουτ του Φερνάντεθ, καταλήγει στην αγκαλιά του Μανδά. by Χρήστος Κατριμουστάκης
51' Μεγάλη ευκαιρία του Κρέσπι, με τον Τομάσεβιτς να κάνει σωτήρια προβολή. by Χρήστος Κατριμουστάκης
54' Πιέζει αρκετά ο Αστέρας, σε μόνιμη θέση άμυνας ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
58' Συνεχίζουν να έχουν την κυριαρχία στο κομμάτι της κατοχής οι Αρκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
59' Ο Βαλιέντε πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Μανδάς μπλοκάρει και πάλι. by Χρήστος Κατριμουστάκης
61' Αλλαγή για τον Αστέρα, μέσα ο Ιγκλέσιας, έξω ο Βαλιέντε. by Χρήστος Κατριμουστάκης
63' Σουτ εντός περιοχής από τον Φερνάντεθ, με την μπάλα να φεύγει απελπιστικά άουτ. by Χρήστος Κατριμουστάκης
67' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα οι Γκάλο και Κωτσόπουλος, έξω οι Μουνίθ και Μανούσος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
69' Πατάει συνεχώς περιοχή ο Αστέρας, καλά κλεισμένος ο Ατρόμητος. by Χρήστος Κατριμουστάκης
72' Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας by Χρήστος Κατριμουστάκης
74' Κίτρινη κάρτα στον Τομάσεβιτς για σκληρό μαρκάρισμα by Χρήστος Κατριμουστάκης
75' Κίτρινη κάρτα στον Νάτσο by Χρήστος Κατριμουστάκης
76' ΓΚΟΛ για τον Αστέρα! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Στην πρώτη του επαφή με την μπάλα, λίγα δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του στο ματς, ο Αλί Μπαμπά με εντυπωσιακό σουτ ισοφαρίζει για τους Αρκάδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
80' Αλλαγή για τον Ατρόμητο, μέσα ο Χριστοδουλόπουλος, έξω ο Ούμπιδες. by Χρήστος Κατριμουστάκης
81' Μπλοκάρει το σουτ του Χριστοδουλόπουλου ο Τσιφτσής. Πρώτη τελική για τους Περιστεριώτες στο δεύτερο ημίχρονο. by Χρήστος Κατριμουστάκης
85' Άλλη μια κάρτα του Σκουλά στον πάγκο του Ατρομήτου. by Χρήστος Κατριμουστάκης
87' Κίτρινη κάρτα στον Μπαράλες για χτύπημα στον Γούτα. by Χρήστος Κατριμουστάκης
89' Ξανά σουτ του Χριστοδουλόπουλου, ξανά στη θέση του ο Τσιφτσής. by Χρήστος Κατριμουστάκης
90' Δεύτερη κίτρινη στον Ιγκλέσιας και αποβολή! by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων by Χρήστος Κατριμουστάκης
Συμπληρώθηκαν τα τρία λεπτά, θα παίξουμε λίγο ακόμα... by Χρήστος Κατριμουστάκης
Τέλος στο ματς! Ατρόμητος και Αστέρας Τρίπολης ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1 στο Περιστέρι. Οι Περιστεριώτες προηγήθηκαν με τον Μανούσο (20'), αλλά ο Αλί Μπαμπά ισοφάρισε στο 76' για το τελικό σκορ. Επέκτεινε το αήττητό του στα 10 ματς ο Αστέρας, αν και ουσιαστικά χάνει έδαφος ενόψει των πλέι οφ και στο κυνήγι ενός εισιτηρίου που οδηγεί στην Ευρώπη της νέας σεζόν. by Χρήστος Κατριμουστάκης