Ηρακλής-Άρης

Μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το www.sportfm.gr το εξ αναβολής ματς ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Άρη, για τη 13η αγωνιστική του πρωταθλήματος. by www.sport-fm.gr
Αμφότεροι έρχονται από νίκη στο τελευταίο τους ματς. Ο «Γηραιός» είχε επικρατήσει 79-70 εκτός έδρας του Περιστερίου, ενώ οι «κίτρινοι» επιβλήθηκαν άνετα 70-52 της Λάρισας. by www.sport-fm.gr
3-5 με τρίποντο προηγήθηκε ο Ηρακλής και με αυτό τον τρόπο πέρασε μπροστά ο Άρης. by www.sport-fm.gr
24-33 με τον Άρη να μη ζορίζεται από τον Ηρακλή, ο οποίος δεν έχει καμία κίνηση στην επίθεση, με τους παίκτες να ενεργούν πολύ ατομικά. by www.sport-fm.gr
29-42 με τρίποντο του Κουζέλογλου και για πρώτη φορά στο +13 οι φιλοξενούμενοι. by www.sport-fm.gr
31-51 με τον Ίμπανκς, το πρώτο καλάθι του Ηρακλή 3:20'' πριν το τέλος της τρίτης περιόδου! by www.sport-fm.gr
42-63 με τον Τσάλμερς και τεχνική ποινή στον Βεργίνη. Πάντως ο Έλληνας γκαρντ έχει απόλυτο δίκιο, καθώς προηγήθηκε πεντακάθαρο φάουλ πάνω του... by www.sport-fm.gr