Λαμία-Ατρόμητος

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Λαμία και τον Ατρόμητο για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής περιόδου του πρωταθλήματος. by www.sport-fm.gr
Η Λαμία είναι στην 11η θέση με 22 βαθμούς, τη στιγμή που ο Ατρόμητος είναι 9ος με 27 βαθμούς. by www.sport-fm.gr
Λαμία: Επασί – Σκόνδρας, Αντέτζο, Τζανετόπουλος, Μαρτίνεθ – Μπεχαράνο, Τζανδάρης – Ρόμανιτς, Ντέλετιτς, Καραμάνος – Αραμπούλι by www.sport-fm.gr
Ατρόμητος: Μανδάς – Κιβρακίδης, Γούτας, Μαυρομμάτης, Γκαλβάο – Γκάλο, Χαρίσης – Ενσικουλού, Ούμπιντες, Μανούσος - Μάτιτς by www.sport-fm.gr
14' Φάουλ για τον Ατρόμητο έξω από την περιοχή της Λαμίας, περνά ανεκμετάλλευτο by www.sport-fm.gr
24' Σουτ του Ενσικουλού που κοντράρει σε πόδια αμυντικών της Λαμίας και καταλήγει στον Επασί. by www.sport-fm.gr
25' Πρόβλημα τραυματισμού για τον Αραμπούλι, που μάλλον δεν μπορεί να συνεχίσει by www.sport-fm.gr
42' Συνεχίζεται το κάκιστο ματς στη Λαμία. Ούτε ευκαιρία μπροστά από τις δύο εστίες by www.sport-fm.gr
45' ΤΟ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΜΑΝΔΑΣ! ΝΙΚΗΣΕ ΤΟΝ ΝΤΕΛΕΤΙΤΣ. Εκτέλεση του Σέρβου, πέφτει στη δεξιά του γωνιά ο Μανδάς και το πιάνει. by www.sport-fm.gr
Σε ένα πολύ κακό ποιοτικά παιχνίδι, η Λαμία έχει τη μεγάλη ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ, αλλά ο Μανδάς καταφέρνει να κρατήσει το μηδέν στην εστία του. by www.sport-fm.gr
47' Καλή στιγμή για τη Λαμία, με τον Ντέλετιτς να μπαίνει μόνος του στην περιοχή του Ατρόμητου από τα δεξιά, αλλά έστειλε την μπάλα στα χέρια του Μανδά. by www.sport-fm.gr
55' Καλύτερα έχει μπει η Λαμία από τον Ατρόμητο και προσπαθεί να βρει το γκολ που θα της δώσει το προβάδισμα by www.sport-fm.gr
59' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Μανούσο να κατεβάζει την μπάλα, αλλά το σουτ κόντραρε και μπλόκαρε ο Επασί by www.sport-fm.gr
62' Ατομική ενέργεια του Ενσικουλού που έκανε το σουτ. Πολύ κακό και η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
Λαμία και Ατρόμητος μένουν απόλυτα φυσιολογικά στο 0-0, από τη στιγμή που ο Ντέλετιτς δεν μπόρεσε να νικήσει τον Μανδά στο πέναλτι του 45'. by www.sport-fm.gr