Ίντερ-Μπαρτσελόνα

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα για την 3η αγωνιστική του Champions League.

Καλησπέρα σας! by Δημήτρης Παπαδήμας
Μαζί θα παρακολουθήσουμε Live την αναμέτρηση της Ίντερ με την Μπαρτσελόνα, για την 3η αγωνιστική στον 3ο όμιλο του Champions League! by Δημήτρης Παπαδήμας
Οι δύο ομάδες έχουν από τρεις βαθμούς, κερδίζοντας την Πλζεν και χάνοντας από την Μπάγερν Μονάχου. by Δημήτρης Παπαδήμας
Νωρίτερα, οι Βαυαροί διέλυσαν με 5-0 τους Τσέχους, παραμένοντας στην κορυφή του ομίλου και έχοντας κάνει το 3 στα 3. by Δημήτρης Παπαδήμας
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων: Ίντερ (Ιντζάγκι, 5-3-2): Ονανά - Νταρμιάν, Σκρίνιαρ, Ντε Φράι, Μπαστόνι, Ντιμάρκο - Μπαρέλα, Τσαλχάνογλου, Μχιταριάν - Κορέα, Μαρτίνεζ. Μπαρτσελόνα (Τσάβι, 4-3-3): Τερ Στέγκεν - Σέρχι Ρομπέρτο, Κρίστενσεν, Γκαρθία, Μάρκος Αλόνσο - Γκάβι, Μπουσκέτς, Πέδρι - Ραφίνια, Λεβαντόφσκι, Ντεμπελέ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Στον πάγκο για την Ίντερ: Χαντάνοβιτς, Μπότης, Ατσέρμπι, Ασλάνι, Μπελανόβα, Καρμπόνι, Ντ' Αμπρόζιο, Ντούμφρις, Τζέκο, Γκαλιαρντίνι, Γκόζενς, Ζανότι. by Δημήτρης Παπαδήμας
Οι αναπληρωματικοί της Μπαρτσελόνα: Πένια, Τένιας, Άλμπα, Μπαλντέ, Κασάδο, Φατί, Κεσιέ, Πικέ, Τόρε, Φεράν Τόρες. by Δημήτρης Παπαδήμας
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Σλοβένος, Σλάβκο Βίντσιτς, VAR είναι οι Ολλανδοί Πολ Φαν Μπέκελ και Ντένις Χίγκλερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Δείτε πώς η Μπάγερν διέλυσε νωρίτερα με 5-0 την Πλζεν: by Δημήτρης Παπαδήμας
Οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνισή του στον αγωνιστικό χώρο! by Δημήτρης Παπαδήμας
Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της τραγωδίας στην Ινδονησία. by Δημήτρης Παπαδήμας
Έναρξη της αναμέτρησης! by Δημήτρης Παπαδήμας
Υπέροχη ατμόσφαιρα στο Μιλάνο από τους φίλους της Ίντερ! by Δημήτρης Παπαδήμας
2' Πρώτο κόρνερ στο ματς, για την Μπαρτσελόνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
3' Πέρασε ανεκμετάλλευτο, με την Μπαρτσελόνα να μπαίνει δυνατά και να πιέζει στα πρώτα λεπτά. by Δημήτρης Παπαδήμας
6' Ατομική προσπάθεια του Ντεμπελέ και σουτ του Ραφίνια, στο σώμα του Σκρίνιαρ. by Δημήτρης Παπαδήμας
7' Ευκαιρία για την Ίντερ, μετά από γρήγορη αντεπίθεση, ο Τσαλχάνογλου σούταρε από μακριά, απέκρουσε εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Τερ Στέγκεν. by Δημήτρης Παπαδήμας
8' Ο Μαρτίνεζ ήταν οφσάιντ σε σέντρα του Ντιμάρκο. by Δημήτρης Παπαδήμας
11' Η Μπαρτσελόνα συνεχίζει να πιέζει, κυκλοφορώντας την μπάλα γύρω από την περιοχή της Ίντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
11' Σέντρα προς τον Λεβαντόφσκι, διώχνει σε κόρνερ ο Σκρίνιαρ. by Δημήτρης Παπαδήμας
12' Ο Αλόνσο πήρε την κεφαλιά μετά το κόρνερ του Ραφίνια, η μπάλα λίγο άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
14' Ο Σκρίνιαρ έκοψε μια σέντρα του Αλόνσο, ενώ ο Λεβαντόφσκι περίμενε στην περιοχή των γηπεδούχων. by Δημήτρης Παπαδήμας
14' Καρφωτή κεφαλιά του Κρίστενσεν, στην αγκαλιά του Ονανά. by Δημήτρης Παπαδήμας
17' Η άμυνα της Ίντερ δέχεται μεγάλη πίεση, αλλά μέχρι στιγμής ανταποκρίνεται. by Δημήτρης Παπαδήμας
18' Ένα σουτ του Λεβαντόφσκι, αδύναμο και πάνω στον Ονάνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
19' Ωραία κάθετη πάσα του Γκάβι για τον Λεβαντόφσκι, δεν πρόλαβε να κάνει τελική ο Πολωνός. by Δημήτρης Παπαδήμας
20' Ο Τσαλχάνογλου έκανε σέντρα από τα αριστερά, έδιωξε με προβολή σε κόρνερ ο Αλόνσο. by Δημήτρης Παπαδήμας
21' μακρινό σουτ του Ντιμάρκο, στο κεφάλι του Κρίστενσεν και κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Η εντυπωσιακή επέμβαση του Τερ Στέγκεν στο σουτ του Τσαλχάνογλου: by Δημήτρης Παπαδήμας
Παίκτες και πάγκος της Ίντερ ζητούν πέναλτι για χέρι του Γκαρθία. by Δημήτρης Παπαδήμας
23' Κίτρινη κάρτα στον Μπαρέλα για διαμαρτυρία. by Δημήτρης Παπαδήμας
Η φάση για την οποία διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι τσεκάρεται από το VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
Πάει να το δει στο μόνιτορ ο διαιτητής. by Δημήτρης Παπαδήμας
Δίνεται οφσάιντ στο ξεκίνημα της φάσης. by Δημήτρης Παπαδήμας
25' Παραμένει το 0-0, με την Ίντερ να κάνει αισθητή την παρουσία της επιθετικά, μετά από ώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
Η Μπαρτσελόνα έχει το 61% γης κατοχής. by Δημήτρης Παπαδήμας
Στον Μπαρέλα νωρίτερα η κίτρινη κάρτα, όχι στον Σκρίνιαρ. by Δημήτρης Παπαδήμας
29' Ο Κορέα σκόραρε για την Ίντερ, αλλά το γκολ του ακυρώθηκε, αφού ο Αργεντίνος ξεκίνησε από θέση οφσάιντ. by Δημήτρης Παπαδήμας
31' Ο Λεβαντόφσκι δεν βρίσκει τρόπους να απειλήσει την εστία του Ονάνα, όντας πολύ καλά κλεισμένος από τους τρεις κεντρικούς αμυντικούς της Ίντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Το πανέμορφο σόλο του Ντεμπελέ: by Δημήτρης Παπαδήμας
35' Ο Ντεμπελέ είναι ο πιο δραστήριος επιθετικά ποδοσφαιριστής της Μπαρτσελόνα έως τώρα. by Δημήτρης Παπαδήμας
36' Ανεκμετάλλευτο πέρασε και το 5ο αποψινό κόρνερ της Μπαρτσελόνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
36' Ο Ντεμπελέ έκανε ωραία ατομική προσπάθεια «ζαλίζοντας» τον Τσαλχάνογλου, αλλά το σουτ του από πλάγια θέση, κατέληξε στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by Δημήτρης Παπαδήμας
39' Ο Νταρμιάν προσπάθησε να βρει με συρτή σέντρα τον Μαρτίνεζ, δεν κατάφερε να κάνει την προβολή ο Αργεντίνος. by Δημήτρης Παπαδήμας
Το ακυρωθέν γκολ του Κορέα: by Δημήτρης Παπαδήμας
45' Ο Ντεμπελέ δημιουργεί ξανά ρήγμα στα αριστερά της άμυνας της Ίντερ, ο Μπαστόνι έδιωξε σε κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Δημήτρης Παπαδήμας
45'+2' Γκοοοολ για την Ίντερ! Ο Τσαλχάνογλου με συρτό μακρινό σουτ στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Τερ Στέγκεν, για το προβάδισμα της Ίντερ! by Δημήτρης Παπαδήμας
Λήξη πρώτου ημιχρόνου, Ίντερ-Μπαρτσελόνα 1-0! by Δημήτρης Παπαδήμας
Η Μπαρτσελόνα είχε περισσότερη ώρα την μπάλα στα πόδια της, αλλά η Ίντερ αμύνθηκε σωστά, απειλούσε σε αντεπιθέσεις και τελικά πήρε το προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, χάρη στο άπιαστο σουτ του Τσαλχάνογλου. Με την πλάτη στον τοίχο τώρα οι Καταλανοί, καλούνται να βρουν τις λύσεις που δεν έχουν βρει έως τώρα επιθετικά. by Δημήτρης Παπαδήμας
Ο Τσαλχάνογλου πανηγυρίζει το γκολ με το οποίο έδωσε το προβάδισμα στην Ίντερ: Εικόνα live 21972395/60862.jpg by Δημήτρης Παπαδήμας
Το γκολ του Τσαλχάνογλου: by Δημήτρης Παπαδήμας
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο! by Δημήτρης Παπαδήμας
50' Ίδιο σκηνικό και στο ξεκίνημα του δευτέρου μέρους, με την Μπαρτσελόνα να κυκλοφωρεί την μπάλα στο μισό των γηπεδούχων, οι οποίοι αμύνονται και περιμένουν την ευκαιρία να απειλήσουν με κάποια αντεπίθεση. by Δημήτρης Παπαδήμας
55' Ο Κρίστενσεν δείχνει να πονάει, ενώ ο Ιντζάγκι ετοιμάζει τον Τζέκο. by Δημήτρης Παπαδήμας
56' Αλλαγή για την Ίντερ, με τον Τζέκο να παίρνει τη θέση του Κορέα. by Δημήτρης Παπαδήμας
57΄Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Κρίστενσεν, ο οποίος έχει ματώσει στον αστράγαλο του αριστερού του ποδιού. by Δημήτρης Παπαδήμας
58' Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, ο Κρίστενσεν δίνει τη θέση του στον Πικέ. by Δημήτρης Παπαδήμας
60' Κίτρινη κάρτα στον Μπουσκέτς, ο οποίος ανέκοψε υποσχόμενη αντεπίθεση της Ίντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
Η Ίντερ συνεχίζει να αμύνεται, έχοντας μπλοκάρει την Μπαρτσελόνα, η οποία δεν μπορεί να δημιουργήσει ευκαιρίες. by Δημήτρης Παπαδήμας
61' Δοκάρι για την Μπαρτσελόνα, με τον Ντεμπελέ να σουτάρει με δύναμη από πλάγια θέση, αλλά να μην μπορεί να ισοφαρίσει. by Δημήτρης Παπαδήμας
64' Διπλή αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Φατί και Μπαλντέ αντί των Ραφίνια και Μάρκος Αλόνσο. by Δημήτρης Παπαδήμας
67' Γκοοολ για την Μπαρτσελόνα! Ο Ντεμπελέ έκανε ντρίπλα και σέντρα από τα δεξιά, ο Ονάνα έκανε κάκιστη έξοδο και ο Πέδρι σκόραρε σε κενή εστία για το 1-1! by Δημήτρης Παπαδήμας
Το γκολ θα εξεταστεί από το VAR. by Δημήτρης Παπαδήμας
Ακυρώνεται το γκολ, για χέρι του Φατί. by Δημήτρης Παπαδήμας
Παραμένει το 1-0 υπέρ της Ίντερ! by Δημήτρης Παπαδήμας
Ο Τσάβι είδε την κίτρινη κάρτα του διαιτητή για τις έντονες διαμαρτυρίες του. by Δημήτρης Παπαδήμας
70' Κίτρινη κάρτα στον Τσαλχάνογλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
Η Μπαρτσελόνα πιέζει και ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης. by Δημήτρης Παπαδήμας
71' Ο Ονάνα βγήκε και «καθάρισε» μια σέντρα του Ντεμπελέ. by Δημήτρης Παπαδήμας
72' Μια κεφαλιά του Λεβαντόφσκι πέρασε ψηλά άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
73' Σωτήρια επέμβαση του Έρικ Γκαρθία, έκοψε με τάκλιν προ του Μαρτίνεζ, ο οποίος έμπαινε με φόρα στη μεγάλη περιοχή. by Δημήτρης Παπαδήμας
76' Από μία κίτρινη κάρτα σε Γκάβι και Μαρτίνεζ. by Δημήτρης Παπαδήμας
76' Τριπλή αλλαγή για την Ίντερ. Γκόσενς, Ντούμφρις και Ατσέρμπι, αντί των Ντιμάρκο, Νταρμιάν και Ντε Φράι. by Δημήτρης Παπαδήμας
77' Κεφαλιά του Μπουσκέτς, ψηλά άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
78' Κίτρινη κάρτα και στον Γκάβι. by Δημήτρης Παπαδήμας
80' Ο Ντούμφρις έκανε τη σέντρα, με τον Πικέ να διώχνει προ του Τζέκο. by Δημήτρης Παπαδήμας
Το ακυρωθέν γκολ του Πέδρι: by Δημήτρης Παπαδήμας
Και το δοκάρι του Ντεμπελέ νωρίτερα: by Δημήτρης Παπαδήμας
83' Η Μπαρτσελόνα ψάχνει εναγωνίως το γκολ της ισοφάρισης, γυρνώντας την μπάλα γύρω από τη μεγάλη περιοχή της Ίντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
83' Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, Κεσιέ στη θέση του Γκάβι. by Δημήτρης Παπαδήμας
84' Αλλαγή για την Ίντερ, Ασλάνι στη θέση του σκόρερ Τσαλχάνογλου. by Δημήτρης Παπαδήμας
86' Μετά από κόρνερ του Ντεμπελέ, ο Ντούμφρις έδιωξε με υπερένταση σε νέο κόρνερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
88' Φάουλ σε πολύ καλή θέση για την Μπαρτσελόνα. by Δημήτρης Παπαδήμας
88' Κίτρινη κάρτα στον Μπαστόνι. by Δημήτρης Παπαδήμας
88' Ο Ντεμπελέ εκτέλεσε με σέντρα και η κεφαλιά του Μπουσκέτς από κοντά κατέληξε λίγο άουτ. by Δημήτρης Παπαδήμας
8 λεπτά καθυστερήσεις! by Δημήτρης Παπαδήμας
Σχεδόν όλη η Μπαρτσελόνα μπροστά. by Δημήτρης Παπαδήμας
Το VAR τσεκάρει για πέναλτι σε χέρι του Ντούμφρις. by Δημήτρης Παπαδήμας
Όχι, παίζετε λέει ο διαιτητής. by Δημήτρης Παπαδήμας
Τρία λεπτά ακόμα, με την Μπαρτσελόνα να πιέζει ασφυκτικά την άμυνα της Ίντερ. by Δημήτρης Παπαδήμας
97' Κίτρινη κάρτα στον Ονάνα για καθυστέρηση. by Δημήτρης Παπαδήμας
Λήξη της αναμέτρησης, 'Ιντερ-Μπαρτσελόνα 1-0! by Δημήτρης Παπαδήμας