ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 2-0 (Τελικό)

.

90' +3 Λήξη του αγώνα

84' Κίτρινη κάρτα: Μπλάζιτς

82' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Λεονάρντο και πάλι, με μακρινό σουτ αυτή τη φορά, έστειλε τη μπάλα στην αριστερή γωνία του Βρονταρά και έδωσε προβάδισμα δυο τερμάτων στην ομάδα του

81' Κίτρινη κάρτα: Καψής

80' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό Ο Λεονάρντο δοκίμασε το σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή, αλλά η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι του Βρονταρά

77' Κίτρινη κάρτα: Αγγελόπουλος

77' Αλλαγή για τον Πανθρακικό Ο Βιντάλ στη θέση του Κωνσταντινίδη

71' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Βασιλείου «έσπασε» τη μπάλα δεξιά στον Ντιμπαλά, αυτός έβγαλε τη σέντρα στην καρδιά της αντίπαλης άμυνας, εκεί όπου βρέθηκε ο Λεονάρντο και με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους

69' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Καψής στη θέση του Ανδράλα

66' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Βασιλείου στη θέση του Μπούσι

60' Αλλαγή για τον Πανθρακικό Ο Γήττας στη θέση του Ενρίκες

49' Κίτρινη κάρτα: Βελάσκο

46' Έναρξη Β' μέρους

46' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Μπασαλά στη θέση του Γκεοργκίεφ

45' +2 Λήξη ημιχρόνου

45' +2 Κίτρινη κάρτα: Κωνσταντινίδης

44' Αλλαγή για τον Πανθρακικό Ο Αγγελόπουλος στη θέση του Ζαπρόπουλου

34' Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Λεονάρντο, η μπάλα πέραε λίγο άουτ

14' Σουτ από τον Μπούσι, ο Βρονταράς δεν μπορεί να μπλοκάρει σωστά, με αποτέλεσμα η μπάλα να του φεύγει από τα χέρια και να περνάει λίγο έξω από το δοκάρι

9' Ο Ντιμπαλά επιχείρησε τη διείσδυση ανάμεσα σε Ζαπρόπουλο και Ρομπίνιο, όμως ο τελευταίος πρόλαβε την ύστατη στιγμή και έδιωξε την μπάλα

6' Κίτρινη κάρτα: Ανδράλας

2' Σουτ από τον Εμεράν, η μπάλα πέρασε απελιστικά άουτ