Κυριακή, 3 Μαϊου 2015, 23:58

Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 03/05/2015

03:00 OTE Sport 4

NBA
Λος Άντζελες Κλίπερς - Σαν Αντόνιο Σπερς

10:00 NOVASPORTS 2

Μαραθώνιος
Διεθνής Μαραθώνιος Πράγας

10:00 EUROSPORT

Κωπηλασια
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα σπριντ, Ράτσιτσε

11:00 EUROSPORT 2

Ποδηλασία
Γύρος της Τουρκίας: 8ο ετάπ

13:00 EUROSPORT 2

Κωπηλασια
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα σπριντ, Ράτσιτσε

13:00 OTE Sport 2

Ισπανικό Πρωτάθλημα
Εσπανιόλ - Ράγιο Βαγιεκάνο

13:15 ΝΕΡΙΤ plus

Ενόργανη Γυμναστική
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα

13:30 Action 24

Ρωσικό Πρωτάθλημα
Σπαρτάκ Μόσχας - Ζενίτ

13:30 OTE Sport 1

Ιταλικό Πρωτάθλημα
Ρόμα - Τζένοα

13:40 OTE Sport 4

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
Μόνμπους - Ρεάλ Μαδρίτης

14:15 OTE Sport 6

Τένις
ATP 250: Μόναχο, τελικός

14:30 OTE Sport 3

Γερμανία δεύτερη κατηγορία
Ζανκτ Πάουλι - Λειψία

14:30 OTE Sport 5

Moto GP
Χερέθ

15:30 EUROSPORT 2

Κωπηλασια
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα σπριντ, Ράτσιτσε

15:30 OTE Sport 1

Αγγλικό Πρωτάθλημα
Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας

16:00 OTE Sport 4

Ιταλικό Πρωτάθλημα
Φιορεντίνα - Τσεζένα

16:00 OTE Sport 2

Ιταλικό Πρωτάθλημα
Αταλάντα - Λάτσιο

16:30 OTE Sport 3

Γερμανικό Πρωτάθλημα
Μάιντς - Αμβούργο

17:00 NOVASPORTS 4

Τένις
ATP 250: Κωνσταντινούπολη, τελικός

17:30 EUROSPORT 2

Ποδηλασία
Γύρος του Γιόρκσαϊρ: 3ο ετάπ

18:00 OTE Sport 1

Αγγλικό Πρωτάθλημα
Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι

18:00 OTE Sport 2

Ισπανικό Πρωτάθλημα
Χετάφε - Γρανάδα

18:30 OTE Sport 3

Γερμανικό Πρωτάθλημα
Χέρτα - Γκλάντμπαχ

19:00 NOVASPORTS 7

Super League ΟΠΑΠ
Ατρόμητος - Πανιώνιος

19:00 NOVASPORTS extra 2

Super League ΟΠΑΠ
Βέροια - Πανθρακικός

19:00 Novasports 24 HD

Super League ΟΠΑΠ
ΠΑΣ Γιάννινα - Εργοτέλης

19:00 NOVASPORTS 2

Super League ΟΠΑΠ
Ολυμπιακός - ΑΕΛ Καλλονής

19:00 NOVASPORTS 6

Super League ΟΠΑΠ
Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης

19:00 NOVASPORTS 4

Super League ΟΠΑΠ
ΠΑΟΚ - Λεβαδειακός

19:00 NOVASPORTS 3

Super League ΟΠΑΠ
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός

19:00 Action 24

Κύπελλο Ολλανδίας
Τσβόλε - Χρόνινχεν (τελικός)

20:00 OTE Sport 2

Ισπανικό Πρωτάθλημα
Βαλένθια - Έιμπαρ

21:30 OTE Sport 6

Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ
Σάσαρι - Βενέτσια

21:45 OTE Sport 1

Ιταλικό Πρωτάθλημα
Νάπολι - Μίλαν

22:00 OTE Sport 2

Ισπανικό Πρωτάθλημα
Μάλαγα - Έλτσε

22:00 NOVASPORTS 3

Γαλλικό Πρωτάθλημα
Ναντ - Παρί Σεν Ζερμέν

23:55 EUROSPORT 2

Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι - Σικάγο Φάιερ

Δείτε όλα τα άρθρα