ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 2-1 (Τελικό)

.

90' +4 Λήξη του αγώνα

89' Μεγάλη ευκαιρία χαμένη για τον Λεβαδειακό, με τον Κιάσσο να περνάει όποιον βρίσκει μπροστά του και να βρίσκεται απέναντι από τον Πεκάνια, όμως το σουτ που επιχείρησε κατέληξε άουτ

83' Κίτρινη κάρτα: Μπούσι

80' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Μπούσι στη θέση του Παρασκευαΐδη

78' Αλλαγή για τον Θρασύβουλο Ο Λιαπάκης στη θέση του Γκονσάλβες

74' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Θρασύβουλο Ο Κόζλεϊ με πλασέ από το ύψος του πέναλτι έστειλε τη μπάλα στην γωνία του Μπλάζιτς και πέτυχε έτσι την ανατροπή για την ομάδα του μέσα σε μόλις 3 λεπτά

72' Κίτρινη κάρτα: Σωτήρχος

71' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Θρασύβουλο Ο Παρασκευαΐδης προσπάθησε με κεφαλιά να διώξει τη μπάλα έπειτα από τη σέντρα του Τραΐκοβιτς, όμως έδωσε στη μπάλα περίεργη τροχιά και ΄την έστειλε στα δίχτυα της ομάδας του

67' Κίτρινη κάρτα: Μπαριέντος

65' Κίτρινη κάρτα: Μπελεγρίνης

64' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Πέτσνιακ στη θέση του Μπασαλά

61' Κόκκινη κάρτα: Ο Ανδράλας είδε για δεύτερη φορά την κίτρινη κάρτα αό το τσεπάκι του διαιτητή και πήρε από νωρίς την άγουσα για τα αποδυτήρια, αφήνοντας την ομάδα τυ με δέκα παίκτες

60' Κίτρινη κάρτα: Ροκάστλ

56' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Ντιμπαλά στη θέση του Λέχτινεν

55' Αλαγή για τον Θρασύβουλο Ο Κατσίκης στη θέση του Χλωρού

46' Έναρξη Β' μέρους

45' Λήξη ημιχρόνου

41' Κίτρινη κάρτα: Ανδράλας

35' Ο Χλωρός βρέθηκε απέναντι στον Μπλάζιτς, όμως δεν πλάσαρε σωστά, με τον αντίπαλο τερματοφύλακα να αντιδρά σωστά και να διώχνει σε κόρνερ

31' Αλλαγή για τον Θρασύβουλο Ο Κόζλεϊ στη θέση του Καραμαλίκη

27' Σύγχυση σην άμυνα του Θρασύβουλου, με τον Λεονάρντο να μην μπορεί αρχικά να απειλήσει και τον Κιάσσο στη συνέχεια να βλέπει τον Πεκάνια να διώχνει το σουτ του σε κόρνερ

16' Σουτ από τον Μπασαλά, μπλόκαρε ο Πεκάνια

3' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Λεονάρντο με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ άνοιξε από νωρίς το σκορ του αγώνα