ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 3-0 (Τελικό)

.

90'+7 Λήξη του αγώνα

96' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Κόλτζος δέχτηκε τη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας, βρέθηκε φάτσα με το τέρμα και δεν αστόχησε, υπογράφοντας την ευρεία νίκη της ομάδας του

88' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Κατσικογιάννης στη θέση του Λεονάρντο

85' Οι πολλές αλλαγές έριξαν κατακόρυφα τον ρυθμό του αγώνα, πράγμα που βολεύει τους γηπεδούχους, καθώς είναι κοντά στην εξασφάλιση των τριών πολύτιμων βαθμών

75' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Μασάδο στη θέση του Μπούσι

70' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό Ο Κιάσσος στη θέση του Ναπολεόνι

63' Αλλαγή για τον Ηρακλή Ο Γιαννούλης στη θέση του Μπούρμπου

63' Κίτρινη κάρτα: Τριποτσέρης

61' Κίτρινη κάρτα: Ιωαννίδης

59' Αλλαγή για τον Ηρακλή Ο Κίκο Ρατόν στη θέση του Κατσαμπή

57' Κόκκινη κάρτα: Πιέτσνιακ

56' Κίτρινη κάρτα: Μουλόπουλος

54' Μεγάλη ευκαιρία χαμένη για τον Λεβαδειακό και τον Ναπολεόνι, με τον Μπαντή να πέφτει σωστά και να αποκρούει στο τετ-α-τετ

46' Έναρξη Β' μέρους

46' Αλλαγή για τον Ηρακλή Ο Επστάιν στη θέση του Γιάντση

45' Λήξη ημιχρόνου

45' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Ναπολεόνι βρέθηκε στην πορεία της μπάλας και με κεφαλιά σημείωσε το παρθενικό του γκολ με τη φανέλα του Λεβαδειακού

40' Ο Ναπολεόνι δέχτηκε την παράλληλη πάσα του Λεονάρντο και επιχείρησε να σκοράρει με το τακουνάκι, αλλά η μπάλα πέρασε βασανιστικά αργά άουτ

39' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό Ο Ζησόπουλος σούταρε δυνατά από κοντά, αλλά η μπάλα προσέκρουσε στο οριζόντιο δοκάρι του Μπαντή

38' Κίτρινη κάρτα: Αγρίτης

22' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον Λεβαδειακό Ο Μουλόπουλος πραγματοποίησε το 1-2 με τον Λεονάρντο, βρέθηκε απέναντι από τον Μπαντή και με πλασέ στην γωνία κατάφερε να ανοίξει το σκορ του αγώνα

15' Σέντρα του Λεονάρντο, ο Μπούσι έπιασε την κεφαλιά αλλά έστειλε τη μπάλα ψηλά άουτ

14' Κίτρινη κάρτα: Παπαστεριανός

7' Κίτρινη κάρτα: Κόλτζος