ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-3 (Τελικό)

.

90+3' Λήξη αγώνα

90' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Λεονάρντο ο Παρασκευαΐδης

88' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Ναπολεόνι, ο Κατσικογιάννης

87' Δευτερη κιτρινη κάρτα και αποβολή για τον Μασάδο του Λεβαδειακού

84' Ο Κωνσταντινίδης με τάκλιν προλαβαίνει του Λεονάρντο πριν ο Βραζιλιάνιος γίνει απειλητικός για την εστία του Ρούνιε

75' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Μπεβάκουα ο Ντιαλό

70' Εντυπωσιακή απόκρουση του Μπλάζιτς σε σουτ του Πέντσα έξω από την μεγάλη περιοχή

65' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Κιάσσου ο Γκεοργκίεφ

63' ΓΚΟΛ 1-3 για τον Λεβαδειακό. Ο Κιάσσος έκανε τη "βαθιά" μπαλιά, ο Ναπολεόνι έκανε το κοντρόλ και με πλασέ πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ και διεύρυνε το προβάδισμα.

55' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Δανίδη ο Πέντσας

50' Σουτ του Ντιμπαλά, μπλοκάρει ο Ρούνιε

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Λήξη ημιχρόνου

43' ΓΚΟΛ 1-2 για τον Λεβαδειακό. Ο Ντιμπαλά με ένα εξαιρετικό σουτ στέλνει τη μπάλα στο "παραθυράκι"του Ρούνιε και δίνει εκ νέου το προβάδισμα στους Βοιωτούς

41' Σουτ του Μπεβάκουα έξω από την περιοχή, ο Μπλάζιτς με υπερπροσπάθεια αποκρούει

37' ΓΚΟΛ 1-1 για τον Πανθρακικό. Ο Μπαχαρίδης πιάνει την κεφαλιά έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Ματέις από τα δεξιά και ισοφαρίζει για τους γηπεδούχους

32' Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινίδη του Πανθρακικού

29' Ο Ναπολεόνι χάνει την ευκαιρία να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του, όπως και τα δικά του, αλλά αστοχεί από πλεονεκτική θέση

26' Κίτρινη κάρτα στον Μασάδο του Λεβαδειακού

16' Σουτ του Στόικου μέσα από την περιοχή, ο Μπλάζιτς είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει

14' Ο Ντιμπαλά μπαίνει στην μεγάλη περιοχή αλλά το σουτ που επιχειρεί δεν απειλεί τον Ρούνιε

2' ΓΚΟΛ 0-1 για τον Λεβαδειακό. Ο Ναπολεόνι εκμεταλλεύεται την αδράνεια της άμυνας και ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους