LIVE: ΠΑΟΚ-ΛΑΡΙΣΑ 1-0 (Τελικό)

Σε εξέλιξη η αναμέτρηση ΠΑΟΚ-Λάρισα στο γήπεδο της Τούμπας για την έκτη και τελευταία αγωνιστική των πλέϊ οφ της Σούπερ Λιγκ. Βαθμολογικά αδιάφορες οι δύο ομάδες. Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του ματς από το www.sport-fm.gr.

90΄+3 Λήξη του αγώνα.

90΄ Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ. Ο Ιμπραΐμοβιτς με ωραία προσπάθεια πέρασε τον Σέρεμετ έκανε το πλασέ, αλλά ο Φεράρι πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή την έδιωξε στο δοκάρι και στη συνέχεια αυτή κατέληξε κόρνερ.

86΄ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Κοντρέρας πέρασε ο Μαλεζάς.

81΄ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Κονσεϊσάο πέρασε ο Κωνσταντινίδης.

80΄ Αλλαγή για τη Λάρισα, στη θέση του Βέμπερ πέρασε ο Μούλερ.

80΄ Αλλαγή για τη Λάρισα, στη θέση του Πάρα πέρασε ο Κυριάκος.

80΄ Αργό το παιχνίδι χωρίς φάσεις στο δεύτερο ημίχρονο.

58΄ Αλλαγή για τη Λάρισα, στη θέση του Βλασόπουλου πέρασε ο Μπαλής.

54΄ Κίτρινη κάρτα στον Τσίγκα.

53΄ Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Ίβιτς πέρασε ο Μπακαγιόκο.

47΄ Σουτ του Πάρα έξω απ' την περιοχή, μπλόκαρε ο Χαλκιάς.

46΄ Ξεκίνησε το δεύτερο 45λεπτο.

45΄ Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

40΄ Ο Βέμπερ δοκίμασε ένα μακρινό σουτ, η μπάλα έφυγε άουτ.

31΄ Ο Κονσεϊσάο εκτέλεσε το φάουλ απ' τα δεξιά ο Κοντρέρας ακούμπησε ελαφρώς με προβολή τη μπάλα, αλλά εκείνη έφυγε άουτ.

26΄ Ο Κονσεϊσάο εκτέλεσε το φάουλ, μπλόκαρε ο Σέρεμετ.

21΄ ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ 1-0. Ο Αναστασάκος με πλασέ νίκησε τον Σέρεμετ και άνοιξε το σκορ.

21΄ Ο Σορλέν έκανε το γύρισμα στον Ανασασάκο απ' τα αριστερά, όμως το σουτ του δεύτερου έδιωξε σε κόρνερ ο Σέρεμετ.

12΄ Σουτ του Γιαννακόπουλου απ' το ύψος της περιοχής, μπλόκαρε εύκολα ο Χαλκιάς.

10΄ Οι δύο ομάδες χωρίς άγχος προσπαθούν να παίξουν το ποδόσφαιρό τους χωρίς να έχουν απειλήσει ως τώρα.