LIVE: Hρακλής-Πανθρακικός 3-1 (Τελικό)

.

90+3' Λήξη αγώνα

83' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Ηλιάδης αντικαθίσταται από τον Μάρτος

75' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Πιθαρούλης στη θέση του Φαγιάρδο

74' Ο Μαρσελάο πιάνει ένα δυνατό σουτ λίγο μετά το κέντρο του γηπέδου, στέλνοντας την μπάλα στη συμβολή των δοκών του Μπαντή

71' Κίτρινη κάρτα στον Ιάκομπ

65' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Κλεμάν αφήνει τη θέση του στον Παπαδόπουλο

60' Μακρινό σουτ του Ρομπέρ, διώχνει σε κόρνερ ο Μπαντής

58' ΓΚΟΛ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ, 3-1. Ο Μιλάνο με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά, σε σέντρα του Επστάιν δίνει "αέρα" δύο τερμάτων στον "γηραιό"

55' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Καζάκης αντί του Αργυρίου

53' ΓΚΟΛ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ, 2-1. Λάθος του Μπαχαρίδη μέσα στην μικρή περιοχή, κλέβει ο Ιάκομπ και με δυνατό σουτ δίνει το προβάδισμα στον Ηρακλή

49' ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΤΟΝ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ. Ο Μπέλεκ χτύπησε εκτός φάσης τον Περπερίδη και αποβλήθηκε από τον διαιτητή Βοσκάκη

48' ΓΚΟΛ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ, 1-1. Ο Περπερίδης σεντράρει από τα δεξιά, ο Ηλιάδης κάνει το κοντρόλ και με γυριστό σουτ ισοφαρίζει για τους γηπεδούχους

46' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Μιλάνο αντί του Τούμα

46' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σαρακατσάνος στη θέση του Κατσαμπή

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

* Έντονες αποδοκιμασίες προς τους παίκτες του Ηρακλή από τους οπαδούς της ομάδας, κατά την αποχώρησή τους για τα αποδυτήρια.

45+1' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

45' Κίτρινη κάρτα στον Αργυρίου

42' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ, 0-1. Ο Κλεμάν σεντράρει από τα αριστερά, ο Φαγιάρδο πιάνει την καρφωτή κεφαλιά και ανοίγει το σκορ για τον Πανθρακικό

35' Κίτρινη κάρτα στον Κανωτίδη

35' Σουτ του Μπόσνιακ από πλάγια αριστερά, με την μπάλα να περνάει πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων

32' Ο Ιάκομπ εκμεταλλεύθηκε λάθος απόκρουση της άμυνας του Πανθρακικού και σούταρε από το ύψος του πέναλτι, για να αποκρούσει ο Ταΐρης

25' Ο Επστάιν έκανε την συρτή σέντρα από τα αριστερά, αλλά ο Κανωτίδης πρόλαβε και έδιωξε την μπάλα πριν φτάσει στον Μπόσνιακ, ο οποίος περίμενε προ κενής εστίας

20' Χωρίς φάσεις μέχρι στιγμής ο αγώνας, με τον Ηρακλή να προσπαθεί να κλείσει τον Πανθρακικό στα καρέ του και τους φιλοξενούμενους να αρκούνται σε αντεπιθέσεις.

14' Σέντρα-σουτ του Επστάιν, μπλοκάρει με ευκολία ο Ταΐρης