LIVE: Αστέρας Τρίπολης-Καβάλα 1-0 (Τελικό)

.

90+4' Λήξη αγώνα

90+2' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Βίλτσες αφήνει τη θέση του στον Μπαρτολίνι

90' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Λαδάκης στη θέση του Τσέζαρεκ

86' Ωραία κάθετη πάσα στον Μπαστία, ο οποίος όμως απέναντι στον Κάλατς αδυνατεί να "κλειδώσει" τη νίκη για την ομάδα του

85' Αναμπουμπούλα στην περιοχή της Καβάλας, από την οποία επωφελείται ο Τσέζαρεκ, ο οποίο όμως πλασάρει άστοχα

83' Κίτρινη κάρτα στον Αναστασόπουλο

82' Δυνατό σουτ του Ορούμα, αλλά άστοχο

75' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Ρινκόν αντί του Λάκη

68' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σμολάρεκ στη θέση του Ιωάννου

64' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Ορούμα αντικαθιστά τον Λεοντίου

62' ΓΚΟΛ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ 1-0. Ο Ουριμπάρι εκτέλεσε το κόρνερ, ο Μαρσελάο πετάχτηκε στην καρδιά της άμυνας της Καβάλας και με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του

59' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Έντερ στη θέση του Ουντότζι

53' Δυνατό σουτ Ιωάννου, αλλά η μπάλα πέρασε πολλά μέτρα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Αναστασόπουλου

52' Άψυχο πλασέ του Καρέρα μέσα από τη μεγάλη περιοχή της Καβάλας, με την μπάλα να κατάλήγει στην αγκαλιά του Κάλατς

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

42' Νέα απόκρουση σε κόρνερ από τον Κάλατς, στην κεφαλιά του Μαρσελάο μέσα από τη μικρή περιοχή

40' Κίτρινη κάρτα στον Λάκη

39' Συρτό σουτ του Καρέρα, η μπάλα απευθείας άουτ

37' Σέντρα του Ουριμπάρι, κεφαλιά του Καρέρα με τον Κάλατς να διώχνει ενστικτωδώς σε κόρνερ

21' Μακρινό σουτ του Αργυρόπουλου, μπλοκάρει εύκολα ο Κάλατς

15' Σουτ του Πετκάκη από πλάγια δεξιά, η μπάλα έχοντας αρκετά φάλτσα περνάει πλάι από το αριστερό δοκάρι της εστίας των γηπεδούχων

13' Κοντρόλ και ανάποδο ψαλίδι από τον Ουντότζι στο ύψος της μεγάλης περιοχής της Καβάλας, με την μπάλα να καταλήγει όμως αρκετά άουτ

12' Ωραία προσπάθεια από τον Ονουάτσι, ο οποίος βγήκε απέναντι από τον Αναστασόπουλο, με τον τερματοφύλακα των Αρκάδων να βγαίνει νικητής σε αυτή τη μονομαχία, διώχνοντας την μπάλα με τα πόδια

11' Σέντρα του Πετκάκη από τα αριστερά, αλλά ο Τσέζαρεκ δεν κατάφερε να πιάσει "γεμάτα" την κεφαλιά, στέλνοντας την μπάλα άουτ

9' Σουτ του Μπαστία εκτός περιοχής και αριστερά, με την μπάλα να καταλήγει απευθείας άουτ