Άρης-Πανθρακικός 0-2 (Τελικό)

Συνεχίζεται με το δεύτερο ημίχρονο στο «Κλεάνθης Βικελίδης» η αναμέτρηση του Άρη με τον Πανθρακικό, που διεκόπη χθες λόγω ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου από συνεχή βροχόπτωση. Οι Θρακιώτες προηγούνται 1-0 με το γκολ του Παπουλή στο 42΄.

90΄+4 Λήξη του αγώνα.

90΄+2 Αλλαγή για τον Πανθρακικό, στη θέση του Ρομπέρ πέρασε ο Μπουσινάκης.

86΄ Αλλαγή για τον Πανθρακικό, στη θέση του Καζάκη πέρασε ο Μπαχαρίδης.

80΄ Κίτρινη κάρτα στον Λαμπριάκο.

76΄ ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό 0-2! Ο Ρομπέρ ευστόχησε απ' την άσπρη βούλα και έκανε το 2-0.

74΄ Κίτρινη κάρτα στον Κουλουχέρη.

74΄ Πέναλτι για τον Πανθρακικό. Ο Κουλουχέρης ανέτρεψε τον Μπέλεκ και οι Θρακιώτες έχουν την ευκαιρία να κάνουν το 2-0.

73΄ Οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται για πέναλτι μετά από πέσιμο του Κάλβο μέσα στη μικρή περιοχή.

72΄ Γύρισμα του Τζόνσον, κεφαλιά του Κάλβο μέσα απ' την περιοχή, η μπάλα ακούμπησε στον Σακελλαρίου και έφυγε άουτ.

70΄ Αλλαγή για τον Πανθρακικό, στη θέση του Παπουλή πέρασε ο Αρσενίεβιτς.

68΄ Κεφαλιά του Κουλουχέρη μέσα απ' τη μικρή περιοχή, έδιωξε εντυπωσιακά με το χέρι ο Ρόκα.

67΄ Κίτρινη κάρτα στον Καζάκη.

66΄ Αλλαγή για τον Άρη, στη θέση του Αραβίδη πέρασε ο Κάμπορα.

66΄ Κίτρινη κάρτα στον Μπέλεκ.

65΄ Ο Μπέλεκ από θέση τετ α τετ δεν μπόρεσε να νικήσει τον Πέσκοβιτς, αφού το πλασέ του έφυγε πάνω απ' τα δοκάρια.

62΄ Σουτ του Μπέλεκ από πλάγια μέσα στην περιοχή, μπλόκαρε ο Πέσκοβιτς.

58΄ Σουτ του Τζόνσον απ' το ύψος της περιοχής, μπλόκαρε ο Ρόκα.

52΄ Ο Κόκε έπιασε μια αδύναμη κεφαλιά μέσα απ' την περιοχή και η μπάλα έφυγε έξω απ' το δεξί δοκάρι του Ρόκα.