Ιταλία

Εδώ… κατεβαίνετε!

«Στάση» στη Γένοβα για το… τρένο της Μίλαν! Έπειτα από τέσσερις σερί νίκες στη Serie A, οι «ροσονέρι» άφησαν δύο βαθμούς στο «Λουίτζι Φεράρις» της Σαμπντόρια και έδωσαν το δικαίωμα στους διώκτες τους να τους πλησιάσουν στην κορυφή της βαθμολογίας. 1-1 το τελικό σκορ, στην αναμέτρηση που «άνοιξε» τη 14η αγωνιστική στην Ιταλία. Δείτε τα γκολ!

«Στάση» στη Γένοβα για το… τρένο της Μίλαν!

Έπειτα από τέσσερις σερί νίκες στη Serie A, οι «ροσονέρι» άφησαν δύο βαθμούς στο «Λουίτζι Φεράρις» της Σαμπντόρια και έδωσαν το δικαίωμα στους διώκτες τους να τους πλησιάσουν στην κορυφή της βαθμολογίας.

1-1 το τελικό σκορ, στην αναμέτρηση που «άνοιξε» τη 14η αγωνιστική στην Ιταλία.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με τον Ρομπίνιο δύο λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου (43'), με τους Γενοβέζους να ισοφαρίζουν με τον Πατσίνι στο 59'.