1ος όμιλος


Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 3-1
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3
Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου 3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός 0-4
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς 1-0
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 0-0

2ος όμιλος


ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 1-0
Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος 0-8
ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας 1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης 5-0
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων 3-1
Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου 2-0

3ος όμιλος


Μακεδονικός Φούφα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών 2-0
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-1
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα 5-1
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα 4-0
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας 4-0
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

4ος όμιλος



ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
Θησέας Αγριάς-Πιερικός 1-0
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-1
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας 0-1
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός 1-0

5ος όμιλος


Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική 0-1
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Κερατσίνι-Ατσαλένιος 2-2
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-1
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή 0-3
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά 1-1
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

6ος όμιλος


Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός 2-2
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 3-0
Ιάλυσος-Πανμοβριακός 2-1
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων 1-1
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

7ος όμιλος


10η αγωνιστική
Χαλκίδα-Χαραυγιακός 0-2
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 2-1
Πανθηραϊκός-Αιολικός 2-2
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα 1-1
ΠΑΣ Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας 2-1

8ος όμιλος


Ερμιονίδα-ΑΕ Πελλάνας 0-0
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος 1-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός 1-1
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου 2-1
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας 3-0
Ένωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος 1-0

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ