Τα γκολ του Παναιτωλικού που στρίμωξαν τον Πανιώνιο (video)

Ισχυρότατο προβάδισμα για τη νίκη επί του Πανιωνίου πήρε ο Παναιτωλικός. Πριν καν συμπληρωθεί 20λεπτο, οι Αγρινιώτες είχαν γράψει ήδη το 2-0. Δείτε τα γκολ που πέτυχε η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα.

Γερές βάσεις για νίκη επί του Πανιωνίου έβαλε από το πρώτο κιόλας ημίχρονο ο Παναιτωλικός.

Μπαίνοντας φουριόζα στο ματς του Αγρινίου, η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα στρίμωξε από νωρίς τους «κυανέρυθρους».

Στο 6’ λοιπόν ο Άργκους εκμεταλλεύτηκε άστοχη έξοδο του Μανοΐλοβιτς σε εκτέλεση κόρνερ και άνοιξε το σκορ.

Και στο 20’ ο Μανά αξιοποίησε λάθος του Κότσιτς και γυρίζοντας άψογα για τον Μπαΐροβιτς του επέτρεψε να γράψει το 2-0.