Σκωτία

Ζορίστηκε αλλά νίκησε!

Ένα γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Οκόνορ, χάρισε τη νίκη στη Χιμπέρνιαν στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ινβερνές (1-0), για τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος Σκωτίας. Πρώτη νίκη και για τη Σεντ Μίρεν στην έδρα της (1-0) με αντίπαλο την Αμπερντίν. Ισόπαλες χωρίς τέρματα Κίλμαρνοκ και Μάδεργουελ.

Ένα γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Οκόνορ, χάρισε τη νίκη στη Χιμπέρνιαν στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ινβερνές (1-0), για τη δεύτερη αγωνιστική του πρωταθλήματος Σκωτίας.

Πρώτη νίκη και για τη Σεντ Μίρεν στην έδρα της (1-0) με αντίπαλο την Αμπερντίν. Ισόπαλες χωρίς τέρματα Κίλμαρνοκ και Μάδεργουελ.