Ισπανία

Επιτέλους νίκη

Χρειάστηκε να φτάσουμε στη δέκατη αγωνιστική της Primera Division για να καταφέρει η Σαντατέρ του Έκτορ Κούπερ να πάρει την πρώτη της νίκη (1-0 την Μπέτις)! Το γκολ που χάρισε το πρώτο τρίποντο στους γηπεδούχους σημείωσε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 62ο λεπτό ο Στουάνι στο 62ο λεπτό

Χρειάστηκε να φτάσουμε στη δέκατη αγωνιστική της Primera Division για να καταφέρει η Σαντατέρ του Έκτορ Κούπερ να πάρει την πρώτη της νίκη (1-0 την Μπέτις)!

Το γκολ που χάρισε το πρώτο τρίποντο στους γηπεδούχους σημείωσε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 62ο λεπτό ο Στουάνι στο 62ο λεπτό.

Ο Oυρουγουανός είχε περάσει ως αλλαγή ένα λεπτό νωρίτερα και τελικά η είσοδος του αποδείχτηκε καταλυτική για το τελικό αποτέλεσμα.