Γαλλία

Ηττήθηκε ενόψει Ολυμπιακού

Την εκτός έδρας ήττα με σκορ 1-0 από την Μονπελιέ γνώρισε η Μαρσέιγ, για τη 14η αγωνιστική του Championnat. Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Ντιαβαρά με αυτογκόλ στο 62ο λεπτό, με την προσεχή αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League να τερματίζει με αυτόν τον τρόπο ένα σερί τριών νικών.

Την εκτός έδρας ήττα με σκορ 1-0 από την Μονπελιέ γνώρισε η Μαρσέιγ, για τη 14η αγωνιστική του Championnat.

Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης σημείωσε ο Ντιαβαρά με αυτογκόλ στο 62ο λεπτό, με την προσεχή αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League να τερματίζει με αυτόν τον τρόπο ένα σερί τριών νικών.