Στα υπόλοιπα αποτελέσματα μίλησε η έδρα, με το Παλαιό Φάληρο, τη ΦΕΑ, τον Σπόρτιγκ, την Τερψιθέα και το Περιστέρι να πανηγυρίζουν νίκες.

1η αγωνιστική, Κυριακή (22/9)
Ομιλος Νότου


1. Παλαιό Φάληρο-Εύνικος 55-49
2. ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΓΕΑ Άμιλλα 2000 55-42
3. ΑΟ Σπόρτιγκ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 65-50
4. Πανιώνιος ΓΣ-ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 49-59
5. ΑΟ Τερψιθέας-ΚΑΟ Μελισσίων 52-41
6. ΓΣ Περιστερίου-ΑΣ Ολυμπιάδα Άσσου Λ. 65-35

Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΕΥΝΙΚΟΣ 55-49
Διαιτητές: Τσαρούχα-Γαρίνη
Δεκάλεπτα: 14-8, 27-19, 39-32, 55-49
Π. ΦΑΛΗΡΟ (Κούτσης-Σοϊλεμετζίδης): Τσίκουτα 5(1), Λόξα 7, Στεφάτου 5(1), Ζαχαράκη Ε. 4, Πεσκατζίου 6, Θεοδωρομανωλάκη 9, Πρωτοψάλτη, Ζαχαράκη Μ. 12, Γιαμπάνη 7.
ΕΥΝΙΚΟΣ (Κάββουρας): Βουκελάτου 4, Παυλοπούλου, Κελλάρη 3(1), Χαiνά 4, Τσέρου 9, Ζουρνή 20, Μάρκου, Σαβουλίδου 2, Κοτσιαύτη 7.

ΦΕΑ- ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 55-42
Διαιτητές: Σπυρόπουλος Α.-Ζαχαρόπουλος
Δεκάλεπτα: 16-11, 31-17, 44-23, 55-42
ΦΕΑ (Κωστόπουλος ): Πλούμπη 14, Μακρυνίκα 9, Μοίρα 12, Χριστακοπούλου 8(2), Ανωγειανάκη 10, Σπίνου 2, Λαζάρου.
ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Τσουκαλάς): Τσουκαλά Χ. 8(2), Τσουκαλά Π. 11, Τζανή 11, Χρονοπούλου 2, Μπενέκη 8, Μαρκοπούλου 2, Μανιατά, Κοσκινά, Τρέβου.

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ 65-35
Διαιτητές: Λογοθέτης-Καρπανός
Δεκάλεπτα: 19-14, 33-21, 44-27, 63-35
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (Κόμης): Νικολάου, Ντάνξη 4, Κοντή 11, Θεοδωροπούλου 7, Εμμανουήλ 16, Θανάση, Ικαρίου, ,Μπρούνη, Βουδούρη, Λιναρά 19(2), Χαραμπάκη 8(1).
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΕΧΑΙΟΥ(Παπαμιχαήλ): Νικολούλια, Αγριομήτρου, Γιαννακούλη 4(1), Αρβανίτη 9(1), Κτενά, Κοψόνη 3, Μάρα 4, Αρβανίτη 12, Λύκου 3.

ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 65-50
Διαιτητές: Τσολάκος-Πλιάγκας
Δεκάλεπτα: 19-7, 35-19, 49-39, 65-50
ΣΠΟΡΤΙΓΚ (Νίκλας) : Γιαννακάκου 2, Νταή 15, Βλάχου 17(1), Μουζάκη 8(1), Κικιβαράκη 4, Βούλγαρη 2, Χαϊκάλη 17(1) .
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ (Θεμελής): Μίχου, Γεωργούση 7(1), Μολφέτα, Αλεξανδρή 6, Πετυχάκη, Καλιώρα 6, Τζιάτα 2, Κασνέστη 6, Τριμέρη 23(7).

Ομιλος Βορρά

7. ΑΣ Ναύαρχος Βότσης-ΑΣ Τιτάνες Δράμας 34-49
8. ΑΕ Πυλαίας-Παναθλητικός 50-48
9. ΓΣ Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα 67-54
10. ΑΟ Σερρών-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας 49-48
11. ΑΓΕ Πιερίας-ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 76-81
12. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΣ Νίκη Λευκάδας 54-58

ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 50-71
Διαιτητές: Πετανίδου-Παπαδόπουλος Χ.
Δεκάλεπτα: 18-19, 29-37, 41-57, 50-71
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ (Πασαχίδης): Σόχου 2, Σιδηροπούλου 2, Χελιδώνη 9(1), Παπαδοπούλου 6(1), Μυστρίδου Β.Δ. 8, Μυστρίδου Β. Χ. 7, Νικολαϊδου 9(1), Μπεκιάρη 7(1) , Γιαλίδου, Κουζώνη.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (Καπουρνιώτης): Κυριατζίδου 6, Σαρακατσάνη 9(2), Αγαγιώτη 2, Αλεξίου 4, Χαβαλέ 18(2), Ζήτη 12(2) , Ζέρβα 20, Μπακρατσά, Κατσιοπούλου, Αρτεμησίου.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 54-58
Διαιτητές: Μελανίδης Ν.-Ντόγκας
Δεκάλεπτα: 12-10, 27-31, 38-49, 54-58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ(Ατακτίδης): Κοτσαφτίκη, Θεοδωρίδου, Τσαντάκη 6, Γούλα, Παπαγακή, Καλαντίδου 12, Νασουφίδου 4, Φλώρου 7, Τσιτσου 8(2), Ακσεχέρογλου.
ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ(Δουβίτσας-Βαφιάς): Κρητικού 3(1), Αργυρού, Τζίμπο 6(2), Γράψα, Σαμολαδά 12(1), Κέμαβορ 14, Ψυχογιού 9(1), Σούνδια 2, Καββαδία, Σταματέλου, Δεληγιάννη 1

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 67-54
Διαιτητές: Εκίζoγλου-Καλέσης
Δεκάλεπτα: 20-16, 33-30, 46-38, 67-54
ΗΡΑΚΛΗΣ(Κούκος): Γεροστεργίου Χ. 12, Κεσεσίδου 10 (1), Τσουμπερλή, Παπαβασιλείου 5, Οικονόμου 2, Γεροστεργίου Μ., Μαρκουλάκη 4, Γκλεζάκη 6, Λογδανίδου 16, Αθανασιάδου 8 (1), Τσαντά, Τζαμαρία 3.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Σιαμέτης): Καλογήρου, Σιδέρη 6, Λαδοπούλου, Κλείτσα 4, Τσακτσίρα 6, Ντόκου 12 (1) , Παπαδοπούλου 6, Σαρηγιαννίδου 20 (1), Μεντεσίδου, Βαλάκου.

ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 49-48
Διαιτητές: Μαγκάφας-Μπακάλης
Δεκάλεπτα: 18-6, 25-24, 42-37, 49-48
ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ(Κηρύκος): Δεινοπούλου, Μαραγκού 14(2), Καρατζά, Τόγα, Μπακιρτζίδου 11, Τζιαμπάζη 6(2), Χωλοπούλου Ν. 12(3), Χωλοπούλου Μ. 6, Πρόικου, Μπόκα.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ(Αραπατσάνης): Καψωκόλη 8, Λέκκα 1, Κυριτσάκα 24(1), Σκαρλή 3(1), Κουτσουνούρη 10, Ντάνου 2, Δριτσέλα, Αραπακοπούλου.

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 50-48
Διαιτητές: Γαζέτας-Αντωνίου
Δεκάλεπτα: 10-9, 19-24, 44-37, 50-48
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΡΟΔΑΝΘΗ(Λίτσου-Παπαγιαννάκης): Στάνη, Μπαλλά 6, Ντάμπη 5, Κυζιροπούλου 3, Λάλου 4, Αγαθαγγελίδου 8(1), Ζαμπουρίδου 4, Λίτσου 14(1), Καϊμακτσή 6.
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Συρόπουλος): Χαιριστανίδου 3, Γαϊτάνη 5, Αναστασιάδου 3, Ιγνατίου 5, Νικολαϊδου, Τσαμπούρη 17(4), Κοστανάκη, Κελεκίδου 4, Γιαννοπούλου 8, Μουστακίδου, Κουλουμπή 2, Κωτούλα 1.

2η αγωνιστική, Κυριακή (29/9)

13. ΦΕΑ ΝΦ/Χ-Ηρόδοτος
14. Τερψιθέα-Π. Φάληρο
15.Περιστέρι-Σπόρτιγκ
16. Νίκη Λευκάδας-Τιτάνες Δράμας
17. Ολυμπιακός Βόλου-ΑΟ Σερρών
18. Ηρακλής-ΑΕ Πυλαίας

Β Φάση, Κυριακή (6/10)

19. ΑΕΟ Πρωτέας Β.-ΠΑΟΚ
20. ΑΕ Σουρμένων Ελληνικό-Αναγέννηση Ν.Ρ.
21. Ν Α15-Παναθηναϊκός
22. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αθηναϊκός ΑΣ
23. Ν Α17-ΓΣ Ίκαρος Καλλιθέας
24. Ν Α14-Ν Α16
25. Ν Α13-ΑΣ Κώων Ιπποκράτης
26. Ν Α18-ΑΣ Άρης

Γ΄Φάση/Προημιτελικοί, Κυριακή (22/12)

27. Ν19-Ν21
28. Ν23-Ν24
29. Ν26-Ν20
30. Ν25-Ν22

*Το Φάιναλ Φορ του Κυπέλλου Γυναικών θα διεξαχθεί 15 και 16 Μαρτίου 2014

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ