Betmasters

Πρεμιέρα στο Μουντιάλ με ειδικά στοιχήματα

Το εναρκτήριο ματς του Παγκοσμίου Κυπέλλου διεξάγεται απόψε ανάμεσα στη Ρωσία και τη Σαουδική Αραβία με αρκετά ειδικά στοιχήματα να έχουν μεγάλο ενδιαφέρον.

Η Ρωσία δείχνει να έχει απόψε τον πρώτο λόγο για τη νίκη στην πρεμιέρα κόντρα στη Σαουδική Αραβία, αλλά το τρίποντο δεν θα έρθει καθόλου εύκολα για την ομάδα του Τσερτσέσοφ.

Οι Ρώσοι δεν περιμένω να ανοιχτούν, αφού ξέρουν πως αν δεχτούν πρώτοι γκολ πολύ δύσκολα θα φέρουν τα πάνω-κάτω κόντρα στη μαζική άμυνα της Αράβων.

Θα πάρουν τη μεσαία γραμμή, θα ελέγξουν τον ρυθμό και θα ψάξουν υπομονετικά το γκολ της νίκης.

Η Σαουδική Αραβία περιμένω να παρατάξει το γνωστό… λεωφορείο και θα ματώσει για το 0-0. Είναι σε θέση να αντέξει τουλάχιστον ένα ημίχρονο επιβεβαιώνοντας το «Χ» του πρώτου 45λεπτου...

Δείτε εδώ όλες τις προτάσεις για ειδικά στοιχήματα σε πολύ καλές αποδόσεις.