Ελλάδα

Απίθανο φινάλε με τον Μίτσελ να στέλνει το ματς σε 2η παράταση!

Απίθανο φινάλε στην πρώτη παράταση στο ΑΕΚ-Περιστέρι bwin, με τον Μίτσελ να βάζει 1/2 βολές και να στέλνει το παιχνίδι σε 2ο έξτρα πεντάλεπτο!

Τρομερά πράγματα στο Κλειστό των Άνω Λιοσίων, με την ΑΕΚ και το Περιστέρι bwin να παλεύουν στα ίσα, σε μια επική μονομαχία για τα playoffs της Basket League.

Στο φινάλε της παράτασης, και με τους φιλοξενούμενους στο 96-95, ο Ντένμον έχασε την ευκαιρία να σκοράρει, με τον Μίτσελ να κερδίζει στη συνέχεια βολές, πετυχαίνοντας 1/2 για την ισοφάριση.

Με 4,2 δευτερόλεπτα να απομένουν, ο Φρανσίσκο αστόχησε στο τρίποντο που πήρε, με το ματς να οδηγείται σε 2η παράταση!