Euroleague

Το καλύτερο πρώτο δεκάλεπτο του Παναθηναϊκού εκτός έδρας στην Ευρωλίγκα, σε άμυνα ΚΑΙ επίθεση!

Τρομερά πράγματα από τον Παναθηναϊκό στο 1ο δεκάλεπτο με την Μπασκόνια! O Eξάστερος έκλεισε την περίοδο με το υπέρ του 24-6, που είναι το καλύτερο φετινό του εκτός έδρας ξεκίνημα στην Ευρωλίγκα!

Την καλύτερη στιγμή, στο κρισιμότερο -εκτός έδρας- ματς της σεζόν, ο Παναθηναϊκός έκανε… παπάδες.

Απέναντι στην Μπασκόνια, στην Ισπανία, ο Εξάστερος πραγματοποίησε το καλύτερο πρώτο δεκάλεπτό του για φέτος στην Ευρωλίγκα μακριά από την Αθήνα, σε άμυνα ΚΑΙ επίθεση, με την περίοδο να κλείνει στο υπέρ του 24-6!

Οι «πράσινοι» μπήκαν πολύ δυνατά στο ματς, το οποίο, τελικά και κέρδισαν, μένοντας ολοζώντανοι για την τετράδα.