Παρασκευή, 28 Νοεμβρίου 2014, 03:12

Λαμπρόπουλος στην Τούμπα

Τους διαιτητές της δεύτερης αγωνιστικής των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας ανακοίνωσε η Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας.

Λαμπρόπουλος στην Τούμπα
Photo: (Action Images)
Τελευταία ενημέρωση 17/05/2013, 11:46
Ο Μάριος Λαμπρόπουλος του συνδέσμου Ηλείας ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Τούμπα (19/5, 18:15).

Τον αγώνα του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο θα σφυρίξει ο Μιχάλης Κουκουλάκης του συνδέσμου Ηρακλείου (19/5, 20:30).

Κυριακή 19/5:

ΠΑΟΚ- ΠΑΣ Γιάννινα (18:15)
Διαιτητής: Μάριος Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Κωσταράς, Σταθόπουλος, Ιωαννίδης

Αστέρας Τρίπολης- Ατρόμητος (20:30)
Διαιτητής: Μιχάλης Κουκουλάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης, Καραϊσαρίδης, Μαντάκης

Τελευταίες ειδήσεις από Super League

Τα γνωστά προβλήματα για Χριστόπουλο

Τα γνωστά προβλήματα για Χριστόπουλο

Το μυαλό στον ΠΑΟΚ

Το μυαλό στον ΠΑΟΚ

Τρία προβλήματα για Πετράκη

Τρία προβλήματα για Πετράκη

Προσπάθεια για να… αφοσιωθούν στη Νέα Σμύρνη

Προσπάθεια για να… αφοσιωθούν στη Νέα Σμύρνη

Μόνο ο Κύπρου εκτός

Μόνο ο Κύπρου εκτός

Με επιστροφές στη Λεωφόρο

Με επιστροφές στη Λεωφόρο

H 12η αγωνιστική της Super League στα κανάλια Novasports!

H 12η αγωνιστική της Super League στα κανάλια Novasports!

Ρομπέρτο: «Πάντα περήφανος για τον Ολυμπιακό»

Ρομπέρτο: «Πάντα περήφανος για τον Ολυμπιακό»

Βαθμολογία 10ης αγωνιστικής
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - ΝΙΗ
1. ΠΑΟΚ 22 22 5 7 1 1
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20 19 6 6 2 1
3. ΚΑΛΛΟΝΗ 18 9 2 5 3 1
4. ΒΕΡΟΙΑ 17 15 15 5 2 2
5. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 16 12 9 5 1 3
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 14 13 13 4 2 3
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 14 9 9 4 2 3
8. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 13 13 9 3 4 2
9. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 13 11 8 3 4 2
10. SKODA ΞΑΝΘΗ 12 13 13 3 3 3
11. ΚΕΡΚΥΡΑ 11 10 10 3 2 4
12. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11 8 10 3 2 4
13. ΟΦΗ 10 7 14 3 1 5
14. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 8 8 12 2 2 5
15. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 7 7 11 1 4 4
16. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6 11 17 1 3 5
17. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 6 6 15 1 3 5
18. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4 3 18 1 1 7
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
08/11/14 15:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ 2 - 2
08/11/14 17:15 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 1 - 2
08/11/14 19:30 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΦΗ 2 - 1
09/11/14 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 5 - 1
09/11/14 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 4 - 0
09/11/14 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΑΛΛΟΝΗ 0 - 2
09/11/14 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 - 0
09/11/14 19:30 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 - 2
10/11/14 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 - 3
Δείτε όλα τα άρθρα