Γενικά

Μεγάλο show Νάτχο και ΤΣΣΚΑ! (video)

Κάτι παραπάνω από εντυπωσιακός ο Μπίμπρας Νάτχο! Ο πρώην άσος του ΠΑΟΚ πέτυχε χατ-τρικ και οδήγησε στο ευρύ 6-0 της ΤΣΣΚΑ Μόσχας απέναντι στην Ροστόφ!

Επανήλθε στα νικηφόρα αποτελέσματα η ΤΣΣΚΑ Μόσχας ύστερα από δύο σερί «στραπάτσα» στο πρωτάθλημα. Με MVP τον Νάτχο που σημείωσε χατ-τρικ, οι πρωταθλητές Ρωσίας διέλυσαν με σκορ 6-0 την Ροστόφ και πέτυχαν τη τέταρτη νίκη τους σε έξι αγωνιστικές.

Ο πρώην άσος του ΠΑΟΚ έβαλε μπροστά την ομάδα του με πέναλτι στο 42’ και στο δεύτερο μέρος ακολούθησε… καταιγίδα! Ο Μούσα τον… διαδέχθηκε στο 52’, δύο λεπτά αργότερα βρήκε ξανά δίχτυα ο Νάτχο, ενώ στο 59’ ο Μούσα και πάλι έδωσε διαστάσεις θριάμβου.

Ο νεοαποκτηθείς Ερεμένο άνοιξε λογαριασμό, σκοράροντας στο 65’, ενώ το κερασάκι στην τούρτα μπήκε απ’ τον άλλοτε ασπρόμαυρο που στις καθυστερήσεις πέτυχε το τρίτο του τέρμα και διαμόρφωσε το τελικό 6-0!