Να μια… Καλλονή

Συνέχεια στις φιλικές νίκες για την Καλλονή, η οποία επικράτησε 4-0 τοπικής ομάδας στη Γένοβα.

Με κεκτημένη ταχύτητα συνεχίζει την προετοιμασία της η Καλλονή, η οποία επικράτησε 4-0 τοπικής ομάδας της Γένοβας. Η ομάδα του Γιάννη Ματζουράκη έκανε ένα καλό παιχνίδι, είχε καλή παρουσία και έφτασε στην άνετη επικράτηση.

Ο Βλάσης Καζάκης άνοιξε το σκορ στο 36’ , ο Μανούσος με πέναλτι έκανε το 2-0, ο Λεοζίνιο στο 3-0 στο 68’, ενώ ο Ποντάνι έκανε το τελικό 4-0 στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης.

Στο πρώτο ημίχρονο η Καλλονή αγωνίστηκε με τους:Σιδεράκη, Χωριανόπουλο, Λεάντρο Πίντο, Αναστασιάδη, Λίμα, Φαρία, Μαρσέλο, Γκαρσία, Βλαστέλλη, Καζάκη και Ντος Σάντος.

Ενώ στο δεύτερο 45λεπτο: Χογκ, Μάππας, Γάλας, Ποντάνι, Βαλιός, Κριπιντίρης, Σιλιγαρδάκης, Γιουκαρής, Λεοζίνιο, Μανούσος, Μπουρούς, Ματίας, Μούτσα, Ευαγγελιδάκης, Λαμπρόπουλος και Ντάμπος.