Γαλλία

Αλλαγή ο Βλαχοδήμος, στον πάγκο ο Τασουλής

Δεν βρέθηκαν αντιμέτωποι οι δύο Έλληνες στην αναμέτρηση της Λανς με τη Νιορ, αφού έπαιξε μόνον ο πρώην παίκτης των «αιωνίων» για 25’ λεπτά και βοήθησε στην ανατροπή της Νιόρ και τη νίκη 2-1.

Ο Χρήστος Τασουλής έμεινε στον πάγκο της Λανς στην 2η ήττα σε ισάριθμα ματς που γνώρισε η ομάδα του για την 2η κατηγορία της Γαλλίας από τη Νιόρ με 2-1. Για την φιλοξενούμενη που έφτασε στην ανατροπή στα τελευταία λεπτά του ματς, με τον Ριπάρτ στο 87ο λεπτό και τον Σαβανιέ στο 91ο λεπτό. Ο Παναγιώτης Βλαχοδήμος ήταν ιδιαίτερα δραστήριος στο 25λεπτο που έπαιξε σαν αλλαγή και βοήθησε την ομάδα του να φτάσει στην ανατροπή.

Επιμέλεια:Κώστας Μιαούλης