Ένταση Κούγια με διαιτητές και Ιγκλέσιας στη φυσούνα! (pics)

Επεισόδιο με πρωταγωνιστή τον Αλέξη Κούγια σημειώθηκε στο ημίχρονο του ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης. Ο ισχυρός άνδρας των γηπεδούχων τα έβαλε με διαιτητές και παίκτες, ενώ κινήθηκε εναντίον του Ιγκλέσιας.

Στιγμές έντασης σημειώθηκαν στην ανάπαυλα του αγώνα της ΑΕΛ με τον Αστέρα Τρίπολης (1-1).

Λίγο αφότου ο Ζαχαριάδης σφύριξε τη λήξη του ημιχρόνου, ο Αλέξης Κούγιας (που ήταν δηλωμένος στο φύλλο αγώνα ως μεταφραστής) κατευθύνθηκε έξαλλος προς τη φυσούνα.

Εκεί τα έβαλε με τους διαιτητές και κάποιους εκ των παικτών των φιλοξενούμενων, κινούμενος μάλιστα προς τον Ιγκλέσιας.

Πάντως η κατάσταση δεν εκτραχύνθηκε περαιτέρω, καθώς με την επέμβαση των ψυχραιμοτέρων ηρέμησαν έπειτα τα πνεύματα.