Βλάχος: «Χάσαμε… αστεία»

Με τους ποδοσφαιριστές του τα έβαλε ο Βαγγέλης Βλάχος στην συνέντευξη Τύπου, μετά την ήττα στον αγώνα με την ΑΕΚ. Ο τεχνικός του Αστέρα Τρίπολης ήταν φανερά εκνευρισμένος, στάθηκε στην έλλειψη συγκέντρωσης από πλευράς των παικτών του και στα αστεία γκολ που δέχθηκε η ομάδα του.

Με τους ποδοσφαιριστές του τα έβαλε ο Βαγγέλης Βλάχος στην συνέντευξη Τύπου, μετά την ήττα στον αγώνα με την ΑΕΚ (0-3).

Ο τεχνικός του Αστέρα Τρίπολης ήταν φανερά εκνευρισμένος, στάθηκε στην έλλειψη συγκέντρωσης από πλευράς των παικτών του και στα αστεία γκολ που δέχθηκε η ομάδα του.

Αναλυτικά όσα είπε στην συνέντευξη Τύπου ο Βαγγέλης Βλάχος:

«Χάσαμε ένα ματς από την ΑΕΚ από το πουθενά. Μας κέρδισε χωρίς να κάνει ευκαιρία, αφού χάσαμε την καλή συγκέντρωση του πρώτου ημιχρόνου στο δεύτερο ημίχρονο.

Ένα αστείο γκολ και ένας λάθος υπολογισμός ήταν αρκετά για να γείρει η πλάστιγγα προς την ΑΕΚ. Αύριο είναι μια άλλη μέρα, συνεχίζει ο Αστέρας την προσπάθεια να σώσει την κατηγορία»