Νικολογιάννης: «Έτσι όπως ήρθε, πολύ θετικό αποτέλεσμα η ισοπαλία με Ολυμπιακό»

Ακούστε το σχόλιο του Τάσου Νικολογιάννη στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 για το 1-1 στο ντέρμπι της Λεωφόρου, ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό!

Το σχόλιό του για την ισοπαλία στο ντέρμπι της Λεωφόρου (1-1), ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό, κατέθεσε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Τάσος Νικολογιάννης!

«Δεν είναι το αποτέλεσμα που ήθελε, γιατί ο Παναθηναϊκός παίζει πάντα για τη νίκη», τόνισε ο ρεπόρτερ του «τριφυλλιού», αλλά στάθηκε στο γεγονός ότι το γκολ ήρθε στις καθυστερήσεις, λέγοντας: «Έτσι όπως ήρθε, η ισοπαλία είναι ένα θετικό αποτέλεσμα. Ο Παναθηναϊκός πλήρωσε το κακό του δεύτερο ημίχρονο, αλλά ισοφάρισε με το ανόητο πέναλτι του Άβιλα, που έριξε αγκωνιά στον Ιωαννίδη. Είναι πεντακάθαρη η φάση!

Πολύ σημαντικό, που σε μια κακή βραδιά, ο Παναθηναϊκός διατηρεί το αήττητό του και το +10 από τον Ολυμπιακό. Τώρα πρέπει η ομάδα να δει τα δύο τελευταία παιχνίδια πριν τη διακοπή και να τα κερδίσει