Το πρόγραμμα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος κλειστού στίβου

Στους συγκεκριμένους αγώνες, θα συμμετάσχουν οι κορυφαίοι αθλητές και αθλήτριες της χώρας. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει έπαθλο και πενταθλο.



Αναλυτικά, το πρόγραμμα της διοργάνωσης:


Α΄ ΗΜΕΡΑ : ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΟΡΙΟ
09:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 15,00μ.
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 14,50μ.
09:30 60μ. ΕΠΤΑΘΛΟ 1
09:50 60μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:00 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 3,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 2,05μ.
10:15 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 2
10:20 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 3,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 2,05μ.
11:00 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 12,60μ.
11:40 400μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:45 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΠΤΑΘΛΟ 3
12:40 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
13:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4


ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ
17:15 3.000μ. Βάδην ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:20 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:40 5.000μ. Βάδην ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:15 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:30 60μ. ΠΚ Α΄ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:35 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:36 60μ. ΠΚ Α΄ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:45 60μ. ΠΠ Α΄ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
18:51 60μ. ΠΠ Α΄ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ**
19:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:05 ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
19:10 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:16 60μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:25 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:31 60μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:40 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:46 400μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:55 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:01 400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
20:10 1.500μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20:20 1.500μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

*το οριστικό ωρολόγιο πρόγραμμα θα ανακοινωθεί μετά την επεξεργασία των δηλώσεων συμμετοχής.


Β΄ ΗΜΕΡΑ : ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

ΠΡΩΪΝΌ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ ΟΡΙΟ
10:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 5,80μ.
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής 13,00μ.
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 4,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ 1,70μ.
60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:20 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 4,60μ.
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ 1,70μ.
10:20 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
10:35 800μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:15 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
11:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ Αγώνας Επιλογής 7,30μ.
11:35 60μ. με Εμπόδια ΠΕΝΤΑΘΛΟ 1
11:50 200μ. ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικές Σειρές
12:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 2
12:45 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Προκριματικές Σειρές
13:15 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 3
13:30 60μ. με Εμπόδια ΕΠΤΑΘΛΟ 5
14:30 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΕΠΤΑΘΛΟ 6
14:30 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΕΝΤΑΘΛΟ 4


ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:

ΩΡΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ
16:00 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:15 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:25 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
16:30 3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16:45 3.000μ. ΑΝΔΡΩΝ 3η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:00 3.000μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17:05 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:25 ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
17:30 1000μ. ΕΠΤΑΘΛΟ 7
17:45 800μ. ΠΕΝΤΑΘΛΟ5
17:55 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:00 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:05 60μ. με Εμπόδια ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:10 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
18:20 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:27 60μ. με Εμπόδια ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:35 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:41 200μ. ΑΝΔΡΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:50 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
18:56 200μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:05 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 1ηΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:12 800μ. ΑΝΔΡΩΝ 2ηΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:25 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:32 800μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19:40 4Χ400μ. ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
20:05 4Χ400μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ