Παναθηναϊκός-Ουντινέζε 1-2(τελικό)

Παρακολουθήστε σε real time την πρόβα τζενεράλε του Παναθηναϊκού ενόψει Κλαμπ Μπριζ με αντίπαλο την Ουντινέζε.

20:31
Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Ουντινέζε, που αποτελεί πρόβα-τζενεράλε για τον αγώνα του "τριφυλλιού" με την Μπριζ την προσεχή εβδομάδα.
20:40
Για τον Παναθηναϊκό σε διάταξη 4-4-2 : Κοτσόλης, Βέμερ, Πράνιτς, Ταυλαρίδης, Σάντσεθ, Λαγός, Ζέκα, Ατζαγκούν, Νίνης, Καρέλης, Μπεργκ
20:47
Για την Ουντινέζε, την ενδεκάδα αποτελούν οι:Καρνέζης, Μόλα, Ντανίλο, Κονέ, Αντνάν, Λαραγκέρια, Μπόργες, Ζαπάτα, Ντομίτσι, Πίντζι, Θορό.
20:49
Στον πάγκο για τον Παναθηναϊκό: Στιλ, Χουχούμης, Κουτρουμπής, Τριανταφυλλόπουλος, Λουντ, Καλτσάς, Μπούρμπος, Πέτριτς.
20:50
Στον πάγκο της ιταλικής ομάδας: Ράφαελ, Ορτό, Πιτσόλι, Πίρις, Μπαντού, Αγκίρε, Μέρκελ, Περίτσα, Σκουφέ, Βέρε, Ζαπάτα Αλέξις, Τζιοβάνι, Βίντμερ
21:01
1' Σέντρα αγώνα
21:06
5' Πρώτο πεντάλεπτο του αγώνα, χωρίς κάτι ουσιαστικό.
21:06
6' Πρώτο κόρνερ του αγώνα για τον Παναθηναϊκό
21:09
9' ΓΚΟΛ η Ουντινέζε με τον Μπρούνο Φερνάντεζ
21:11
Βαθιά μπαλιά 40 μέτρων στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού, στον Μπρούνο Φερνάντεζ που "κρεμάει" τον Κοτσόλη και κάνει το 0-1
21:14
14' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό, το εκτελεί ο Νίνης, άσχημα, απευθείας έξω
21:22
21' Ο Καρέλης έκανε σουτ άουτ από καλή θέση, αλλά νωρίτερα ο ρέφερι έχει δώσει επιθετικό φάουλ
21:24
23' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, απομακρύνουν οι Ιταλοί
21:28
27' Πρώτη καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό με τον Καρέλη, να ξεμαρκάρεται ανάμεσα σε δύο αμυντικούς, το σουτ με το αριστερό από το ύψος της περιοχής, άουτ
21:29
28' Σουτ του Ατζαγκούν έξω από την περιοχή, έξω
21:30
29' Καρέλης, Μπεργκ συνεργάζονται ο Βέμερ το σουτ, η μπάλα κοντράρει κόρνερ
21:37
36' Εκτέλεση φάουλ του Νίνη, από πλάγια αριστερά, στα χέρια του Καρνέζη
21:37
37΄Τερό και Φερνάντεζ παίζουν το 1-2, γρήγορα στα πόδια του πρώτου ο Κοτσόλης
21:39
39' Φάουλ του Κονέ, πολύ πάνω από την εστία
21:41
40' Κόρνερ για την Ουντινέζε
21:42
42' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό
21:43
Από την εκτέλεση του Νίνη, η μπάλα περνάει απ' όλους, φτάνει στον Νίνη, ο Βέμερ σουτάρει η μπάλα λίγο έξω από την εστία του Καρνέζη
21:46
45' Ένα λεπτό καθυστέρηση
21:47
45+1' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, περνάει ανεκμετάλλευτο
21:48
Το γκολ του Μπρούνο Φερνάντεζ από τη βαθιά μπαλιά του Αντνάν στο 9ο λεπτό, χωρίζει τις δύο ομάδες
22:07
Βράβευση του Ορέστη Καρνέζη, λίγο πριν την έναρξη του β΄μέρους
22:07
46' Σέντρα β' μέρους
22:11
46' Ο Σκουφέ αντί του Καρνέζη, ο Μέρκελ αντί του Κονέ, Βίντμερ αντί Αντνάν
22:11
50' Διαγώνια πάσα του Μέρκελ για τον Βίντμερ, βγαίνει με τα πόδια ο Κοτσόλης
22:13
51' Κόρνερ για την Ουντινέζε
22:13
52' Ένα ακόμη κόρνερ για τους Ιταλούς
22:14
53' Σέντρα του Πράνιτς, τσαφ από τον αμυντικό που αιφνιδιάζει τον Μπέργκ και περνάει έξω
22:16
55' Προσωπική προσπάθεια του Ζέκα, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια
22:18
56' ΓΚΟΛ Ο Παναθηναϊκός! Εξαιρετική πάσα του Λαγού, που βρίσκει τον Μπέργκ, αυτός πανέξυπνα ξεπερνά τον τερματοφύλακα και με αριστερό πλασέ το κάνει 1-1
22:21
59' Μπαντού κεφαλιά στον Ζαπάτα, νικά κατά κράτος τον Σάντσεθ, ο Κοτσόλης με τα πόδια σωτήρια σε κόρνερ
22:21
60' Κόρνερ για την Ουντινέζε
22:22
60' Ζαπάτα κεφαλιά άουτ
22:22
61' ο Κουτρουμπής αντί Σάντσεθ, ο Λουντ αντί του Ατζαγκούν και ο Τριανταφυλλόπουλος αντί του Πράνιτς
22:23
62' Πίρις, Βέρε και Πασκουάλε, αντί τον Ζαπάτα, Μόλα και Εντενίλσον στον αγώνα για την Ουντινέζε
22:28
67' Πέτριτς αντί Νίνη
22:30
69΄Σουτ του Βέρε, μπλοκάρει ο Κοτσόλης
22:31
70' ο Μπεργκ κλέβει ψηλά, σέντρα για τον Καρέλη, που δεν πιάνει την κεφαλιά όπως ήθελε
22:32
70΄ Ο Καλτσάς αντί του Καρέλη
22:34
Σε διάταξη 4-3-1-2 ο Παναθηναϊκός. Κουτρουμπής, Λουντ, Ζέκα στο κέντρο, ο Πέτριτς πίσω από τους Καλτσά και Μπέργκ
22:38
76' Ο Αγκίρε το 1-2 για την Ουντινέζε, με πλασέ, μετά τη βαθιά μπαλιά και το σφάλμα του Τριανταφυλλόπουλου
22:44
80' Η Ουντινέζε με τέσσερις παίκτες στην περιοχή, διαγώνιο σουτ του Βίντμερ έξω
22:46
85' Aλέξις Ζαπάτα αντί Μπρούνο Φερνάντεζ
22:50
88' Πέτριτς εκτέλεση φάουλ, δύσκολα ο Σκουφέτ
22:52
90' Γύρισμα του Ζέκα, δεν προλαβαίνει ο Πέτριτς
22:53
91' Σέντρα του Κουτρουμπή, μόνος ο Λουντ με κεφαλιά άουτ από εξαιρετική θέση
22:54
93' Άστοχο σουτ του Αγκίρε από πλάγια, η μπάλα έχει κοντράρει όμως κι είναι κόρνερ
22:55
93' Τέλος αγώνα ο Μπρούνο Φερνάντεζ 9' και ο Αγκίρε στο 76' τα δύο γκολ της Ουντινέζε, ο Μπεργκ στο 56' το γκολ του Παναθηναϊκού.