Ατρόμητος-Φενέρμπαχτσε 0-0

Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη της πρώτης αναμέτρησης των δύο ομάδων στο Περιστέρι για τα play-off του Europa League.

20:10
Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα του Ατρόμητου με την Φενερμπαχτσέ για τα πλέι-οφ του Europa League.
20:22
O Aτρόμητος σε διάταξη 4-2-3-1 κατεβαίνει με την εξής σύνθεση: Γκορμπούνοφ - Κιβρακίδης, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Μπίτολο – Γοδόι, Ουσέρο – Ούμπιντες, Πίτου Γκαρσία, Μαρσελίνιο – Ναπολεόνι
20:23
Η Φενέρ κατεβαίνει με τους: Βολκάν - Οζμπαϊρακλί, Μπρούνο Άλβες, Μπα, Γκιονούλ – Σόουζα, Μεϊρέλες - Ντιέγκο, Νάνι - Φερναντάο, Σο
20:50
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Μπάρκας, Κούρος, Μπρίτο, Λε Ταλέκ, Μπάλλας, Εμπό, Θεολόγου
20:51
Στον πάγκο για τη Φενέρ: Φαμπιάνο, Φαν Πέρσι, Σεν, Κάντλετς, Πότουκ, Καλντιρίμ, Τοπάλ
20:58
1' Σέντρα αγώνα
21:01
3' Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Πίτου Γκαρσία.
21:02
4' Ο Γκαρσία εκτελεί, η μπάλα πάνω από την εστία.
21:02
5' Κόρνερ για την Φενέρ.
21:03
5' Δεύτερο κόρνερ για τους Τούρκους.
21:03
6' Ο Λαζαρίδης παραχωρεί τρίτο κόρνερ.
21:11
13' Κόρνερ για τον Ατρόμητο.
21:12
14' Από την απομάκρυνση της άμυνας, η μπάλα φτάνει στον Κιβρακίδη εκτός περιοχής, που σουτάρει πάνω από την εστία του Βολκάν.
21:17
19' Ο Οζμπαϊρακλί μπαίνει από δεξιά, γυρίζει τη μπάλα στη μικρή περιοχή, η άμυνα απομακρύνει.
21:19
21' Εκτέλεση φάουλ του Φυτανίδη από μακριά, μπλοκάρει ο Βολκάν.
21:21
23' Οι Νάνι, Φερναντάο και Σο, συνδυάζονται, το σουτ του Πορτογάλου από καλή θέση, πάνω από την εστία.
21:24
26' Ωραία πάσα του Πίτου για τον Μαρσελίνιο, αυτός σουτάρει πάνω από την εστία, από πλάγια αριστερά.
21:27
29' Σπουδαία επέμβαση του Γκορμπούνοφ, σε κεφαλιά του Φερναντάο, η μπάλα βρίσκει και στο δοκάρι.
21:27
30' Τεράστια ευκαιρία ο Ναπολεόνι.
21:28
Εκπληκτική μπαλιά του Ούμπιντες για τον Ναπολεόνι, αυτός θα νικηθεί στο τετ-α-τετ από τον Βολκάν.
21:30
32' Ο Ντιέγκο σουτάρει, δύσκολη απόκρουση ο Γκορμπούνοφ.
21:31
34' Κάρτα ο Ερκίν.
21:34
36' Προσωπική προσπάθεια του Μαρσελίνιο, που φτάνει έξω από την περιοχή, αλλά το αριστερό του σουτ, ήταν άστοχο.
21:37
39' Ο Πίτου δίνει στον Ναπολεόνι, αυτός γυρίζει στο σημείο του πέναλτι, ο Ερκίν τραβάει τον Μαρσελίνιο, ο ρέφερι δεν δίνει το πέναλτι. Ο Ερκίν θα έβλεπε δεύτερη κίτρινη, αν δινόταν η παράβαση. Σκανδαλώδης απόφαση που ξεσηκώνει τον πάγκο του Ατρόμητου.
21:40
42' Ο Ντιέγκο για τον Νάνι, η σέντρα για τον Σο, ο Λαζαρίδης απομακρύνει.
21:42
44' Σουτ του Ούμπιντες, μπλοκάρει ο Βολκάν.
21:43
45' Απίστευτη επέμβαση του Γκορμπούνοφ, σε κεφαλιά του Σο. Ο παίκτης της Φενέρ, συγχαίρει τον Λευκορώσο πορτιέρο.
21:44
45' Τέλος πρώτου μέρους. Ο Γκορμπούνοφ, με εκπληκτική επέμβαση κρατάει το 0-0 στο φινάλε του πρώτου μέρους. Δικαίως διαμαρτύρεται ο Ατρόμητος, για τη φάση του 39', όταν δεν καταλογίστηκε πέναλτι που έγινε πάνω στον Μαρσελίνιο.
22:01
46' Σέντρα β' μέρους
22:02
46' Ντιέγκο για τον Ερκίν, γυρίζει τη μπάλα στη μικρή περιοχή, διώχνει ο Λαζαρίδης.
22:06
49' Πρόβλημα στην κλείδα, φαίνεται ν' αντιμετωπίζει ο Οζμπαϊρακλί.
22:07
51' Εξαιρετική επέμβαση του Γκορμπούνοφ, σε σουτ του Σόουζα.
22:10
54' Μακρινό σουτ του Ναπολεόνι, μπλοκάρει ο Βολκάν.
22:19
63' Ο Νάνι σημειώνει γκολ, αλλά ο Σο, έχει υποδειχθεί σε αντικανονική θέση από τον βοηθό.
22:21
66' Κόρνερ για τον Ατρόμητο.
22:22
66' Κεφαλιά του Φυτανίδη από καλή θέση, έφυγε πλάγια, μιας και δεν την έπιασε γεμάτα ο στόπερ του Ατρόμητου.
22:25
69' Ο Σο σουτάρει με χώρο, λίγο έξω από την περιοχή, η μπάλα λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Γκορμπούνοφ.
22:26
71' Ο Μεχμέτ Τοπάλ αντί του Μεϊρέλες.
22:27
71' Σέντρα σουτ του Ντιέγκο, ο Σόουζα με κεφαλιά στην πορεία της μπάλας, πάνω από την εστία.
22:31
76' Ο Μπρίτο στην θέση του Μαρσελίνιο, που φάνηκε κουρασμένος στην επανάληψη.
22:35
79' Ο Οζμπαϊρακλί σεντράρει για τον Φερναντάο, η κεφαλιά του τελευταίου εκτός εστίας.
22:35
79' Ο Φαν Πέρσι στη θέση του Σο.
22:38
81' Ο Μπα γκρεμίζει τον Ναπολεόνι, δεν δίνεται πέναλτι από τον Ορσάτο.
22:40
85' Στη θέση του Πίτου, ο Λε Ταλέκ.
22:42
85' Λάθος έξοδος του Βολκάν, ψαλίδι του Ναπολεόνι, η μπάλα απομακρύνεται από τον Βολκάν.
22:45
89' - ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
22:48
Έπειτα από σέντρα που έγινε από αριστερά, ο Φαν Πέρσι έσπρωξε τον Μπιτόλο για να πιάσει την κεφαλιά, ο διαιτητής δεν έδωσε το καθαρό επιθετικό φάουλ και η μπάλα κατέληξε στη δεξιά γωνία του Γκορμπούνοφ.
22:48
90': Πέντε λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.
22:52
90'+7': Ο Ναπολεόνι ελίσσεται από αριστερά στην περιοχή και δοκιμάζει ένα σουτ, αλλά η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Βολκάν.
22:53
90'+8': Λήξη του αγώνα.