Παρακολουθήστε σε real-time μέσω του sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης, Πλατανιάς-ΠΑΟΚ, για την 30η (και τελευταία) αγωνιστική της Super League.

18:43
Καλό απόγευμα σε όλους.
18:46
Σέντρα σε περίπου δέκα λεπτά στην αναμέτρηση των Χανίων ανάμεσα σε Πλατανιά και ΠΑΟΚ!
18:47
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων.
18:48
18:49
ΠΑΟΚ (Βλάνταν Ίβιτς): Γλύκος, Χατζηισαΐας, Τζιόλης, Μακ, Μαλεζάς, Τσίμιροτ, Ροντρίγκεζ, Κάτσε, Τζαβέλλας, Κοροβέσης, Κίτσιου.
18:49
Πλατανιάς (Γιώργος Παράσχος): Κοκκαλάς, Κουλιμπαλί, Βάντερσον, Σελίν, Μπανανά, Γκνιάτιτς, Ντίνας, Στανισάβλιεβιτς, Ανγκούλο, Γουνδουλάκης, Μιλούνοβιτς.
18:50
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων κάθονται οι: Βελλίδης, Χαρίσης, Σάμπο, Κούστα, Πέλκας, Δημητριάδης, Αντόνις.
18:50
Και στον πάγκο της κρητικής ομάδας βρίσκονται οι: Σωτηρίου, Τσιμότζι, Ιτούα, Ράμος, Δημήτρης, Τσουράκης, Πάγκαλος.
18:51
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Σταύρος Μάνταλος (Καβάλας).
18:56
Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το παιχνίδι στα Περιβόλια.
18:58
1' Ξεκίνησε το παιχνίδι!
19:04
Τίποτα το ιδιαίτερα μέχρι στιγμής...
19:08
Αρκετός κόσμος στο γήπεδο, ανάμεσά τους και ορισμένοι οπαδοί του ΠΑΟΚ.
19:17
16' Κεφαλιά του Χατζηισαΐα, η μπάλα έφυγε εκτός εστίας.
19:18
Ο «δικέφαλος» έχει μία ελαφρά υπεροχή, ακόμη, ωστόσο, να δούμε κάποια σημαντική φάση και ενώ έχουμε φτάσει στο 20'.
19:25
27' Ωραία προσπάθεια και σουτ του Ανγκούλο, η μπάλα άουτ.
19:32
34' Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Πλατανιά! Ο Γουνδουλάκης βρήκε ωραία τον Κουλιμπαλί, o Αφρικανός έκανε ένα εξαιρετικό σουτ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, λίγο άουτ η μπάλα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Γλύκου.
19:34
36' Υποψία φάσης για τον ΠΑΟΚ, σέντρα του Τζαβέλλα, η μπάλα κόντραρε, όμως και ο Κοκκαλάς μπλόκαρε.
19:37
40' Κίτρινη στον Μπανανά.
19:39
41' Ωραία εκτέλεση φάουλ του Κάτσε, αποκρούει ο Κοκκαλάς.
19:41
43' Ωραία προσπάθεια και σουτ από τον Μιλούνοβιτς, με τον Γλύκο να μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.
19:43
45' Λήξη του πρώτου, πολύ κακού ημιχρόνου...
20:02
46' Ξεκίνησε το δεύτερο 45λεπτο!
20:11
55' Δύο μεγάλες ευκαιρίες για τον Πλατανιά μέσα σε ένα λεπτό! Ο Μιλούνοβιτς κάνει το σουτ, αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον Γλύκο, ο οποίος διώχνει σε κόρνερ. Από την εκτέλεσή του, ο Γουνδουλάκης θα κάνει νέο σουτ, η μπάλα πήγαινε μέσα, αλλά ο Σελίν, άθελά του, έβαλε το πόδι του και απομάκρυνε!
20:16
Τραβάει τα μαλλιά του ο Φανούρης...
20:16
Άλλο... παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο. Για την ακρίβεια, άλλος Πλατανιάς. Γιατί ο ΠΑΟΚ παραμένει το ίδιο κακός...
20:18
59' Μας... αποστόμωσε αμέσως ο «δικέφαλος»! Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ροντρίγκες βγήκε απέναντι από τον Κοκκαλά, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ!
20:20
62' Πλασέ του Γουνδουλάκη, αποκρούει εξαιρετικά ο Γλύκος!
20:21
63' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, στη θέση του Κάτσε ο Πέλκας.
20:25
68' Αλλαγή για τον Πλατανιά, στη θέση του Μιλούνοβιτς ο Ράμος.
20:35
76' Αλλαγή για τον Πλατανιά, στη θέση του Ανγκούλο ο Τσουράκης.
20:41
84' Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Πάγκαλος παίρνει τη θέση του Γκνιάτιτς, που αποχωρεί τραυματίας.
20:45
88' Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα.
20:48
90' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Χαρίσης παίρνει τη θέση του Κοροβέση.
20:50
90'+3' Λήξη του αγώνα.