Παρακολουθήστε σε real time το φιλικό τεστ ανάμεσα σε Ατρόμητο και ΠΑΟΚ, στο Περιστέρι.

21:05
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε το φιλικό του Ατρομήτου με τον ΠΑΟΚ.
21:05
Χθες ο Δικέφαλος του βορρά επικράτησε της Βέροιας 3-0, ωστόσο σήμερα θα παίξει με άλλους παίκτες.
21:06
Η αρχική σύνθεση του Ατρόμητου: Γκορμπούνοφ, Μπιτόλο, Μπάγκα, Βασιλείου, Ούμπιδες, Λημνιός, Λε Ταλέκ, Φυτανίδης, Κυβρακίδης, Λαζαρίδης, Γροντής.
21:06
Η αρχική σύνθεση του ΠΑΟΚ: Μπρκιτς, Κρέσπο, Τζαβέλλας, Λέο Μάτος, Γιαννούλης, Κάνιας, Πέλκας, Τσίμιροτ, Μυστακίδης, Κάμπος, Κουλούρης
21:11
Στον πάγκο για τον ΠΑΟΚ οι: Βελλίδης, Αθανασιάδης, Κοροβέσης, Ματθαίου, Πούγγουρας, Δημητριάδης.
21:11
Στον πάγκο των Περιστεριωτών: Παπαδόπουλος, Κοντοές, Μπρίτο, Παπαδόπουλος Δ. Ντιγκινί, Ζησόπουλος, Στόιτσεφ, Μπάστακος, Νάτσος, Λαζαρίδης (Κ20) Κατράνης, Γκουγκούδης, Κεϊτά.
21:11
Δεν υπάρχει τηλεοπτική κάλυψη του αγώνα. Ραδιοφωνικά θα υπάρχει ενημέρωση στον ΣΠΟΡ FM 94,6.
21:15
Σέντρα στην αναμέτρηση
21:17
3' Πρώτο κόρνερ στο ματς, για λογαριασμό του ΠΑΟΚ, μαζεύει την μπάλα ο Γκορμπούνοφ από εκτέλεση του Πέλκα.
21:20
5' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ βρίσκει τον χώρο, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα πάει στην εξωτερική πλευρά της εστίας. Η φάση ξεκίνησε από το κλέψιμο του Ούμπιδες στον άξονα.
21:22
7' Νέα καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σουτ του Ούμπιδες στην αντεπίθεση που έβγαλαν οι γηπεδούχοι, ο Μπρκιτς ήταν σε ετοιμότητα και μπλόκαρε την μπάλα.
21:24
Καλός ο ρυθμός του αγώνα στο πρώτο δεκάλεπτο
21:34
16' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο Ο Λημνιός βρέθηκε απέναντι από τον Μρκιτς, αλλά ο Σέρβος γκολκίπερ του ΠΑΟΚ αρνήθηκε το γκολ, έχοντας ακόμα μία σωστή τοποθέτηση. Δεν μπόρεσε να "τσιμπήσει" την μπάλα ο άσος των γηπεδούχων.
21:36
21' Εκτέλεση φάουλ του Πέλκα, διώχνει την μπάλα ο Γκορμπούνοφ, έστω κι αν δεν μπλόκαρε με την μία.
21:37
23' Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Σουτ του Κουλούρη, μετά από ωραία περιστροφή του, ο Γκορμπούνοφ σε ετοιμότητα, μπλοκάρει την μπάλα.
21:38
24' Καλή συνεργασία για τους παίκτες του ΠΑΟΚ, με τελικό αποδέκτη τον Κάμπος, ο οποίος κάνει το αριστερό πλασέ, όμως ο Λευκορώσος τερματοφύλακας του Ατρόμητου μαζεύει την μπάλα.
21:42
Τάιμ-άουτ για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.
21:45
Συμπληρώσαμε μισή ώρα αγώνα στο Περιστέρι. Στο 0-0 οι δύο ομάδες.
21:49
35' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ
21:50
Εξαιρετική ενέργεια του Κουλούρη, που γυρίζει πανέμορφα το σώμα του, πιάνει εκπληκτικό σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι του Ατρομήτου!
21:54
39' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Μέσα ο Ματθαίου, έξω ο Τσίμιροτ. Έδειξε να αντιμετωπίζει ένα μικροπρόβλημα ο χαφ του Δικεφάλου του βορρά.
21:56
40' Καθοριστική παρέμβαση του Κρέσπο, που δεν επιτρέπει η μπάλα να φτάσει στον Λε Ταλέκ και να απειλήσει την εστία του ΠΑΟΚ.
21:56
21:58
44' Διαγώνιο, αδύναμο σουτ του Μπίτολο, φεύγει άουτ η μπάλα
21:59
44' Κίτρινη κάρτα στον Τζαβέλλα για διαμαρτυρία στον διαιτητή Σπάθα.
22:01
Ημίχρονο στο Περιστέρι. Στο 0-0 οι δύο ομάδες σε ένα παιχνίδι με αρκετές φάσεις και καλό ρυθμό.
22:19
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, με δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Νίκος Παπαδόπουλος αντί Γκορμπούνοφ και Κατράνης αντί του Μπίτολο
22:28
Χωρίς κάποια σημαντική φάση ως τώρα στην επανάληψη.
22:34
58' Σκληρό φάουλ του Λαζαρίδη πάνω στον Κουλούρη. Κίτρινη κάρτα στον αμυντικό του Ατρόμητου
22:34
59' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Έξω ο Κουλούρης, μέσα ο Αθανασιάδης
22:35
60' Κοροβέσης αντί Μυστακίδη για τον ΠΑΟΚ
22:37
65' Τετραπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μπαίνουν οι Κοντοές, Ζησόπουλος, Μπαστακός, Γκουγκούδης, βγαίνουν οι Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Λε Ταλέκ και Κυβρακίδης.
22:37
68' Απειλεί ο Γροντής με μακρινό σουτ, καλή πορεία παίρνει η μπάλα, αλλά φεύγει άουτ
22:38
Κακό το δεύτερο μέρος, χωρίς φάσεις και ρυθμό, εν αντιθέσει με το πρώτο που είχε... μπόλικο ενδιαφέρον
22:39
Καλά στοιχεία δείχνει ο νεαρός Λημνιός για τον Ατρόμητο, σταθερός ο Κάνιας για τον ΠΑΟΚ στον χώρο του κέντρου.
22:42
70' Φάση για τον ΠΑΟΚ Ο Τζάλμα Κάμπος κινείται εξαιρετικά, βγάζει πανέμορφη μπαλιά στην πλάτη της άμυνας για τον Κοροβέση, αλλά το τελείωμα του τελευταίου ήταν "άσχημο" και χάθηκε η ευκαιρία.
22:44
72' Μπρίτο, Κεϊτά και Δημήτρης Παπαδόπουλος οι νέες αλλαγές του Δέλλα, με τους τρεις παίκτες να μπαίνουν στο ματς
22:47
75' Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα Γιαννούλη, μόνος ο Κλάους Αθανασιάδης στο πρώτο δοκάρι, η κεφαλιά του όμως δεν είναι καλή, αν και ανενόχλητος, σημαδεύοντας πάνω από την εστία!
22:50
78' Κακή έξοδος του Μπρκιτς σε εκτέλεση κόρνερ, για καλή τύχη του ΠΑΟΚ βρίσκεται σε καλή θέση ο Λέο Μάτος και απομακρύνει
22:51
80' Νάτσος αντί Βασιλείου για τον Ατρόμητο και Πούγγουρας-Δημητριάδης αντί των Κρέσπο-Πέλκα
22:57
Στα τελευταία λεπτά του αγώνα βρισκόμαστε. Έχει... σβήσει για τα καλά.
22:58
87' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ
22:59
Εντυπωσιακή γκολάρα από τον Κλάους Αθανασιάδη που κάνει το 0-1!
23:01
Από τα 40 μέτρα(!), ο φορ του ΠΑΟΚ είδε τον αντίπαλο τερματοφύλακα (Παπαδόπουλο) μακριά από την εστία του, τον κρέμασε και... το έγραψε!
23:03
ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ. Ο ΠΑΟΚ παίρνει τη νίκη 1-0, χάρη στο απίθανο γκολ του Κλάους Αθανασιάδη από το κέντρο!