Ατρόμητος-ΑΕΚ

18:59
Καλησπέρα σας
19:00
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα στον γηπεδούχο Ατρόμητο και την ΑΕΚ
19:00
Η διεξαγωγή του ματς «έκλεισε» μετά την οριστική αναβολή της πρεμιέρας της Super League
19:01
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:
19:02
Ατρόμητος: Γκορμπούνοφ, Κυβρακίδης, Κοντοές, Λαζαρίδης, Μπίτολο - Μπάγκα, Ούμπιντες - Μπρίτο, Λημνιός, Γροντής - Λε Ταλέκ
19:04
ΑΕΚ: Μπάρκας, Γκάλο, Κολοβέτσιος, Τσιγκρίνσκι, Ντίας - Γιόχανσον, Σιμόες - Βάργκας, Μάνταλος, Μπακασέτας - Αλμέιδα
19:05
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Παπαδόπουλος, Φυτανίδης, Κατράνης, Ζησόπουλος, Κεϊτά, Γκουγκούδης, Ντιγκινί, Βασιλείου και Μπάστακος.
19:06
Στον πάγκο για την ΑΕΚ: Ανέστης, Λαμπρόπουλος, Ντίντακ, Μανωλάς, Μπακάκης, Τζανετόπουλος, Πλατέλλας, Γαλανόπουλος, Πατίτο, Πέκχαρτ
19:15
1' Έναρξη του αγώνα
19:19
6' Χωρίς κάτι σπουδαίο στο ματς
19:26
11' Παραμένει το 0-0 σε ένα ισορροπημένο ματς και χωρίς κλασικές ευκαιρίες
19:34
18' Παραμένει το 0-0 στο ματς. Σέντρα του Μπακασέτα με στόχο τον Βάργκας. Μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ
19:35
20' Δυνατό σουτ του Μάνταλου, η μπάλα κοντράρει στον Μπίτολο
19:37
23' Σουτ του Γκάλο, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ
19:40
Παρών στο γήπεδο και ο Μίχαελ Σκίμπε
19:41
27' Μικρή διακοπή στο ματς για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές
19:47
32' Σουτ του Μπακασέρα, η μπάλα πάνω στον Γκορμπούνοφ, έπειτα από ωραία προσπάθεια του Μάνταλου
19:49
34' Πολύ ωραία κάθετη πάσα του Γροντή στον Λημνιό, πλασέ του τελευταίου, η μπάλα άουτ. Η καλύτερη στιγμή του ματς
19:54
19:54
19:54
19:54
19:54
19:55
41' Λίγα λεπτά για την ολοκλήρωση του ημιχρόνου
19:57
43' Σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει και πάλι ο Γκορμπούνοφ
19:59
44' Ο Αλμέιδα βγάζει μόνο του τον Μπακασέτα, ο τελευταίος όμως δεν κάνει ούτε σουτ, ούτε σέντρα, στέλνοντας απ' ευθείας την μπάλα στα χέρια του Γκορμπούνοφ
20:01
45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου με τον Ατρόμητο και την ΑΕΚ να μένουν στο 0-0
20:03
20:18
46' Αλλαγές για τις δύο ομάδες. Εκτός ο Σιμόες, μέσα ο Γαλανόπουλος
20:19
Εκτός και ο Μπρίτο, μέσα ο Βασιλείου
20:19
Έχει αρχίσει το β' ημίχρονο
20:22
49' Καλή εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, η μπάλα περνά δίπλα από το δοκάρι του Μπάρκα
20:30
57' Παραμένει το 0-0 στην αναμέτρηση με τον ρυθμό να είναι ανεβασμένος
20:32
58' Ο Λαμπρόπουλος στη θέση του Κολοβέτσιου
20:32
59' Εκτός ο Βάργκας, μέσα ο Πλατέλλας
20:33
60' Ντιγκινί και Κατράνης στη θέση των Λαζαρίδη και Λημνιού
20:36
62' Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας έκλεψε την μπάλα βρέθηκε απέναντι στον Γκορμπούνοφ, αλλά ο Λευκορώσος απέκρουσε σε κόρνερ
20:37
63' Κεφαλιά του Τσιγκρίνσκι από το κόρνερ του Μάνταλου, νέα επέμβαση του Γκορμπούνοφ
20:40
67' Ο Πατίτο στη θέση του Μάνταλου
20:40
67' Ο Παπαδόπουλος στη θέση του Λε Ταλέκ
20:40
68' Ο Ζησόπουλος στη θέση του Κοντοέ
20:42
70' Ο Μπακάκης στη θέση του Γκάλο
20:46
Έχει ανέβει τα τελευταία λεπτά η ΑΕΚ
20:47
75' Ο Πέκχαρτ στη θέση του Αλμέιδα
20:49
76' Δυνατή εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα, απέκρουσε ο Γκορμπούνοφ, στην επιστροφή ο Τσιγκρίνσκι ήθελε να εκτελέσει, αλλά η μπάλα βρίσκει στα σώματα.
20:50
76' Μανωλάς και Τζανετόπουλος, στη θέση των Τσιγκρίνσκι, Γιόχανσον
20:52
78' Μπαστακός, Φυτανίδης, Γκουγκούδης στη θέση των Μπίτολο, Κυβρακίδη, Γροντή
20:52
81' Σουτ του Ντιγκινί, μπλοκάρει ο Μπάρκας
21:00
89' Μέσα ο Κεϊτά, έξω ο Μπάγκα
21:03
90' Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων
21:07
Λήξη της αναμέτρησης με το ματς να ολοκληρώνεται στο 0-0 ανάμεσα στον Ατρόμητο και την ΑΕΚ