Παρακολουθήστε σε real time την αναμέτρηση της υποβιβασμένης Βέροιας με τον Αστέρα Τρίπολης.

Καλσηπέρα σε όλους από την πρωτεύουσα της Ημαθίας.
18:55
Η τοπική Βέροια υποδέχεται τον Αστέρα Τρίπολης για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ.
18:56
Βαθμολογικά αδιάφορη η "βασίλισσα του βορρά", καθώς έχει ήδη υποβιβαστεί, ενώ οι φιλοξενούμενοι χρειάζονται τη νίκη για να σφραγίσουν και μαθηματικά την παραμονή τους.
18:57
Η Βέροια ξεκινά με Καντιμοίρη, Βασιλαντωνόπουλο, Μπαλάφα, Αντονιάν, Τόμας, Καλί, Ασίγκμπα, Λινάρδο, Μίλιεβιτς, Καπετάνο, Σαρπόνγκ.
18:58
Και οι 11 του Αστέρα Τρίπολης είναι Αθανασιάδης, Γιαννούλης, Μπέρτος, Τριανταφυλλόπουλος, Σελίν, Τσουκαλάς, Ιγκλέσιας, Μάσα, Λούις, Ιωαννίδης, Μανιάς.
18:59
Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Σέζος, με βοηθούς τους Δημητριάδη και Καραβασίλη.
18:59
1' Σέντρα του αγώνα.
19:03
ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!
19:05
4' Ο Μάσα έβγαλε στον Μανιά και ο Έλληνας επιθετικός τελείωσε σωστά τη φάση κάνοντας το Βέροια-Αστέρας Τρίπολης 0-1.
19:08
ΓΚΟΛ 2-0 Ο ΑΣΤΕΡΑΣ!
19:09
8' Ξανά ο Μανιάς σκόρερ για τους φιλοξενούμενους.
19:09
10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΡΟΙΑ!
19:13
Ο Λινάρδος μειώνει για τους γηπεδούχους.
19:14
Απίθανα πράγματα στην Ημαθία! Η Βέροια ισοφαρίζει με τον Καπετάνο!
19:16
Ούτε 15 λεπτά αγώνα δεν έχουν συμπληρωθεί και ήδη το σκορ είναι στο 2-2. Χωρίς ουσιαστικό άγχος (και άμυνες) οι δύο ομάδες.
19:20
Κι άλλο γκολ για την Βέροια που κάνει το 3-2 από 0-2!
19:23
21' Ο Λινάρδος "απαντά" στον Μανιά πετυχαίνοντας κι αυτό το δεύτερο προσωπικό τέρμα του.
19:38
37' Η Βέροια κάνει το 4-2 με τον Σαρπόνγκ!
19:39
Ο ποδοσφαιριστής των γηπεδούχων έκανε το σουτ, η μπάλα κόντραρε αλλάζοντας πορεία και κατέληξε στα δίχτυα.
19:47
45' Ημίχρονο στην Ημαθία, η Βέροια προηγείται 4-2 σε ένα τρελό πρώτο ημίχρονο.
20:02
46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος.
20:06
Με μια αλλαγή ξεκινά ο Αστέρας το δεύτερο ημίχρονο αφού ο Γκοντό μπαίνει αντί του Ιωαννίδη.
20:07
47' Κίτρινη κάρτα στον Μίλιεβιτς.
20:13
55' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ!
20:13
Ποιος άλλος; Ξανά ο Μανιάς σκοράρει για τον Αστέρα και μειώνει σε 4-3.
20:14
Αυτό είναι το τρίτο σημερινό γκολ του επιθετικού της ομάδας της Αρκαδίας.
20:27
60' Αλλαγή για την Βέροια. Ο Σούλε αντί του Τόμας.
20:27
61' Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Στανισάβλιεβιτς στη θέση του Φαρίνια.
20:35
76' Κίτρινη κάρτα στον Στανισάβλιεβιτς.
20:39
79' Αλλαγή στο ματς με τον Παπαδόπουλο να μπαίνει στη θέση του Μίλιεβιτς.
20:49
90' Αλλαγή για την Βέροια. Ο Κωνσταντινίδης αντί του Λινάρδου, ενώ ο Τσιλιανίδης μπήκε στη θέση του Τσουκαλά.