LIVE μετάδοση: Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής

18:29
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Ηρακλή για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Σούπερ Λίγκας.
18:56
Βαθμολογικά αδιάφορες οι δύο ομάδες αφού αγωνιστικά έχουν σωθεί και παραμένουν κατηγορία.
18:57
Ο Αστέρας ξεκινά με Αθανασιάδη, Κώτσιρα, Σελίν, Ζουμά, Τριανταφυλλόπουλο, Κυριακόπουλο, Ιγκλέσιας, Χαμντανί, Στανισάβλιεβιτς, Γκοντό, Μανιά.
19:00
Και ο Ηρακλής με Γιαννίκογλου, Σαραμαντά, Πασά, Κούρο, Ζιάμπαρη, Δώνη, Τζανετόπουλο, Αργυρόπουλο, Γροντή, Μπαστακό, Περόνε.
19:01
1' Σέντρα του αγώνα.
19:11
5' Σουτ του Μανιά, μπλοκάρει ο Γιαννίκογλου.
19:17
Καλύτεροι οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά του αγώνα.
19:28
Σχεδόν μισή ώρα συμπληρωμένη στην Αρκαδία, παραμένει το 0-0 μεταξύ των δύο ομάδων.
19:29
26' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!
19:30
Μετά από χτύπημα κόρνερ, ο Ζιαμπάρης σηκώνεται και πιάνει κεφαλιά με την οποία ανοίγει το σκορ.
19:37
Το τέρμα των φιλοξενούμενων που ήρθε κόντρα στη ροή του αγώνα, έχει μουδιάσει τους γηπεδούχους.
19:39
37' Και να η απάντηση από τον Αστέρα! 1-1 το ματς!
19:40
Καταπληκτικό αριστερό σουτ του Κυριακόπουλου έξω από την περιοχή, καμία αντίδραση από τον αντίπαλο τερματοφύλακα, στα ίσια ξανά το ματς.
19:47
Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
19:48
45'+1 Λήξη του πρώτου μέρους.
20:02
46' Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο.
20:06
47' Σουτ από τον Γκοντό, καμία ανησυχία στον Γιαννίκογλου.
20:12
51' Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γιαννίκογλου ανατρέπει τον Γκοντό και βλέπει κίτρινη κάρτα.
20:13
52' Εκτελεί ο Γκοντό και κάνει το 2-1 για τους Αρκάδες!
20:18
56' Αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του Ζουμά ο Ευαγγέλου.
20:27
58' Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας αντί του Περόνε που χειροκροτείται.
20:28
59' Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ηλιάδης θα περάσει στην θέση του Πασά.
20:29
64' Απαντά στις αλλαγές ο Αστέρας με τον Μάσα να μπαίνει αντί του Στανισάβλιεβιτς.
20:30
65' Στην πρώτη επαφή του με την μπάλα ο Μάσα λίγο έλειψε να κάνει το 3-1, όμως το πλασέ του από πλεονεκτική θέση φεύγει ελάχιστα άουτ.
20:34
76' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!
20:34
Φανταστική εκτέλεση φάουλ του Δώνη και 2-2 το ματς!
20:43
80' Ο Καραγκούνης μπαίνει αντί του Κούρου.
20:46
84' Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιρα.
20:47
86' Αλλαγή για τον Αστέρα. Τσουκαλάς αντί Μανιά.
20:49
87' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μάσα με δεξί σουτ βρίσκει το δοκάρι και στη συνέχεια ο Ιγκλέσιας πλασάρει άουτ.
20:51
90' Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.
20:53
90'+6 Λήξη του αγώνα.