Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αναμετρήσεων της πρεμιέρας των ομίλων του Europa League μέσω του sport-fm.gr.

19:48
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη των αναμετρήσεων για την πρεμιέρα των ομίλων του Europa League
19:51
Δώδεκα αναμετρήσεις είναι προγραμματισμένες για τις 20:00 και άλλες τόσες για τις 22:05. Στο πακέτο των δέκα υπάρχει και η εκτός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΚ με την Ριέκα για τον τέταρτο όμιλο. Την ίδια ώρα, η Αούστρια Βιέννης υποδέχεται τη Μίλαν

20:08
7': Γκολ η Μίλαν, 1-0 την Αούστρια στη Βιέννη στο άλλο ματς του ομίλου της ΑΕΚ Σκόρερ ο Τσαλχάνογλου με δυνατό σουτ από την αριστερή γωνία της μεγάλης περιοχής
Hakan Calhanoglu Goal Austria Wien 0-1 AC Milan... από ZidaneHD
20:10
10': Γκολ η Μίλαν, 2-0 την Αούστρια στη Βιέννη! Κλέψιμο του Τσαλχάνογλου λίγο έξω από την περιοχή και ασίστ στον Αντρέ Σίλβα που εκτέλεσε τον αντίπαλο πορτιέρο.
0-2 André Silva Goal Austria Wien 0-2 AC Milan... από sportvideostv2
20:12
11': Γκολ και η Παρτιζάν, 1-0 την Γιούνγκ Μπόις στην Ελβετία! Σκόρερ ο Γιάνκοβιτς
20:13
12': Γκολ η Σλάβια Πράγας, 1-0 την Μακάμπι Τελ Αβίβ. Σκόρερ ο Νέσιντ
20:15
14': Γκολ η Γιούνγκ Μπόις, 1-1 την Παρτιζάν με τον Φάσναχτ
20:16
17': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ, 1-0 μέσα στη Ριέκα. Σκόρερ ο Μάνταλος με διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή
Petros Mantalos Goal HD - Rijeka 0-1 AEK... από Football--Live
20:17
17': Γκολ η Βιγιαρεάλ, 1-0 την Αστάνα με τον Σανσόνε
* από goaloftheday
20:20
19': Γκολ η Μίλαν, 3-0 η Αούστρια! Σκόρερ ο Σίλβα και πάλι που "τρύπησε" τον αντίπαλο πορτιέρο
Andre Silva GOAL HD - Austria Wien 0-3 Milan 14... από alexpaul-percec
20:24
23' Γκολ η Χόφενχαϊμ, 1-0 την Μπράγκα με κεφαλιά του Βάγκνερ
20:27
27': Γκολ η Αταλάντα, 1-0 την Έβερτον! Η μπάλα έφθασε στον Μασιέλο ύστερα από αδράνεια της αντίπαλης άμυνας και ο παίκτης των γηπεδούχων άνοιξε το σκορ από κοντά
Andrea Masiello Goal HD - Atalanta 1-0 Everton... από Football--Live
20:29
29': Γκολ η Ριέκα, 1-1! Ο Έλεζ πήγε πολύ πιο γρήγορα στην μπάλα από τον Γιόχανσον ύστερα από εκτέλεση κόρνερ και νίκησε τον Ανέστη
Elez Goal HD - Rijeka 1-1 AEK Athens FC - 14... από Soccer_LENS
20:37
1ος Όμιλος: Βιγιαρεάλ-Αστάνα 1-0, Σλάβια Πράγας-Μακάμπι Τελ Αβίβ 1-0
20:37
2ος Όμιλος: Γιούνγκ Μπόις-Παρτίζαν Βελιγραδίου 1-1, Ντινάμο Κιέβου-Σκεντέρμπεου 0-0
20:40
39': Γκολ η Σκερντεμπέου, 1-0 την Ντιναμό μέσα στο Κίεβο. Σκόρερ ο Μουζάκα με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή
Muzaka Goal, Dinamo Kiev 0 - 1 Skënderbeu από o-video
20:41
41': Γκολ η Αταλάντα, 2-0 την Έβερτον με σουτάρα του Γκόμεζ έξω από την περιοχή
Alejandro Dario Gomez GOAL HD - Atalanta 2-0... από soccerhub3651
20:42
20:43
44' Γκολ η Αταλάντα, 3-0 την Έβερτον! Ο Κριστάντε υποδέχθηκε ωραία την μπάλα και εκτέλεσε τον Στεκέλενμπουργκ
Bryan Cristante Goal HD - Atalanta 3-0 Everton... από Jek09Pre
20:46
45' + 1' Γκολ η Μπράγκα, 1-1 η εκτός έδρας αναμέτρηση με την Χόφενχαϊμ
20:48
Ημίχρονο στις οκτώ αναμετρήσεις των 20:00
20:48
1ος όμιλος: Βιγιαρεάλ-Αστάνα 1-0, Σλάβια Πράγας-Μακάμπι Τελ Αβίβ 1-0
20:49
2ος όμιλος: Γιούνγκ Μπόις-Παρτίζαν Βελιγραδίου 1-1, Ντινάμο Κιέβου-Σκεντέρμπεου 0-1
21:01
Έναρξη δεύτερου ημιχρόνου στις οκτώ αναμετρήσεις!
21:06
47': Γκολ η Ντιναμό, 1-1 την Σκερντεμπέου. Σκόρερ ο Σιντόρτσουκ
21:06
48': Γκολ η Αούστρια μειώνει σε 3-1 την αναμέτρηση με τη Μίλαν στο άλλο ματς του ομίλου της ΑΕΚ. Σκόρερ ο Μπόρκοβιτς
21:08
49' Γκολ η Ντιναμό, 2-1 την Σκερντεμπέου. Ύστερα από ωραία επίθεση των γηπεδούχων και παράλληλη μπαλιά, ο Μοράες έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.
21:09
Πέναλτι για τη Λιόν
21:09
50': Ανατροπή για την Μπράγκα, 1-2 το ματς με την Χόφενχαϊμ με τέρμα του Σόουζα
21:10
53': Γκολ η Λιόν, 1-0 τον Απόλλωνα Λεμεσού με πέναλτι που εκτέλεσε ο Ντεπάι
21:15
56': Γκολ η Μίλαν, 4-1 την Αούστρια με τρίτο τέρμα του Σίλβα
21:19
62': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ, 2-1! Σκόρερ ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος με εκτέλεση φάουλ
Lazaros Christodoulopoulos Goal HD - Rijeka 1... από Football--Live
21:22
63' Γκολ η Μίλαν, 5-1 την Αούστρια Βιέννης! Φοβερό γκολ από τον Σούσο με σουτ από μακρινή απόσταση
Suso GOAL HD - Austria Wien 1-5 AC Milan 14.09... από alexpaul-percec
21:23
68': Γκολ η Αστάνα και ισοφάριση στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Βιγιαρεάλ Σκόρερ ο Σόμκο
21:24
65': Γκολ η Ντιναμό Κιέβου, 3-1 την Σκεντερμπέου με εκτέλεση πέναλτι του Μποκανί-Γκολ η Βιγιαρεάλ, 2-1
21:32
78': Γκολ η Βιγιαρεάλ, 3-1 την Αστάνα Σκόρερ ο Σέριτσεφ που έκανε κίνηση στο σωστό τάιμινγκ ύστερα από παράλληλη μπαλιά και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα
21:50
90' + 3' Γκολ ο Απόλλων, 1-1 τη Λιόν! Σκόρερ ο Σαρδινέρο

21:58
7ος Όμιλος: Στεάουα Βουκουρεστίου- Πλζεν, Χάποελ Μπερ Σεβά-Λουγκάνο 8ος Όμιλος: Άρσεναλ-Κολωνία, Ερυθρός Αστέρας-Μπάτε Μπόρισοφ 9ος Όμιλος: Γκιμαράες-Σάλτσμπουργκ, Μαρσέιγ-Κόνιασπορ 10ος Όμιλος: Ζόρια -Έστερσουντ, Χέρτα Βερολίνου-Αθλέτικ Μπιλμπάο 11ος Όμιλος: Zούλτε Βάρεγκεμ-Νις, Φιτέσε-Λάτσιο 12ος Όμιλος: Βάρνταρ Σκοπίων-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης, Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζεμποργκ
22:03
Αξίζει να σημειωθεί ότι για λόγους ασφαλείας, το ματς της Άρσεναλ με την Κολωνία θα διεξαχθεί μία ώρα αργότερα.
22:09
2' Γκολ για τη Χάποελ Μπερ Σεβά. Κάνει το 1-0 κόντρα στη Λουγκάνο, σκόρερ ο Άινμπιντερ
22:11
6' Βαρντάρ Σκοπίων-Ζενίτ 0-1, με σκόρερ τον Κοκόριν
22:14
9' Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ 1-0, με σκόρερ τον Γιορέντε
22:16
11' Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ 2-0, σκόρερ αυτή τη φορά ο Θουρουτούθα
22:21
16' Ζούλτε Βάρεγκεμ-Νις 0-1, με γκολ του Πλεά
22:26
20' Ζούλτε Βάρεγκεμ-Νις 0-2, με γκολ του Πλεά
22:26
21' Βαρντάρ-Ζενίτ 0-2, σκόρερ και πάλι ο Κοκόριν
22:29
21' Στεάουα Βουκουρεστίου-Βικτόρια Πλζεν 1-0, με σκόρερ τον Μπουντέσκου με πέναλτι
22:32
25' Βιτόρια Γκιμαράες-Σάλτσμπουργκ 1-0, με γκολ του Ενρίκε
22:34
28' Ζούλτε Βάρεγκεμ-Νις 0-3, με γκολ του Ντάντε
22:38
33' Φίτεσε-Λάτσιο 1-0, με γκολ του Μάταβτζ
22:45
39' Βαρντάρ-Ζενίτ 0-3, με γκολ του Ντζιούμπα
22:48
41' Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ 3-0, με αυτογκόλ του Σκιέλβικ
22:50
44' Στεάουα Βουκουρεστίου-Πλζεν 2-0, με σκόρερ τον Μπουντέσκου
22:52
45' Γκιμαράες-Σάλτσμπουργκ 1-1, με σκόρερ τον Μπερίσα
23:07
46' Ζούλτε Βάρεγκεμ-Νις 1-3, σκόρερ ο Ισέκα
23:11
48' Μαρσέιγ-Κόνιασπορ 1-0, με σκόρερ τον Ραμί
23:13
51' Φίτεσε-Λάτσιο 1-1, με γκολ του Παρόλο
23:13
50' Ζόρια-Έστερσουντ 0-1, με γκολ του Γκόντος
23:15
10' Άρσεναλ-Κολωνία 0-1, γκολ ο Κόρντομπα
23:17
54' Ερυθρός Αστέρας-ΜΠΑΤΕ 1-0, με γκολ του Ράντονιτς
23:19
57' Φίτεσε-Λάτσιο 2-1, με γκολ του Λίνσεν
23:29
67' Φίτεσε-Λάτσιο 2-2, με γκολ του Ιμόμπιλε
23:29
66' Βαρντάρ-Ζενίτ 0-4, με γκολ του Ιβάνοβιτς
23:30
69' Ζούλτε-Νις 1-4, με γκολ του Σεντ-Μαξιμίν
23:32
70' Χάποελ Μπερ Σεβά-Λουγκάνο 2-1
23:34
74' Ζούλτε-Νις 1-5, με γκολ του Μπαλοτέλι
23:36
72' Ερυθρός Αστέρας-ΜΠΑΤΕ 1-1, με γκολ του Σίγκνεβιτς
23:38
75' Φίτεσε-Λάτσιο 2-3, με γκολ του Μούρτζια
23:39
77' Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ 4-0, με γκολ του Γιορέντε
23:59
ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ! Απομένει μόνο το ματς της Άρσεναλ με την Κολωνία
00:00
7ος Όμιλος: Στεάουα Βουκουρεστίου- Πλζεν 3-0, Χάποελ Μπερ Σεβά-Λουγκάνο 2-1 8ος Όμιλος: Άρσεναλ-Κολωνία 0-1 (Ημίχρονο), Ερυθρός Αστέρας-Μπάτε Μπόρισοφ 1-1 9ος Όμιλος: Γκιμαράες-Σάλτσμπουργκ 1-1, Μαρσέιγ-Κόνιασπορ 1-0 10ος Όμιλος: Ζόρια –Έστερσουντ 0-2, Χέρτα Βερολίνου-Αθλέτικ Μπιλμπάο 0-0 11ος Όμιλος: Zούλτε Βάρεγκεμ-Νις 1-5, Φιτέσε-Λάτσιο 2-3 12ος Όμιλος: Βάρνταρ Σκοπίων-Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 0-5, Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρόζενμποργκ 4-0