Σάλτσμπουργκ: Βάλκε, Λάινερ, Καλέτα-Τσαρ, Αντρέ Ραμάλιο, Ούλμερ, Χαϊντάρα, Σαμασέκου, Βολφ, Μπερίσα, Νταμπούρ, Χι Τσαν Χβάνγκ
Στον πάγκο για την Μαρσέιγ: Εσκαλέ, Ρολάντο, Μπεντιμό, Ενζιέ, Σερτίκ, Ζερμέν, Ανγκουίσα
Στον πάγκο για τη Σάλτσμπουργκ:Στάνκοβιτς, Ονγκουένε, Γιαμπό, Μιναμίνο, Γκούλμπραντσεν, Πόνγκρατσιτς, Σλάγκερ
Φανταστική ατμόσφαιρα στο "Βελοντρόμ", οι φίλοι της Μαρσέιγ έχουν δημιουργήσει εξαιρετικό κλίμα.
Ενός λεπτού σιγή για τον Ανρί Μισέλ.
22:06
1' Σέντρα αγώνα
22:09
3' Εκτελεί γρήγορα ο Παγιέ φάουλ, ο Μήτρογλου σουτάρει, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.
22:14
8' Πολύς κόσμος στο χώρο του κέντρου στο ξεκίνημα του ματς
22:19
14' Πολλά στημένα δίνει η Σάλτσμπουργκ στους γηπεδούχους στην εκκίνηση του αγώνα.
22:20
15' Νέο φάουλ των Αυστριακών, αυτή τη φορά πάνω στον Οκάμπος.
22:21
15' ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Μαρσέιγ
22:22
Μετά από τόσες στημένες μπάλες, ο Παγιέ εκτελεί, ο Βάλκε κάνει κακή έξοδο και ο Τοβέν με κεφαλιά και χέρι κάνει το 1-0
22:22
17' Σέντρα σουτ του Σαρ η μπάλα φεύγει μακριά.
22:24
Ο Τοβέν πάντως έχει χρησιμοποιήσει καθοριστικά το χέρι του, ώστε να πάει η μπάλα στα δίχτυα για να γίνει το 1-0
22:25
20' Σουτ του Σανσόν, λίγο άουτ. Ανεβαίνει η Μαρσέιγ, μετά το γκολ του Τοβέν.
22:25
20' Κίτρινη κάρτα για τον Μαξίμ Λοπές.
22:28
22' Κίτρινη ο Βολφ
22:32
26' Κόρνερ για την Σαλτσαμπουργκ.
22:32
27' Κεφαλιά ο Καλέτα-Τσαρ άουτ.
22:35
29' Σουτ του Λάινερ, μπλόκαρε ο Πελέ.
22:44
38' Φάουλ του Ούλμερ, μπλοκάρει ο Πελέ σταθερά.
22:50
45' Καλό σουτ του Ούλμερ, λίγο έλειψε να πιάσει στον ύπνο τον Πελέ.
22:51
45' Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις για το πρώτο μέρος.
22:52
45+1' Τέλος ημιχρόνου. Με το γκολ του Τοβέν η Μαρσέιγ προηγείται 1-0 της Σάλτσμπουργκ.
23:07
46' Έναρξη β' μέρους
23:11
50' Πρόβλημα στον αστράγαλο αντιμετωπίζει ο Οκάμπος.
23:12
Θα έχουμε αναγκαστική αλλαγή για τον Αργεντινό.
23:13
52' Ανγκουισά αντί Οκάμπος
23:15
53' Μεγάλη επέμβαση του Πελέ, σε πλασέ του Βολφ. Νωρίτερα ζήτησαν πέναλτι οι Αυστριακοί με τον Λάινερ να φαίνεται να παρενοχλείται από τον Λοπές.
23:21
60' Ενζιέ αντί Μαξίμ Λοπές
23:22
Ο Γκούλμπραντσεν αντί του Χουάνγκ πρώτη αλλαγή των Αυστριακών
23:23
61' Κεφαλιά του Τοβέν πάνω στον Βάλκε από κόρνερ του Παγιέ.
23:24
63΄ΓΚΟΟΟΟΟΛ η Μαρσέιγ. Ο Ενζιέ σκόρερ.
23:25
Ο Καμερουνέζος τέσσερα λεπτά μετά την είσοδο του συνδυάζεται ιδανικά με τον Παγιέ και με δεξί πλασέ γράφει το 2-0. Μεγάλο προβάδισμα για τους Φωκαείς.
23:26
65' Σουτ του Μπερίσα, αποκρούει ο Πελέ.
23:30
67' Σλάγκερ αντί Λάινερ
23:33
71' Σουτ του Σαμασέκου, άουτ.
23:33
72' Καλή στιγμή για τον Νταμπούρ που σουτάρει άουτ από καλή θέση.
23:40
77' Δοκάρι ο Γκούλμπραντσεν για την Σάλτσμπουργκ από τη σέντρα του Ούλμερ.
23:41
79' Κόρνερ για τη Σάλτσμπουργκ από τον Πελέ που πέφτει στα πόδια του Ούλμερ.
23:43
80' Γιαμπό αντί Χαϊντάρα
23:43
80' Ζερμέν αντί Τοβέν
23:52
89' Κίτρινη στον Μήτρογλου.
23:57
90+4' Λήξη αγώνα στο "Βελοντρόμ". Με Τοβέν και Ενζιέ η Μαρσέιγ νίκησε 2-0 και πήρε σκορ που της δίνει μεγάλες ελπίδες για πρόκριση απέναντι στη Σάλτσμπουργκ.