Παρακολουθήστε από το control-room την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Λεβαδειακό για την 30ή αγωνιστική της Super League.

Καλησπέρα σας
18:29
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Λεβαδειακό για την 30ή αγωνιστική της Super League
18:30
Πρόκειται για ένα ματς βαθμολογικά αδιάφορο, αφού καμία από τις δύο ομάδες δεν προλαβαίνει κάποιο προφανή στόχο
18:31
Παράλληλα, υπάρχει έντονη φημολογία ότι ο Ζοσέ Ανιγκό αναμένεται να αποτελέσει τον νέο προπονητή των Νεοσμυρνιωτών, αν και εφόσον ο Μιχάλης Γρηγορίου αποχωρήσει από τη θέση του
18:32
Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:
18:33
Πανιώνιος: Κότνικ – Παπαγεωργίου, Μπανανά, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς – Μακρύλλος, Σαντάνα, Κόρμπος – Σπιριντόνοβιτς, Βουκελάτος, Γεσίλ
18:34
Πάγκος: Αστράς, Νόβακ, Μπραχίμι, Οικονομίδης, Πινιώτης
18:35
Μόλις πέντε οι αναπληρωματικοί των Νεοσμυρνιωτών
18:39
Λεβαδειακός: Επασί – Νίκας, Τριποτσέρης, Φαβάρο, Ζαραδούκας – Ομπιόρα, Καλτσάς – Γιακουμάκης, Καραχάλιος, Νίκας - Μαρκόβσκι
18:39
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Γιουσούφ, Σαβαντογκό, Νιάς, Καθάριος, Ιωαννίδης, Λεονάρντο
18:46
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης Α’ βοηθός: Χρήστος Μπαλτάς Β’ βοηθός: Ανδρέας Μεϊντάνας 4ος: Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος
18:57
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
18:59
1' Έναρξη της αναμέτρησης
19:05
5' Πιο δραστήριος ο Λεβαδειακός στο πρώτο πεντάλεπτο
19:05
6' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Εκτέλεση κόρνερ του Σουμπίνιο, κεφαλιά του Μαρκόφσκι που αναγκάζει τον Κότνικ σε εντυπωσιακή επέμβαση
19:15
16' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ! Πρώτη κεφαλιά του Κόρμπου, απέκρουσε στη γραμμή ο Ζαραδούκας, επανέφερε την μπάλα ο Παπαγεωργίου και με κεφαλιά ο Μπανανά έκανε το 1-0
19:18
19' Σουτ του Μαρκόφσκι μετά από πάσα του Ομπιόρα, η μπάλα ψηλά άουτ
19:21
22' Νέα ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Σουτ του Ζαραδούκα από πλάγια και τα όρια της μεγάλης περιοχής, καλή απόκρουση του Κότνικ
19:26
Υπό έντονη βροχόπτωση το ματς στη Νέα Σμύρνη
19:29
30' Σουτ του Βουκελάτου, άουτ η μπάλα
19:32
33' Σουτ του Σουμπίνιο έξω από την περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Κότνικ να μπλοκάρει
19:38
38' Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Λεβαδειακός, αλλά οι καιρικές συνθήκες δεν είναι σύμμαχος των προσπαθειών των παικτών
19:43
43' Σέντρα του Ζαραδούκα, αργεί να τελειώσει τη φάση ο Μαρκόφσκι και απομακρύνουν οι αμυντικοί του Πανιωνίου
19:45
Λήξη α' ημιχρόνου, με τον Πανιώνιο να προηγείται 1-0 του Λεβαδειακού
20:01
46' Έναρξη β' ημιχρόνου
20:06
51' Κοντράρει η σέντρα του Βουκελάτου και κόρνερ για τον Πανιώνιο
20:07
52' Απίστευτη φάση και δοκάρι για τον Πανιώνιο! Εκτέλεση κόρνερ από τον Σπιριντόνοβιτς, ο Επασί πήγε να σπρώξει κατά λάθος στην εστία του, την πρόλαβε πριν περάσει τη γραμμή και την έστειλε στο δοκάρι.
20:07
53' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΣΙΛ! Αντεπίθεση των γηπεδούχων, παράλληλη πάσα του Μακρύλλου στον Γεσίλ και σε κενή εστία ο τελευταίος κάνει το 2-0!
20:16
60' Έψαξε την κάθετη στον Γεσίλ ο Σπιριντόνοβιτς, βγήκε γρήγορα και μπλόκαρε ο Επασί
20:18
63' Φάουλ για τον Λεβαδειακό σε καλή θέση για μια σέντρα
20:18
64' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Εκτός ο Μακρύλλος, μέσα ο Οικονομίδης
20:20
65' Σουτ του Γεσίλ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, άουτ η μπάλα, πολύ ψηλά
20:21
66' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Κάθετη του Σουμπίνιο στον αμαρκάριστο Καραχάλιο, αλλά αυτός έστειλε την μπάλα άουτ από πλεονεκτική θέση
20:25
71' Κίτρινη κάρτα στον Φαβάρο
20:26
71' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Νίκας, μέσα ο Σαβαντογκό
20:34
78' Πολύ αργό το τέμπο πλέον στο ματς
20:35
80' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Σουμπίνιο, μέσα ο Καθάριος
20:38
83' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό! Σουτ του Καθάριου με το αριστερό πλασέ η μπάλα χτυπά στο δεξί δοκάρι της εστίας του Κότνικ
20:39
85' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Μέσα ο Μπραχίμι, εκτός ο Βουκελάτος
20:42
87' Σουτ του Καλτσά, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο Κότνικ
20:43
88' Αλλαγή και για τις δύο ομάδες. Εκτός ο Σπιριντόνοβιτς, μέσα ο Πινιώτης
20:44
89' Εκτός ο Μαρκόφσκι, μέσα ο Ιωαννίδης για τον Λεβαδειακό
20:46
90' Τρία λεπτά καθυστερήσεων