Live: Όμιλοι Europa League

19:10
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τα παιχνίδια της πρώτης αγωνιστικής για τους ομίλους του Europa League.
19:13
Το πρόγραμμα περιλαμβάνει 24 αναμετρήσεις με τις μισές από αυτές να ξεκινούν στις 19:55 και τις υπόλοιπες να ακολουθούν στις 22:00
19:19
Στις 19:55 ξεκινούν τα παιχνίδια των ομίλων 7-12 .
19:37
Για τον όμιλο του ΠΑΟΚ, η Βίντι υποδέχεται τη ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ.
Η ενδεκάδα της Βίντι: Τουβέλ - Στοπίρα, Βινίσους, Γιουχάζ, Φιόλα - Νικόλοφ, Χάτζιτς, Νέγκο - Μιλάνοβ, Κόβακς, Σέποβιτς
Η ενδεκάτα της ΜΠΑΤΕ: Σερμπίτσκι - Φιλίποβιτς, Φιλιπένκο, Μιλούνοβιτς, Πολιάκοφ - Νταγκούν, Γιαμπλόνσκι, Μπάχα - Στάσεβιτς, Ίβανιτς, Τουόμινεν
19:43
Στο "Ολίμπικο" παίζει ο Απόλλωνας Λεμεσού κόντρα στην Λάτσιο για τον 8ο όμιλο.
Η ενδεκάδα της Λάτσιο: Προτό - Κάσερες, Ατσέρμπι, Μπάστος - Ντούρμισι, Μιλίνκοβιτς Σάβιτς, Μπάντελι, Μούρτζια, Μπάστα - Λουίς Αλμπέρτο, Καϊσέδο
Η ενδεκάδα του Απόλλωνα Λεμεσού: Μπρούνο Βάλε - Βασιλείου, Ρομπέρζ, Γιούστε, Πέδρο - Παπουλής, Κυριάκου, Σακέτι, Σκέμπρι - Περέιρα, Μάγκλιτσα
19:44
Η Βιγιαρεάλ φιλοξενεί την Ρέιντζερς( 7ος όμιλος). Αναλυτικά οι ενδεκάδες:
Βιγιαρεάλ: Φερνάντεθ- Μιγκελόν, Μπονέρα, Ρουίς, Πεδράθα- Σανσόν, Φόρναλς, Φούνες Μόρι, Καθόρλα- Εκαμπί, Μπάκα
Ρέιντζερς: ΜακΓκρέγκορ- Τάβερνιαρ, Γκόλντσον, Υόρραλ, Μπάρισιτς- Κουλιμπαλί, Χάλιντεϊ, Άρφιλντ- Καντέιας, Κεντ, Λάφερτι
19:47
Στο άλλο παιχνίδι του 8ου ομίλου, η Μαρσέιγ αντιμετοπίζει την Άιντραχτ Φρανκφούρτης:
Η ενδεκάδα της Μαρσέιγ: Πελέ - Καμαρά, Τσαρ, Ραμί, Σαρ - Οκάμπος, Στρούτμαν, Μαξίμ Λόπεζ, Τοβάν - Παγιέ, Ζερμέν
Η ενδεκάδα της Άιντραχτ: Τραπ - Βίλεμς, Εντικά, Άμπραχαμ, Ντα Κόστα - Κόστιτς, Χασέμπε, Τόρο, Ντε Γκουζμάν - Χάλερ, Γκατσίνοβιτς
19:53
Βγαίνουν στα 12 γήπεδα οι ομάδες, για την πρεμιέρα των ομίλων του φετινού Europa League!
19:54
Η Σεβίλλη φιλοξενεί στο "Σάντσες Πιθχουάν" την Σταντάρ Λιέγης για τον δέκατο όμιλο:
Σεβίλλη:Βάλτσικ- Καρίσο, Κιάερ, Γκόμεθ- Νάβας, Μπανέγα, Αμαντού, Βάσκες, Αράνα- Πρόμες, Μπεν Γεντέρ
Σταντάρ Λιέγης: Οτσόα- Καβαντά, Λουινταμά, Λαΐφης, Φάι- Βάνχεσντεν, Τσίμιροτ, Μάριν, Σα, Τζενεπό- Καρσελά
19:56
ΈΝΑΡΞΗ σε όλα τα παιχνίδια!
19:57
1' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
19:58
3' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΣΕΙΓ!
19:59
Με φανταστικό σουτ ο Μπάκα κάνει το Βιγιαρεάλ - Ρέιτζερς 1-0, πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό!
20:01
(Μαρσέιγ - Άιντραχτ) Με κοντινή προβολή του Οκάμπος ανοίγει το σκορ η Μαρσέιγ
20:02
7' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ ανοίγει το σκορ στην Τούμπα
20:03
Το υπέροχο γκολ του Μπάκα με την εξωτερική πλευρά του ποδιού του!
20:05
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ
20:06
11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
20:07
Υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Μπανέγα, δεν μπόρεσε να κάνει τίποτα ο Οτσόα ( Σεβίλλη- Σταντάρ Λιέγης 1-0)
20:08
Το εξαιρετικό "τελείωμα" του Μπανέγα
20:08
(Ντιναμό Κιέβου - Αστάνα 1-0). Ο Τσιγκάνκοφ με ωραίο πλασέ άνοιξε το σκορ για τους Ουκρανούς!
20:09
14' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ
20:13
(Λάτσιο- Απόλλων Λεμεσού 1-0)Υπέροχη συνεργασία των Καϊσέδο και Λουίς Αλμπέρτο ,με τον πρώτο να βρίσκει με τακουνάκι τον Ισπανό και εκείνος από κοντά να ανοίγει το σκορ .
20:16
21' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΑΝΑ
20:18
(Ντιναμό Κιέβου - Αστάνα 1-1) Ο Καμπανάγκα έκανε ωραία σέντρα από τα δεξιά και ο Άνισιτς με δυνατή κεφαλιά ισοφάρισε για την Αστάνα!
20:21
27' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ!
20:21
27' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ
20:24
(Βίντι - ΜΠΑΤΕ 0-1) Ωραία ατομική ενέργεια και τελείωμα κάτω από τα πόδια του Τούβελ από τον Τουόμινεν!
20:24
(Ακισασπόρ- Κράσνονταρ 0-1) Με όμορφο πλασέ στα όρια της περιοχής ο Κλάεσον ανοίγει το σκορ για τους φιλοξενούμενους
20:25
31' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΝ!
20:28
(Ρεν - Γιάμπλονετς 1-0) Με έναν κεραυνό του Σαρ και την μπάλα να καταλήγει στην αριστερή γωνία των φιλοξενούμενων, η Ρεν ανοίγει το σκορ
20:33
37' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΕΝΚ!
20:35
(Γκενκ - Μάλμε 1-0) Ωραία σέντρα του Ούρονεν, ο Τροσάρτ έδωσε το προβάδισμα στους Βέλγους.
20:37
40' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
20:38
(Σεβίλλη - Σταντάρ Λιέγης 1-1) Ο Τζενεπό, μετά από μπέρδεμα στην άμυνα της Σεβίλλης ισοφάρισε.
20:38
41' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ
20:40
(Σεβίλλη - Σταντάρ Λιέγης 2-1) Άμεση απάντηση από τη Σεβίλλη που παίρνει ξανά το προβάδισμα με αυτό το εκπληκτικό γκολ του Βάσκεθ!
20:42
45' + 2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ!
20:45
(Ντιναμό Κιέβου - Αστάνα 2-1) Μετά από τραγικό λάθος του Έρικ, ο Γκαρμάς έδωσε ξανά το προβάδισμα στη Ντιναμό!
20:58
Ξενίκησε τα δεύτερο ημίχρονο σε όλα τα 12 παιχνίδια!
21:00
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
21:03
55' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
21:04
52' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ
21:04
52' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
21:05
50' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ
21:07
(Ρεν - Γιάμπλονετς 1-1) Με παυθείας εκτέλεση φάουλ του Τράβνικ η ισοφάριση της Γιαμπλονετς!
21:08
(Μπεσίκτας - Σάρτσμποργκ 1-0) Με γκολ του Ράιαν Μπάμπελ μπαίνει μπροστά στο σκορ η Μπεσίκτας!
21:08
(Μαρσέιγ- Άιντραχτ 1-1) Μετά από κόρνερ του Ντε Κουσμάν, ο Τόρο με δυνατή κεφαλιά ισοφαρίζει για την Άιντραχτ!
21:10
(Σεβίλλη - Σταντάρ Λιέγης 3-1) Με σκόρερ τον Μπεν Γιαντέρ μετά από ωραία συρτή σέντρα του Αράνα, η Σεβίλλη παίρνει ασφαλές προβάδισμα κόντρα στους Βέλγους!
21:12
(Μαρσέιγ - Άιντραχτ 1-1) ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ στο 59' για τον Βίλεμς. Με παίκτη λιγότερο οι φιλοξενούμενοι!
21:12
(Ραπίντ Βιέννης- Σπαρτάκ Μόσχας 1-0) Μετά Από κεφαλιά του Μούλντουρ και ασταθή απόκρουση του Μακσιμέντο η μπάλα κοντράρει σε σώμα αμυντικού και καταλήγει στα δίχτυα.
21:17
68' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΙΤΖΕΡΣ
21:19
(Βιγιαρεάλ - Ρέιτζερς 1-1) Ωραία ομαδική προσπάθεια από τους Σκωτσέζους που ισοφαρίζουν με γκολ του Άρφιλντ!
21:19
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
21:20
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
21:21
(Βιγιαρεαλ - Ρέιτζερς 2-1) λενα λεπτό μετά την ισοφάριση, οι γηπεδούχοι παίρνουν ξανά το προβάδισμα με γκολ του Μορένο!
21:22
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
21:24
(Μπεσίκτας - Σάρτσμποργκ 2-0) Φάουλ του Λιάγιτς από δεξιά, κεφαλιά το Ρόκο και 2-0 για τους Τούρκους!
21:24
(Ραπίντ Βιέννης- Σπαρτάκ Μόσχας 2-0) Μετά από ωραία κάθετη πάσα ο Μουργκ βγήκε σε τετ α τετ με τον Μακσιμένκο, τον άδειασε και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα των Ρώσων για το 2-0.
21:25
71' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΓΚΕΝΚ
21:25
71' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΒΙΛΛΗ!
21:26
(Γκενκ - Μάλμε 2-0) Ο Σαματά μέσα από τη μικρή περιοχή διπλασιζει τα τέρματα της Γκενκ!
21:26
76' ΓΚΟΛ Η ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ!
21:27
(Σεβίλλη - Στανταρ Λιέγης 4-1) Ο Μπεν Γιεντέρ σκοράρει ξανά και δίνει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της Σεβίλλης!
21:28
(Βιγιαρεάλ - Ρέιτζερς 2-2) Εκπληκτικό παιχνίδι στην Ισπανία, ο Λάφερτι φέρνει ξανά το παιχνίδι στα ίδια για την ομάδα του Τζέραρντ!
21:30
75' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΒΙΛΛΗ Εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μπανέγα στη δεξιά γωνία του τερματοφύλακα! (Σεβίλλη - Σταντάρ Λιέγης 5-1)
21:31
Μπαίνουμε στο τελευταίο δεκάλεπτο των παιχνιδιών!
21:35
83' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ιμόμπιλε στο 84', η Λάτσιο κάνει το 2-0 κόντρα στον Απόλλωνα Λεμεσού.
21:35
82' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
21:35
85' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΤΕ
21:37
(Βίντι - ΜΠΑΤΕ 0-2) Ο Φιλιπένκο στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά, μετά από εκτέλεση φάουλ του Στάσεβιτς!
21:38
88' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
21:40
(Μπεσίκτας - Σάρτσμποργκ 3-0) Μετά από ωραία ομαδική ενέργεια ο Λενς σκόραρε!
21:40
90' + 1' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΡΕΝ
21:41
89' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΝΤΡΑΧΤ
21:41
(Ρεν - Γιάμπλονετς 2-1) Με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι το γκολ του Μπεν Αρφά!
21:43
90' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΛΜΕ
21:44
(Μαρσέιγ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 1-2) Αν και με 10 παίκτες οι Γερμανοί φέρνουν "τούμπα" το παιχνίδι στη Μασσαλία!
21:45
(Λάτσιο - Απόλλωνας Λεμεσού 2-1) Έτσι μείωσαν οι Κύπριοι με τον Ζελάγια. Δεν κατάφεραν όμως να πάρουν κάτι από το ματς αφού έληξε πριν από λίγο.
21:46
92' ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΤΕ
21:47
95' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΤΑΝΑ
21:47
95' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΡΤΣΜΠΟΡΓΚ
21:52
Ολοκληρώθηκαν όλα τα παιχνίδια της πρώτης αγωνιστικής του Europa League που ξεκίνησαν στι 19:55.
22:01
ΕΝΑΡΞΗ των παιχνιδιών που ολοκληρώνουν την πρώτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων!
22:08
8' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
22:10
(Λουντογκόρετς - Μπάγερ Λεβερκούζεν 1-0) Με απευθείας εκτέλεση φάουλ ανοίγει το σκορ ο Κεσέρου!
22:16
Μετά από 15' , μόνο στην Βουλγαρία έχουμε γκολ. Όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια παραμένουν "κολλημένα" στο 0.
22:17
16' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
22:19
(Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Φενέρμπαχτσέ 1-0) Ο Σούνιτς με δυνατό διαγώνιο σουτ δίνει προβάδισμα στους Κροάτες!
22:20
20' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
22:22
(Λειψία - Σάλτσμπουργκ 0-1) Ο Νταμπούρ εκμεταλλεύεται ένα τραγικό λάθος και ανοίγει το σκορ στη Γερμανία!
22:23
23' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!
22:25
(Λειψία - Σάλτσμπουργκ 0-2) Ανύπαρκτη η άμυνα της Λειψίας, με τον Χαϊνταρά να κάνει εύκολα το 0-2!
22:28
28' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
22:31
31' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
22:31
(Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Φενερμπαχτέ 2-0) Μετά από εκπληκτική ασίστ του Γκαβράνοβιτς με τακουνάκι, ο Χαΐροβιτς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Τεκίν.
22:32
32' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ!
22:33
(Λουντογκόρετς - Μπάγερ Λεβερκούζεν 2-0) Ο Μαρσελίνιο "σοκάρει" ακόμα περισσότερο τη Λεβερκούζεν μετά από πανέμορφη ομαδική προσπάθεια και ασίστ του Βάντερσον!
22:35
( Άρσεναλ- Βόρσκλα Πολτάβα 1-0) Υποδειγματική αντεπίθεση της Άρσεναλ΄με τον Ιβόμπι να δίνει στον Ομπαμεγιάνκ και εκείνος με προβολή να ανοίγει το σκορ για τους "κανονιέρηδες"
22:35
36' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
22:37
(Σλάβια Πράγας - Μπορντό 1-0) Ο Ζμρχαλ με απίθανο σουτ δίνει προβάδισμα στους Τσέχους!
22:39
38' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ!
22:40
(Λουντογκόρετς - Μπάγερ Λεβερκούζεν 2-1) Με ωραίο διαγώνιο σουτ του Βέντελ, οι Γερμανοί μειώνουν πριν το ημίχρονο και ξαναμπαίνουν στο παιχνίδι!
22:45
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΝΙΤ!
22:47
(Κοπενχάγη- Ζενίτ 0-1) Ωραία κυκλοφορία της μπάλας για τους Ρώσους με τελικό αποδέκτη τον Μακ, οποίος πλασάρει σωστά για το 1-0.
23:06
48' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ
23:06
47' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ!
23:08
(Άρσεναλ - Βόρσκλα Πολτάβα 2-0) Ωραία σέντρα του Μιχιταριάν, ο Γουέλμπεκ με κεφαλιά δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στους "κανονιέριδες"!
23:11
54' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΩΝΑΣ
23:11
(Ντιναμό Ζάγκρεμπ- Φενέρμπαχτσε 2-1) Μετά από κόρνερ του Τοπάλ, η μπάλα περνάει από όλους στην μικρή περιοχή και από κοντά με το κεφάλι μειώνει ο Νοϊστάντερ.
23:14
(Σπόρτινγκ - Καραμπάγκ 1-0) Μετά από γρήγορη αντεπίθεση και ωραία ασίστ του Νάνι, ο Ραφίνια άνοιξε το σκορ για τους Πορτογάλους!
23:14
56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ!
23:14
59' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΛΑΝ
23:16
57' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ!
23:16
(Ντουντελάνζ - Μίλαν 0-1) Ο Καστιγιέχο έκανε τη συρτή σέντρα, ο Ιγκουαΐν σούταρε και αφού η μπάλα κόντραρε σε αμυντικό, μπήκε στα δίχτυα!
23:19
(Άρσεναλ- Βόρσκλα Πολτάβα 3-0) Ωραία ενέργεια του Ομπαμεγιάνκ που "αδειάζει" τον αντίπαλό του και πλασάρει σωστά για το 3-0.
23:19
62' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΖΥΡΙΧΗ Ο Κολολί με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι δίνει το προβάδισμα στους Ελβετούς (AEK Λάρνακας - Ζυρίχη 0-1).
23:20
60' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
23:20
63' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ!
23:21
64' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
23:23
(Κοπεγχάγη- Ζενίτ 1-1) Το γκολ της ισοφάρισης για τους Δανούς.
23:24
(Λουντογκόρετς - Μπαγερ Λεβερκούζεν 2-2) Ο Θελίν σκοράρει και η Λεβερκούζεν επιστρέφει από το 2-0!!
23:26
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ
23:27
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ!
23:28
(Ντιναμό Ζάγκρεμπ - Φενέρμπαχτσε 4-1) Με δύο γκολ μέσα σε 3 λεπτά, οι Κροάτες με τον Όλμο δίνουν διαστάσεις θριάμβου στη νίκη τους!
23:29
(Λουντογκόρετς - Μπέγερ Λεβερκούζεν 2-3) Με αυτό το φαντιστικό γκολ του Χαρβέτζ, η Λεβερκούζεν κάνει την ολική ανατροπή, από το 2-0!
23:30
(Λειψία- Σάλτσμπουργκ 1-2) Μετά από ένα μεγάλο λάθος της άμυνας των φιλοξενούμενων ο Λάιμερ πλασάρει σωστά για το 1-2
23:32
74' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ!
23:33
73' ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
23:34
79' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΑΡΤΑΚ ΤΡΝΑΒΑ
23:35
77' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ
23:37
(Άρσεναλ - Βόρσκλα Πολτάβα 4-1) Μείωσε η Πολτάβα με ωραίο γκολ του Τσεσνάκοφ
23:39
82' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΨΙΑ!
23:41
(Λειψία - Σάλτσμπουργκ 2-2) Ο Πόουλσεν φέρνει το ματς στα ίσια με δυνατή κεφαλιά
23:43
84' ΚΟΚΚΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗ ΖΥΡΙΧΗ
23:45
88' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΛΤΙΚ!
23:45
89' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ!
23:46
89' ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ!
23:48
(Σέλτικ - Ρόζεμποργκ 1-0) Το γκολ που δίνει το προβάδισμα στους "κέλτες"
23:51
(Λειψία- Σάλτσμπουργκ 2-3) Το γκολ του Γκούλμπραντσεν που δίνει εκ νέου το προβάδισμα στους Αυστριακούς
23:52
90+5' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΡΣΚΛΑ!