Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη του Λεβαδειακός-Παναιτωλικός για την 21η αγωνιστική της Super League μέσω του sport-fm.gr. Ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6

16:59
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Λεβαδειακού με τον Παναιτωλικό για την 21η αγωνιστική της Super League.
17:05
Πολύ σημαντικό παιχνίδι για τους γηπεδούχους που είναι στην 15η (προτελευταία) θέση με 13 βαθμούς
17:06
Αντιθέτως, ο Παναιτωλικός θέλει να συνεχίσει τις καλές εμφανίσεις και όπου τον βγάλει. Βρίσκεται στην 7η θέση και στο -5 από την 5η θέση
17:07
Λεβαδειακός (4-3-3/ Νίκος Καραγεωργίου): Μπάγιτς, Ντιόγκο, Αντιλέχου, Ρεκβιασβίλι, Τσαμπούρης, Κονέ, Ζησόπουλος, Στανόγεβιτς, Νανγκίς, Σαβαντογκό, Μαρκόφσκι,
17:07
Παναιτωλικός (4-3-3/Τραϊανός Δέλλας): Γιαννακόπουλος, Τσοκάνης, Άργκους, Μιχάι, Λιάβας, Τσιγγάρας, Λουσέρο, Γκούγκα, Μπαΐροβιτς, Μπαρμπόσα, Μοράρ
17:07
Στον πάγκο του Λεβαδειακού: Μπαλαούρου, Παντελιάδης, Μέλεγκ, Καραχάλιος, Λιάγκας, Μητρόπουλος, Ιωαννίδης
17:08
Σε αυτόν των φιλοξενούμενων: Κυριακίδης, Γιαννιώτης, Αμαράλ, Βασιλούδης, Μάζουρεκ, Μανά, Πάουλο
17:08
Διαιτητής: Αναστάσιος Παπαπέτρου. Βοηθοί: Πέτρος Πάτρας, Χρήστος Τζιώτζιος 4ος Διαιτητής: Ανδρέας Βλάχος
17:09
Υπενθυμίζεται ότι ο Τάσος Παπαπέτρου ψηφίστηκε κορυφαίος διαιτητής της περασμένης σεζόν στα πρόσφατα βραβεία του ΠΣΑΠ
17:14
Είσοδος των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο
17:17
Έναρξη στο ματς!
17:20
2' Πρώτη απειλή από τον Παναιτωλικό με τον Γουίλιαν, μπλόκαρε εύκολα ο Μπάγιτς
17:32
10' Διαγώνιο σουτ από τον Γκούγκα για τον Παναιτωλικό, με την μπάλα να περνά πάνω από την αντίπαλη εστία
17:40
16' Κίτρινη στον Τσοκάνη
17:41
19' Κακή σέντρα του Σαβατονγκό από τα δεξιά χωρίς τύχη
17:41
25' Μακρινό σουτ του Στανόγεβιτς το μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννακόπουλος για τον Παναιτωλικό.
17:48
Μικρό πρόβλημα με τον Μοράρ, επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο
17:49
31' Σέντρα του Τσαμπούρη από δεξιά, δεν δυσκολεύτηκε ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει
17:57
Πρόβλημα με Λιάβα στον Παναιτωλικό.
17:58
Λογικά δεν θα συνεχίσει παρά το γεγονός ότι επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο
17:59
41' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Γύρισμα του Σαβατονγκό από τα δεξιά, ο Μαρκόφσκι έκανε την προβολή και ο Μιχάι έδιωξε σε κόρνερ
18:03
45' O Μανά στη θέση του Μοράρ
18:05
Ημίχρονο στο ματς! Λεβαδειακός-Παναιτωλικός 0-0 Λίγες ευκαιρίες στο πρώτο μέρος, κορυφαία αυτή του Μαρκόφσκι στο 41', όπου ο Μιχάι στέρησε το γκολ από τον φορ των γηπεδούχων, διώχνοντας σε κόρνερ μετά την προβολή του πρώτου
18:21
Αμαράλ αντί Λιάβα για τον Παναιτωλικό
18:21
Έναρξη στο δεύτερο μέρος!
18:29
53' Πέναλτι για τον Λεβαδειακό! Το κέρδισε ο Μαρκόφσκι, ο οποίος έπεσε στο έδαφος μετά από μαρκάρισμα του Άργκους και ο Παπαπέτρου έδειξε την άσπρη βούλα
18:30
54' Γκολ ο Λεβαδειακός, 1-0! Ο Τσαμπούρης εκτέλεσε αριστερά και ο Γιαννακόπουλος έπεσε σωστά στη δεξιά του γωνία, αλλά δεν κατάφερε να αποσοβήσει το τέρμα
18:42
63' Εξαιρετική προσπάθεια του Νανγκίς, κέρδος ένα κόρνερ για τον Λεβαδειακό
18:44
64' Πολύ καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό. Κόρνερ του Στανόγεβιτς, η μπάλα έφτασε στον Αντιλέχου αλλά η μπάλα έφυγε μόλις άουτ με πλασέ από την καρδιά της αντίπαλης περιοχής!
18:47
71' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ αντί του Τσιγγάρα
18:53
76' Ωραία μπαλιά του Λουσέρο για τον Τσοκάνη, αλλά ο Μπάγιτς διάβασε καλά τη φάση και την καθάρισε
19:04
89' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ιωαννίδης αντί Μαρκόφσκι στο ματς
19:07
90' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Γύρισμα από τα δεξιά και άστοχο πλασέ του Μάζουρεκ από πλεονεκτική θέση