Παρακολουθήστε live από το control room του www.sportfm.gr την αναμέτρηση του Παναιτωλικού με τον Άρη, για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

18:11
18:13
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το control room του www.sportfm.gr την αναμέτρηση του Παναιτωλικού με τον Άρη, για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
18:19
Αδιάφορο βαθμολογικά το παιχνίδι και για τις δύο ομάδες, καθώς οι «κίτρινοι» της Θεσσαλονίκης έχουν «κλειδώσει» και μαθηματικά την πέμπτη θέση, ενώ από την άλλη οι Αγρινιώτες δεν κυνηγούν κάτι, ούτε και κινδυνεύουν. by www.sport-fm.gr
18:20
Στο ματς του πρώτου γύρου, η ομάδα του Δέλλα είχε νικήσει 2-1 μέσα στο «Κλεάνθης Βικελίδης». by www.sport-fm.gr
18:24
18:24
Άρης (Παντελίδης): Κουέστα, Κορχούτ, Ρόουζ, Ματίγια, Γκαρσία, Λάρσον, Ντιγκινί, Σόουζα, Βελέζ, Σιώπης, Μαρτίνες. by www.sport-fm.gr
18:25
Παναιτωλικός (Δέλλας): Γιαννακόπουλος, Μαλής, Μάζουρεκ, Μιχάι, Τσιγγάρας, Λιάβας, Αμαράλ, Λουσέρο, Ντίας, Μπαΐροβιτς, Ντουάρτε. by www.sport-fm.gr
18:25
Στον πάγκο για τον Άρη είναι οι: Αναγνωστόπουλος, Δεληζήσης, Μπάσα, Βαλεριάνος, Τζανακάκης, Γιουνές, Φετφατζίδης. by www.sport-fm.gr
18:25
Στον πάγκο για τον Παναιτωλικό βρίσκονται οι: Κυριακίδης, Γκούγκα, Μανά, Πάουλο, Γιαννιώτης, Πάρρας, Μαρινάκης. by www.sport-fm.gr
18:29
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Φώτης Φωτιάδης (Καστοριάς), με βοηθούς τους Ηλία Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας) και Γιώργο Παλαμίδα (Λακωνίας). by www.sport-fm.gr
18:54
18:58
Μόλις έκαναν την εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. by www.sport-fm.gr
19:01
19:07
5' Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Κόρχουτ έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, με τον Μαρτίνες να πιάνει το σουτ στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι και τον Γιαννακόπουλο να διώχνει στη δεξιά του γωνία! by www.sport-fm.gr
19:11
10' Καλύτερος ο Άρης, ο οποίος έχει την κατοχή και προσπαθεί να επιτεθεί, με τον Παναιτωλικό να περιμένει πίσω. by www.sport-fm.gr
19:14
12' Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Ματίγια εκτέλεσε φάουλ από μακρινή απόσταση, με τον Γιαννακόπουλο να μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
19:17
15' Σουτ του Γκαρσία, από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αλλά είχε δύναμη και έτσι ο Γιαννακόπουλος μπλόκαρε εύκολα. by www.sport-fm.gr
19:18
19:22
19:23
19:23
19:24
Ατομική προσπάθεια του Ντιγκινί από τα αριστερά, με τον Γάλλο να σερβίρει το γκολ στον Μαρτίνες, ο οποίος στο τετ α τετ με τον Γιαννακόπουλο πλάσαρε σωστά για το 0-1! by www.sport-fm.gr
19:29
28' Δειλά-δειλά ο Παναιτωλικός προσπαθεί να πάρει μέτρα στον αγωνιστικό χώρο, αλλά δεν έχει απειλήσει ούτε στο ελάχιστο τον Κουέστα. by www.sport-fm.gr
19:31
29' Πολύ άστοχο σουτ του Λάρσον, από τη δεξιά γωνία της μεγάλης περιοχής του Παναιτωλικού. by www.sport-fm.gr
19:40
38' Έχει πέσει αρκετά ο ρυθμός του ματς, με αρκετά φάουλ και από τις δύο ομάδες. Ωστόσο, η κατοχή παραμένει συντριπτικά υπέρ των «κίτρινων» της Θεσσαλονίκης. by www.sport-fm.gr
19:47
45' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, με τον Άρη να προηγείται 1-0 του Παναιτωλικού. by www.sport-fm.gr
19:48
Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης έχει σημειώσει ο Μαρτίνες από το 22', με τον Άρη να έχει την κατοχή και τις φάσεις και τον Παναιτωλικό να έχει κλειστεί πίσω και με δυσκολία να περνάει ακόμη και τη... σέντρα. by www.sport-fm.gr
20:03
20:04
20:06
46' Καλή στιγμή για τον Άρη. Εκτέλεση φάουλ του Ματίγια, με τον Ρόουζ να κάνει την προβολή από το ύψος του πέναλτι, αλλά την μπάλα να φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γιαννακόπουλου. by www.sport-fm.gr
20:06
20:08
Γύρισμα από τα αριστερά, με την μπάλα να φτάνει από... σπόντα στον Ντουάρτε, ο οποίος σούταρε στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι και την έστειλε στη δεξιά γωνία του Κουέστα, ο οποίος δεν μπορούσε να κάνει τίποτα! by www.sport-fm.gr
20:10
50' Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό! Κεφαλιά του Μπαΐροβιτς, με τον Κουέστα να μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
20:10
51' Ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μαρτίνες έκανε το δυνατό συρτό σουτ, από την κορυφή της μεγάλης περιοχής, με τον Γιαννακόπουλο να πέφτει αριστερά και να διώχνει. by www.sport-fm.gr
20:10
20:11
20:18
60' Σε αντίθεση με το πρώτο μέρος, σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου, ο Παναιτωλικός έχει την κατοχή και ο Άρης περιμένει να χτυπήσει στην αντεπίθεση. by www.sport-fm.gr
20:22
62' Ευκαιρία για τον Άρη! Σέντρα του Μαρτίνεθ από τα δεξιά, με τον Ντιγκινί να νικά τους αμυντικούς ψηλά, να παίρνει την κεφαλιά, αλλά την μπάλα να καταλήγει λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Γιαννακόπουλου. by www.sport-fm.gr
20:34
74' Μετά το εκρηκτικό ξεκίνημα, εδώ και περίπου δέκα λεπτά, δεν υπάρχει η μεγάλη φάση. by www.sport-fm.gr
20:36
20:39
79' Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Γύρισμα του Φετφατζίδη από τα δεξιά, με τον Ντιγκινί να πιάνει τη γυριστή κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και τον Γιαννακόπουλο να διώχνει εντυπωσιακά. by www.sport-fm.gr
20:40
82' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μανά στη θέση του Μπαΐροβιτς. by www.sport-fm.gr
20:43
83' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Γιουνές στη θέση του Μαρτίνες. by www.sport-fm.gr
20:44
20:45
Στρώσιμο του Φετφατζίδη από τα δεξιά, με τον Γιουνές να πιάνει το συρτό σουτ στην κίνηση, από το ύψος της μεγάλης περιοχής και να στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Γιαννακόπουλου. by www.sport-fm.gr
20:46
20:48
88' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Εκτέλεση φάουλ του Λουσέρο, με τον Κουέστα να διώχνει άτσαλα και την μπάλα να φτάνει στον Μανά, ο οποίος από τη γωνία της μεγάλης περιοχής εξαπέλυσε τον... κεραυνό, αλλά η μπάλα έφυγε λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
20:49
20:52
20:53
Τα γκολ των «κίτρινων» ήρθαν από τους Μαρτίνες και Γιουνές, με τον Ντουάρτε να ισοφαρίζει προσωρινά, στο τελευταίο παιχνίδι του Τραϊανού Δέλλα στο Αγρίνιο. by www.sport-fm.gr