Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός

Παρακολουθήστε ζωντανά από το sport-fm.gr την αναμέτρηση Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός για τα playoffs της Basket League.

18:16
18:18
Για τις 19:00 είναι προγραμματισμένος ο πρώτος αγώνας του Παναθηναϊκού με τον Ολυμπιακό για τα playoffs της Basket League. by www.sport-fm.gr
18:18
Εντούτοις, οι "ερυθρόλευκοι" έχουν ξεκαθαρίσει πως δεν θα παραταχθούν στο σημερινό ματς. by www.sport-fm.gr
18:18
18:19
18:19
18:19
18:20
Περίπου 50 φίλοι του Παναθηναϊκού είναι στις εξέδρες και χειροκροτούν τον Ρικ Πιτίνο και τους παίκτες του. by www.sport-fm.gr
18:23
Τώρα ξεκίνησε ένα προπονητικό διπλό μεταξύ των παικτών του Παναθηναϊκού. Στη μία πεντάδα οι Λεκαβίτσιους, Λοτζέσκι, Αντετοκούνμπο, Μήτογλου, Γκιστ. Στην άλλη οι Καλάθης, Κιλπάτρικ, Παπαπέτρου, Τόμας, Παπαγιάννης. by www.sport-fm.gr
18:31
Θυμίζουμε ότι πρέπει να παρέλθει το προβλεπόμενο 15λεπτο για να κλείσει το φύλλο αγώνα. by www.sport-fm.gr
18:40
18:42
18:43
18:47
Σε 13 λεπτά ήταν προγραμματισμένο το τζάμπολ του αγώνα Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός. by www.sport-fm.gr
18:47
18:48
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος παρακολουθεί από κοντά το προπονητικό διπλό των παικτών του Παναθηναϊκού. by www.sport-fm.gr
19:05
Οι οργανωμένοι φίλαθλοι του Παναθηναϊκού άναψαν καπνογόνα και τραγουδούν συνθήματα κατά του Ολυμπιακού. by www.sport-fm.gr
19:06
Για την ιστορία, η "πράσινη" ομάδα νίκησε 79-75 των "λευκών" στο προπονητικό διπλό των παικτών του Παναθηναϊκού. by www.sport-fm.gr
19:07
19:08
Οι άνθρωποι του Παναθηναϊκού άφησαν ένα κοτόπουλο στον πάγκο του Ολυμπιακού! by www.sport-fm.gr
19:08
19:09
19:09
19:12
Σε 3 λεπτά θα κλείσει το φύλλο αγώνα και το ματς θα κατοχυρωθεί και τυπικά στον Παναθηναϊκό. by www.sport-fm.gr