Παρακολουθήστε από το control-room του sportfm.gr την εξέλιξη της φιλικής αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τη Μακάμπι Νετάνια στην Πολωνία.

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην ΑΕΚ και τη Μακάμπι Νετάνια by www.sport-fm.gr
18:39
Αυτό θα είναι το τρίτο φιλικό των «κιτρινόμαυρων» στην προετοιμασία τους στην Πολωνία by www.sport-fm.gr
18:40
Έχει προηγηθεί η νίκη επί της Γκόρνικ (1-0) και η ήττα από την Τρέντσιν με 2-1 by www.sport-fm.gr
18:40
18:41
18:42
Μπάρκας - Παουλίνιο, Βράνιες, Τσιγκρίνσκι, Χουλτ - Σιμάο, Σιμόες - Κλωναρίδης, Ζεράλδες, Μάνταλος - Λιβάγια by www.sport-fm.gr
19:00
19:00
19:03
19:08
19:11
19:18
14' Προσπαθούν να βγάλουν αντεπιθέσεις οι Ισραηλινοί, αλλά Βράνιες και Τσιγκρίνσκι έχουν καλές τοποθετήσεις by www.sport-fm.gr
19:19
19:20
18' Σουτ από τους Ισραηλινούς έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι της εστίας του Μπάρκα by www.sport-fm.gr
19:23
19:26
23' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚ! ΣΚΟΡΕΡ Ο ΜΑΝΤΑΛΟΣ! Ο Λιβάγια κλέβει την μπάλα έπειτα από πίεση στην άμυνα των Ισραηλινών, έδωσε ασίστ στον Μάνταλο κι αυτός με απευθείας πλασέ με το αριστερό κάνει το 1-0! by www.sport-fm.gr
19:27
19:31
28' Κούρσα του Κλωναρίδη από τα αριστερά, γύρισε την μπάλα, αλλά απομάκρυναν οι Ισραηλινοί by www.sport-fm.gr
19:40
19:40
19:42
19:44
41' Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Λιβάγια πλάσαρε με το αριστερό, έπειτα από πάσα του Μάνταλου, αλλά απέκρουσε ο Άμος by www.sport-fm.gr
19:48
19:48
20:04
20:05
20:06
20:12
52' Ακόμα μία ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ωραία κυκλοφορία και πάσες με τη μία, ο Ζεράλδες έστρωσε στον Κλωναρίδη, που νικήθηκε στο τετ-α-τετ από τον αντίπαλο γκολκίπερ by www.sport-fm.gr
20:13
54' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΕΤΑΝΙΑ ΚΑΙ 1-1! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκολομπάρ, άγαλμα ο Μπάρκας και 1-1 by www.sport-fm.gr
20:21
20:21
20:22
63' Ο ρέφερι πήγε στον Μάνταλο και του ζήτησε να κάνει συστάσεις στον συμπαίκτη του για τα νεύρα που έχει by www.sport-fm.gr
20:44
85' Σουτ του Ζεράλδες μέσα από την περιοχή, αλλά από πλάγια θέση, με την μπάλα να καταλήγει πάνω από τα δοκάρια. by www.sport-fm.gr
20:47
87' Καλή στιγμή για τη Μακάμπι Νετάνια. Ο Μπετσιράι μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε, αλλά ο Οικονόμου έκανε την προβολή και έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr