Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Διούδης, Γιόχανσον, Ινσούα, Κολοβέτσιος, Δώνης, Μακέντα, Χατζηγιοβάνης, Χατζηθεοδωρίδης, Μπουζούκης, Κουρμπέλης, Πούγγουρας. by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο οι Κότσαρης, Αλεξανδρόπουλος, Αποστολάκης, Εμμανουηλίδης, Θεοχάρης, Μαυρομμάτης, Βέργος, Καμπετσής, Αθανασακόπουλος, Σερπέζης, Ζαγαρίτης. by www.sport-fm.gr
Με τις μαύρες εμφανίσεις ο Παναθηναϊκός. Οι δυο ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο. by www.sport-fm.gr
21:02
21:04
21:05
21:06
5' Σέντρα του Χατζηθεοδωρίδη από τα δεξιά, ο Χατζηγιοβάνης με τη μία βρήκε τον Μακέντα και ο Ιταλός σε κενή εστία έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
21:07
21:07
21:11
21:13
12' Συρτό σουτ του Μακέντα, μέσα απο την περιοχή, μπλόκαρε ο τερματοφύλακας. by www.sport-fm.gr
21:16
21:19
21:21
Παρατηρήσεις από τον Δώνη στους αμυντικούς του για την αδυναμία τους να καθαρίσουν τις στατικές φάσεις. by www.sport-fm.gr
21:23
21:23
Έπειτα από αντεπίθεση, ο Χατζηγιοβάνης πλάσαρε, ο τερματοφύλακας έδιωξε και ο Μπουζούκης με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
21:25
21:29
Πολύ καλός στην αντεπίθεση ο Παναθηναϊκός. Πίσω αντιμετωπίζει προβλήματα κατά διαστήματα. by www.sport-fm.gr
22:08
Αλεξανδρόπουλος, Θεοχάρης, Εμμανουηλίδης, Βέργος, Κότσαρης εντός, Διούδης, Μπουζούκης, Δώνης, Μακέντα και Γιόχανσον εκτός. by www.sport-fm.gr
22:10
49' Ωραία ενέργεια του Εμμανουηλίδη, σουτ του Βέργου με το αριστερό, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
22:12
22:15
22:20
22:21
Ο Παναθηναϊκός παίζει πιο αμυντικά στην επανάληψη και επιλέγει την κόντρα επίθεση. by www.sport-fm.gr
22:22
22:23
61' Αλλαγές: Καμπετσής, Σερπέζης, Μαυρομμάτης, Αθανασακόπουλος μέσα. Εξω Κολοβέτσιος, Χατζηγιοβάνης, Χατζηθεοδωρίδης, Δώνης. by www.sport-fm.gr
22:23
22:26
Έχει πέσει ο ρυθμός στο παιχνίδι. Παραμένει το 2-0 υπέρ του τριφυλλιού. 4-5-1 το σύστημα για τους πράσινους πλέον. by www.sport-fm.gr
22:27
66' Αναμπουμπούλα στην πράσινη περιοχή, ο Κότσαρης έδιωξε και στη συνέχεια η άμυνα σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
22:27
67' Κεφαλιά του Μποτέγκιν, η μπάλα άουτ. Αυτή ήταν η πρώτη ευκαιρία της Φέγενορντ, έπειτα από 30 λεπτά! by www.sport-fm.gr
22:32
Οι πολλές αλλαγές του Παναθηναϊκού έχουν επηρεάσει. Νεανική πλέον η ομάδα του "τριφυλλιού" και άπειρη. Πιέζει η Φέγενορντ. by www.sport-fm.gr
22:32
22:33
22:34
Ο Παναθηναϊκός έφυγε στην κόντρα με τον Εμμανουηλίδη. Ο τελευταίος έδωσε έτοιμο γκολ στον Βέργο και ο επιθετικός του τριφυλλιού πλάσαρε σε κενή εστία για το 0-3. by www.sport-fm.gr
22:36
22:43
22:47
22:52
22:52
Ο Παναθηναϊκός έκανε πρεμιέρα με νίκη στα φιλικά, επικρατώντας με σκορ 3-0 της Φέγενορντ στο Ντε Κάιπ. Τα γκολ του τριφυλλιού πέτυχαν οι Μακέντα (5'), Μπουζούκης (22') και Βέργος (72'). by www.sport-fm.gr